Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kozidrak zaprosiła męża na święta? "Robi to dla córek"

129
Podziel się:

Urządza pierwszą Wielkanoc w nowym domu.

Kozidrak zaprosiła męża na święta? "Robi to dla córek"

Beata Kozidrak rok temu wyprowadziła się ze swojej rezydencji pod Lublinem i zamieszkała w Warszawie u córki. Oficjalnym powodem przeprowadzki były prace nad nową płytą. Beacie zależało na tym, by po raz pierwszy w karierze nagrać własny, całkowicie autorski materiał. Do tej pory w jej twórczość ingerował mąż i menedżer, Andrzej Pietras. Pietras w pierwszym odruchu uniósł się honorem i zapowiedział żonie, że jeszcze wróci do niego z płaczem. Kiedy to nie poskutkowało, przymilał się do niej w tabloidach, obiecując, że nakręci film o jej życiu. Pojawiły się też inne propozycje.

Kozidrak jednak pozostała nieugięta. Nie tylko nie wróciła do domu, ale jeszcze kupiła sobie nową, wartą 2 miliony złotych willę pod Warszawą. Zaangażowała także nową ekipę do prowadzenia jej kariery.

Pietras chyba ciągle nie zrozumiał, co się właściwie stało. Jeszcze w zeszłym miesiącu zapewniał w tabloidzie, że między nim i Beatą wszystko się świetnie układa.

Jak donosi Fakt, piosenkarka właśnie urządza pierwsze święta w nowym domu.

Przez ostatnie pół roku Kozidrak skrupulatnie dopieszczała swoją posiadłość w asyście najlepszych architektów i dekoratorów wnętrz.Beata wydała fortunę na stworzenie prawdziwej oazy. Jej nowy dom otoczony jest pięknym ogrodem i nie słychać w nim zgiełku oddalonej nieco stolicy - pisze tabloid. Na wielkanocne śniadanie zaprosiła wszystkich bliskich sercu. Będą więc nie tylko jej córki - Agata i Katarzyna Pietras z rodzinami. Jak udało nam się dowiedzieć, piosenkarka postanowiła odłożyć na bok wszelkie konflikty i zaprosiła również swojego męża, Andrzeja Pietrasa, z którym ostatnio nie jest w najlepszych relacjach.

Robi to dla córek - wyjaśnia znajoma piosenkarki.

KOMENTARZE
(129)
Kotek. ♡
6 lat temu
Niech robią co im się podoba. Nie rozumiem po co pisać o prywatnych sprawach Pani Kozidrak :-). Wesołych świąt Pudelkowicze!
gość
6 lat temu
W przyszłym roku też już będę w swoim domu i też urządzę wielkanoc!
gość
6 lat temu
Te córki to już nie dzieci, powinny zrozumieć...
gość
6 lat temu
Współczuję tym wszystkim dzieciom celebrytów, muszą mieć przesrane święta stale z kimś innym...
gość
6 lat temu
Tak, oczywiście zrobiła to dla dzieci które mają 3 latka i potrzebują ojca. Po co piszecie bzdety. Jeśli zaprosiła, to dlatego że się kochają i jak co roku wspólnie spedzą święta. Jej mąż pewnie codziennie siedzi tam gdzie Becia, a to że mają 2 domy to po prostu mają. Pewnie mają ich jeszcze ze 4 na świecie.
Najnowsze komentarze (129)
opaa
6 lat temu
ochydna BABA
gość
6 lat temu
ochydna BABA
gość
6 lat temu
glupie b****o na stare lata odbija
gość
6 lat temu
Kobieta z klasą pod każdym względem.
gość
6 lat temu
ale chamów ciągnie do tej Warszawy
gość
6 lat temu
I KOGO?? KOGO to obchodzi????? KOBIETO!
Gość
6 lat temu
Zastanawiam się skąd bierzecie tych znajomych ?!? I z tego co wiem córki Beti są dorosłe więc jak już to myślę że by to zrozumiały. A i skoro sobie na to zapracowała to ma prawo budować sobie i pięcet domów :)
gość
6 lat temu
STARSZA _MOCNO- i TYLE >BOGACI DUSZĄ się!Chcą żeby opinia publiczna wiedziała o ich majętności i stylu życia.
gość
6 lat temu
niestety to Pietras jest załosnym dupkiem zyjacym od lat na takim poziomie dzięki zonie .co ladniejsza babe widzi to p******i głupoty sprzed lat ze Beata to był nikt ,mało tego zdarzało mu się reke podnosić na nia nie raz .Beata Kozidrak to marka a ten przydupas to p*****t i bajkopisarz ...
gość
6 lat temu
g****o nas obchodzi kto ...z kim...i gdzie spędza świeta. Wazne są nasze święta i ta jak je spędzamy.A Kozidrak-stary żenujący kurd**el niech sobie robi co chce
gość
6 lat temu
krowy bez zadnych dyplomow n p doda ten koczkodan za to ze wyjdzie z gola d**a a kozidrok za to ze zsika sie na scenie biora duzo pieniedzy
gość
6 lat temu
tak to jest w polsce nieukom i wyjacym krowom na scenie placa najwiecej wyksztalconym madrym ludziom placa grosze
gość
6 lat temu
Czego się najarałeś, że twoja wypowiedz nie trzyma się ani kupy ani d**y.
Gość
6 lat temu
Dokładnie, o co właściwie temu gościowi chodzi, bo jego wypowiedz to jeden durny bełkot !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie