Trwa ładowanie...
Przejdź na

Magda Gessler o wyroku: "Czuję się poszkodowana i niesprawiedliwie potraktowana"

147
Podziel się:

"Będę walczyć o sprawiedliwość" - zapowiada w "Fakcie".

Magda Gessler o wyroku: "Czuję się poszkodowana i niesprawiedliwie potraktowana"

Spór między Magdą Gessler i menedżerem oraz recepcjonistką hotelu Dolina Charlotty ciągnął się od maja 2013 roku. Gwiazda TVN-u, niezadowolona z warunków, jakie zaoferował jej hotel, odmówiła zapłacenia rachunku, wynoszącego 3,5 tysiąca złotych.

Podczas gdy Gessler wulgarnie obrażała recepcjonistkę oraz menedżera hotelu, grożąc, ze ich obsmaruje w Newsweeku, jej asystent Jacek L. po cichu wynosił walizki do auta. Pracownicy hotelu zauważyli to i odebrali mu je. Oświadczyli, że zatrzymają je w zastaw, póki Magda nie zapłaci. W akcie oskarżenia Gessler i Jacek L zarzucili recepcjonistce i menedżerowi stosowanie przemocy.

W zeszły czwartek wreszcie zapadł wyrok w tej sprawie. Orzeczenie nie jest pomyślne dla Magdy Gessler. Sąd uznał, że po pierwsze, w ogóle nie można jednoznacznie stwierdzić, czy takie zdarzenia miało miejsce, a nawet jeśli tak, to obsługa hotelu miała prawo zatrzymać rzeczy należące do uciekającego klienta.

Sąd stwierdził, że po pierwsze nie można uznać, że w ogóle zdarzenie takie miało miejsce a pokrzywdzeni składali zeznania, które - zdaniem sądu - były niewiarygodne – czytamy w oficjalnym ogłoszeniu wyroku. Oskarżyciele posiłkowi nie umieli podać spójnych wersji dotyczących zdarzenia, ich relacje były sprzeczne i nielogiczne. Po drugie - zdaniem sądu - na podstawie kodeksu cywilnego (art. 850 k.c.) hotelarz ma prawo zatrzymać w zastaw rzeczy wniesione przez gościa, w sytuacji braku zapłaty za usługi hotelowe.

Gwiazda TVN-u nie kryje rozczarowania tym, że jest dla sądu niewiarygodna.

Czuję się poszkodowana i niesprawiedliwie potraktowana - żali się w dzisiejszym Fakcie. Będę walczyć o sprawiedliwość.

Ekipa Kuchennych rewolucji oczywiście stoi za nią murem.

Pani Magda jest ofiarą tej całej sytuacji - zapewnia jeden z pracowników programu. Mogłoby to potwierdzić kilka osób, ale nikt nie chciał nas wysłuchać.

Prawnik Gessler zapowiada apelację.

Sąd wydał wyrok, nie przeprowadzając pełnego postępowania - ocenia mec. Tomasz Jędrzejczak. Pani Magdalena Gessler składa wniosek o apelację z prośbą o uzasadnienie wyroku. Z całą pewnością będziemy się odwoływać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(147)
Gość🚬🍷
7 lat temu
Zero pokory 🍷🍷🍷
gość
7 lat temu
Gwiazda Almodowara zle potraktowana?.Może juz dosyc tych opowieści dziwnej treści
PV
7 lat temu
ten snopek na łbie jeszcze się rzuca ?
Gość
7 lat temu
Wstyd by mi było-próbować kogoś okraść,uciekać a potem szkalować... I to jeszcze przegrać w sądzie.Dla niektórych ludzi Wasze celebrytowanie na ekranie nie jest żadnym wyczynem! I nie widze powodu dla którego gdziekolwiek mieliby Was traktować lepiej niż innych
Gość
7 lat temu
Nikt nie stoi ponad prawe nawet taka " gwiazda" jak Gesslerowa
Najnowsze komentarze (147)
gość
7 lat temu
wiecej dal i tyle proponuje adwokata z lodzi jest mlody etyczny prawy w programie jaworowicz.nie sprzeda pani za plecami jak nie w polsce to idzcie zagranice do hagi
Gość
7 lat temu
I bardzo dobrze tej szacie
gość
7 lat temu
jak warunki nie odpowiadały trzeba było zabierać pupę i jechać gdzie indziej-złe warunki widać gołym okiem
gość
7 lat temu
wystarczy zobaczyć jak zachowuje się w restauracjach, gdzie prowadzony jest program i wszystko wiadomo - sposób bycia tej pani to jedna wielka żenada
gość
7 lat temu
dno ta cała "pani"Gessler...
Gość
7 lat temu
Ha ha tacy mocni tutaj a podpisać sie to już Stach ale jak jej prawnik bedzie chciał to sprawdzić ip i założy sprawę za obrażanie publiczne to wszyscy beda przepraszać i żeby tylko nie mieć sprawy za przeproszeniem zgodzą sie publicznie d**e wylizać .Ludzie jednak wierzą we wszystko co media piszą a zazdrość d**e ściska.
Gość
7 lat temu
Ha ha tacy mocni tutaj a jak jej prawnik założy sprawę za obrażanie publiczne to wszyscy beda przepraszać i żeby tylko nie mieć sprawy za przeproszeniem zgodzą sie publicznie d**e wylizać .Ludzie jednak wierzą we wszystko co media mowis
Gość
7 lat temu
Na zdjęciu nagłówkowym wygląda jak Rafalala.
gość
7 lat temu
A wy wszyscy wyzej tylko k***a nazekacie, ze jest zle. Co k***a zrobiliscie, zeby bylo lepiej ? Nic. Siedzicie i sracie gownem w komentarzach. Nieroby za 5 zl na h !!!!!!
gość
7 lat temu
Polskie chore prawo. W polsce kazdy ma prawo wymagac od kogos placenia pieniedzy za c*****a usluge. Konsument nie jest juz brany pod uwage. Moga Ci podac trucizne na talerzu albo stary recznik, posciel a Ty jestes zobligowany do zaplaty. Chory kraj i chore prawo ! Powodzenia Magda !!!!!!! Z tym trzeba walczyc a nie zamknac gebe i nic nie mowic. W polsce robia polakow w c***a na kazdym kroku. Bezprawie i tyle.
Gosc
7 lat temu
do roboty niech sie wezmie z****** gwiazda TVN-u.Nierobisz smierdzacy
gość
7 lat temu
tak to już jest jak się z kuchty zrobi "gwiazdę"
Gość
7 lat temu
Pierwsza fleja Polski jeszcze ma czelność polemizować. U siebie ma brud a innym wypomina. Każe wlascicielom restauracji osobiście nadzorować pracę w restauracji. Zgoda ale kiedy ona to robi skoro wiecznie jest na nagraniacg?
gość
7 lat temu
Mało ambicji, tylko duże aspiracje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie