Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiemy już, kto wystąpi w 4. edycji „Tańca z gwiazdami”!

0
Podziel się:
Wiemy już, kto wystąpi w 4. edycji „Tańca z gwiazdami”!

Fakt poznał tajną listę uczestników najnowszej, mającej się rozpocząć jesienią, edycji Tańca z gwiazdami.

Początkowo planowano zaprosić do programu same piosenkarki i piosenkarzy – ale występów odmówiły między innymi: Doda, Mandaryna, Edyta Górniak i Natalia Kukulska. Nie udała się też próba zaproszenia znanych dziennikarzy – a myślano np. o Monice Olejnik.

Trzeba jednak przyznać, że lista, która wypłynęła dzisiaj, prezentuje się interesująco: Maciej Zakościelny z pewnością przyciągnie przed telewizory swoje liczne fanki, podobnie jak Artur Żmijewski. Możliwość obejrzenia w tańcu Weroniki Rosati czy Moniki Brodki też z pewnością ucieszy wiele osób. Łyżwiarz Mariusz Siudek zapewne wykorzysta swoje talenty z tafli lodowiska i szybko wyjdzie na prowadzenie... a może i Szymon Wydra porzuci swój image romantycznego rockera (oraz idiotyczną fryzurę) i zatańczy dla nas piękne tango?

Oczywiście, żadna z gwiazd nie potwierdziła tych rewelacji – jest to całkowicie zrozumiałe, bo do wszystkich kontraktów (opiewających na kwoty od 7 to 13 tysięcy za program) dołączone są klauzule poufności. Najbliższe potwierdzenia, co dało się usłyszeć, to słowa Weroniki Rosati:

Uwielbiam tańczyć. Jest to piękny program.

Tak czy inaczej, ostateczny skład poznamy już za kilka tygodni – pod koniec lipca zaczynają się bowiem pierwsze treningi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)