Trwa ładowanie...
Przejdź na

Allan Krupa będzie zeznawał przeciwko dziadkom?

271
Podziel się:

"On nie rozumie, dlaczego dziadkowie walczą z jego mamą. Uważa, że to zemsta".

Allan Krupa będzie zeznawał przeciwko dziadkom?

W tym tygodniu warszawski sąd wydał orzeczenie, zobowiązujące Edytę Górniak do zorganizowania byłym teściom spotkań z 12-letnim Allanem dwa razy w miesiącu i cotygodniowych rozmów telefonicznych. Orzeczenie zapadło w konsekwencji złożenia przez dziadków Allana pozwu o zabezpieczenie kontaktów z wnukiem. Byli teściowie Edyty twierdzą, że specjalnie utrudnia im relacje z Allanem, a nawet złośliwie przeprowadziła się z nim do Krakowa.

Górniak tłumaczyła zaś, że jej postępowanie jest wynikiem niestosowania się byłych teściów do diagnozy psychologicznej, zalecającej trzymanie syna kokainisty z dala od więzienia, w którym przebywa jego ojciec, skazany za zabicie kobiety na pasach.

Dziadkowie jednak wiedzą swoje i podobno jużkilka razy podejmowali próby przemycenia chłopca na widzenie z ojcem. Edyta uważa ich za nieodpowiedzialnych nie tylko z tego powodu.

Uważa, że źle się nim zaopiekowali, gdy wysłała go do nich na wakacje na Mazury - ujawnia znajomy Górniak w rozmowie z Faktem.

W myśl art. 598 kodeksu postępowania cywilnego, za każdorazowe uniemożliwienie byłym teściom kontaktu z Allanem, Edyta będzie musiała zapłacić grzywnę, nawet 800 złotych.

Jej menedżer jest tym oburzony i zapowiada dalsze kroki prawne. Uważa, że państwo Krupa wybrali taki sposób, by zarobić na bogatej synowej, zwłaszcza że drugą wnuczką, czteroletnią Leą w ogóle się nie interesują.

W kolejnym procesie prawdopodobnie będzie musiał zeznawać Allan.

On nie rozumie, dlaczego dziadkowie walczą z jego mamą - mówi informator tabloidu. Uważa, że to zemsta za to, że rozstała się z jego tatą.

**

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(271)
Gość
7 lat temu
Nie dość, że ojciec za kratkami to jeszcze dziadkowie pasożyty. Biedny dzieciak.
Gość
7 lat temu
Chłopak ma trudne dzieciństwo. Współczuje
Gość
7 lat temu
Dlaczego dziadkowie chcą widywać tylko Allana a wnuczkę olewają....to daje do myślenia.
gość
7 lat temu
Patologia pełna gębą pod przykrywką kultury wysokiej.
poznanski pen...
7 lat temu
pieniędzy full, a rynsztok. żal mi u współczuję wszystkim dzieciom, które cierpią z powodu nieudolności rodziców
Najnowsze komentarze (271)
gość
7 lat temu
szkoda dzieciaką będą mu pamiętać obesraną pieluchę pokazaną przez mamcie a teraz ten cyrk Edzia przesadza i robi synowi wioche dla dobra dzieciaka powinna zamilknąć i zejść ze sceny puki jeszcze ktoś dobrze o Niej mówi i chce słuchać starych kawałków nowe beeeee
gość
7 lat temu
Edytko dziadki go kochaja i nic zlego mu sie nie stanie gdyby pojechal do nich na wakacje tobie tez by nie zalowali przyjechac na mazury tak mysle
gość
7 lat temu
Pazerne stare dziady. Lecą na kase Edzi.
CX
7 lat temu
niech zapłacą alimenty za swojego syna !!!! to ona będzie miała na karę !!!!
gość
7 lat temu
Dziecko nie kojarzy wielu spraw. Jeśli teraz uważa, że dziadkowie się mszczą, to ktoś mu to podpowiada, narzuca taki sposób myślenia. Niemożliwe, aby z niego samego wychodziło takie przekonanie. Niemożliwe. W Polsce wreszcie sądy powinny zacząć karać za alienację rodzicielską, bo to najbardziej wyrafinowana forma przemocy wobec dziecka. Cywilizowane państwa poradziły sobie z nią , wprowadzając opiekę naprzemienną. U nas w tym względzie panuje epoka kamienia łupanego.
gość
7 lat temu
Manipulowanie dzieckiem, nastawianie go przeciwko drugiej rodzinie , powinno być karane z urzędu. Śledzę sprawę Allana z najwyższą troską i uważam , ze w ogóle to, ze do niej doszło, świadczy o ułomności polskiego prawa rodzinnego. Dziecko bez żadnych warunków zasługuje na więzi z obiema rodzinami, jeśli rodzice się rozwodzą. Sąd jest od tego , aby reagował dopiero wtedy , gdy więzi dziecka z rodziną są odcinane przez nieodpowiedzialnego członka rodziny. W tym przypadku czyni to pani Gorniak
gość
7 lat temu
KURNA PUDLU NIE PISZ TYCH BZDUR BO SIE ZRZYGAM
Gość
7 lat temu
Chce coś udowodnić a dzieci cierpią
gość
7 lat temu
O jakiej dobroci i madrosci Pani mowi, to jest jego tata i w wiezieniu jest za spowodowanie wypadku, tak popelnil blad, ale to nie skresla faktu, ze jest tata. Jaka madrosc, od Pani bije manipulacja. Biedny chlopiec, brawo dla doroslych.
Rudzieńka
7 lat temu
Ludzie opamiętajcie się, bo nikogo nie można zmusić do miłości, a to co robicie niszczy wrażliwość chłopaka i nie tylko, zgotowaliście sobie piekło na ziemi. To totalny egoizm dorosłych, dla Alana najlepiej byłoby, byście się wszyscy jakoś pozytywnie dogadali, bo miłość jest najważniejsza, ale mądra miłość, a nie zaborcza. Niszczycie siebie i to dziecko na którego życiu ta wasza walka wyciska piętno. Chłopak potrzebuje zarówno rodziców jak i dziadków, potrzebuje rodziny, ale takiej pełnej miłości, a nie nienawiści, on ma do tego prawo!!!Być może będę teraz okrutna, ale Górniak jak wiemy nie ma szacunku do rodziny, ani do swojej, ani do rodziny byłego męża, to smutne,że taki sam los szykuje własnemu synowi tłumacząc się że chce go chronić, a to jego trzeba chronić przed zaborczością jego matki.
gość
7 lat temu
Gdyby go naprawdę kochali to dali by mu spokojnie żyć tym bardziej że to nastolatek.
gość
7 lat temu
mysle ze sama mu funduje ten cyrki po prostu dziadki mogliby wnuka widywać i tyle a ona jakąś szopke odwala jak zwykle
gość
7 lat temu
Edytce odwala to tylko dziadki jaki ma problem żeby się widywali?? ona ma tez jakiś problem....z głowa od pewnego czasu
aaaa
7 lat temu
Patologiczna mama...wychowuje dziecko egoistycznie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie