aktualizacja

Magda Gessler o mężczyznach: "Musimy uznać ich wyższość. Nie wierzę w równouprawnienie"

236
Podziel się

"Jeśli on nie poczuje się pewnie, to mamy z głowy każdy związek. Jeśli kobieta ma zaradnego męża i chce pracować, to głupota". Zgadzacie się z nią?

Magda Gessler o mężczyznach: "Musimy uznać ich wyższość. Nie wierzę w równouprawnienie"

Magda Gessler nigdy nie zdradzała chęci rezygnacji ze znanego w branży gastronomicznej nazwiska, mimo że niechętnie wypowiada się na temat byłego męża i jego brata aferzysty. Przypomnijmy, że szwagier Magdy, Adam Gessler, za którego zresztą o mało nie wyszła, znany jest głównie ze swoich oszustw finansowych. Jest winien miastu, w zależności od źródła informacji, od 20 do nawet 50 milionów złotych! Komornikowi od lat nie udaje się odzyskać nawet części zaległego długu. Gessler twierdzi bowiem, że nie ma ani grosza, a żaden z lokali, które prowadzi, formalnie nie należy do niego.

Oszukał też niepełnosprawnych z zakładu pracy chronionej WSI Warszawska, którzy szyli dla niego obrusy i wykonywali prace dekoratorskie. Nigdy im za to nie zapłacił.

Sama restauratorka określiła go jako "osobę niebezpieczną" i odcięła się od niego ponad 20 lat temu.

W wywiadzie udzielonym wspólnie z córką Larą magazynowi Grazia, nie szczędzi szwagrowi ani byłemu mężowi gorzkich słów.

Nosimy godnie to samo nazwisko, myślę, że to dzięki nam jest szlachetne, chociaż panowie zrobili już chyba wszystko, żeby je zbezcześcić. Dwóch braci nie dało sobie rady z tym nazwiskiem, ale ich żony i dzieci - jak najbardziej - chwali siebie i córkę. Piotr przestał być moim partnerem w biznesie i problemach, czułam się samotna, musiałam to przeciąć, żeby móc żyć. Czułam się chora. Cenę zapłaciliśmy za to wszyscy, oczywiście największą dzieci. Lara długo nie mogła tego zrozumieć. Została tylko z tatą, bo nie mogła zostać ze mną, skoro pracowałam do późnej nocy. Byłaby tylko z gosposią. Ale myślę, że gdybym tego nie zrobiła, to bym dzisiaj nie żyła. I mówię to zupełnie poważnie.

Mimo rozczarowań, które spotkały ją ze strony mężczyzn, Gessler przekonuje w wywiadzie, że kobiety powinny uznać ich wyższość, a nawet udawać, że są gorsze.

Nawet seks jest mniej miłosny. Znikli nam już mężczyźni, prawda? Jeśli my nie będziemy szanowały mężczyzn, nie uznamy ich "wyższości", nawet jeśli jesteśmy mądrzejsze, jeśli on nie poczuje się pewnie, to mamy z głowy każdy związek - tłumaczy w Grazii. Ja nie wierzę w równouprawnienie. Jeśli kobieta ma zdolnego, zaradnego męża, to po co chce jeszcze pracować? To głupota. Mężczyźni czasem potrzebują prostych, zwyczajnych kobiet, które ich nie dominują. Ja w moich związkach jestem trochę gejszą. To jest hiszpańska mądrość. Gdy facet jest zmęczony, to nie wchodzi się z nim w dyskusje, tylko przynosi się rumianek i pyta czule: "Zmęczony jesteś? Może pójdziesz spać?". Jakakolwiek dyskusja z mężczyzną nie ma sensu, bo on i tak zawsze będzie miał rację. W pewnym momencie musiałam stać się mężczyzną.

Jej córka Lara nie do końca podziela jej poglądy.

Wiele razy ta kontrowersyjna mądrość się sprawdziła, ale teraz jestem w transparentnym związku, stuprocentowo szczerym - wyznaje w wywiadzie. Pierwszy raz jestem w relacji, która jest dojrzała na takim poziomie. Jestem zaskoczona, że to możliwe.

KOMENTARZE
(236)
gość
3 lata temu
Nie jesteśmy taki same jak mężczyźni, jesteśmy inne, co nie oznacza wcale gorsze
Gość
3 lata temu
A dlaczego to my mamy uznac.ich wyższość, a nie oni nasza???
gość
3 lata temu
I mówi to ta która sama z charakteru jest chłopem :D
gość
3 lata temu
Tylko że to kobiety rodzą dzieci.Faceci by bez nas nie przetrwali.A my bez nich tak.W bankach jest dosc s****y :)
gość
3 lata temu
nie nie zgadzam sie
Najnowsze komentarze (236)
gość
3 lata temu
Kobiety o nienachalnej urodzie zawsze muszą się samoponiżać przed facetami. Szczególnie jeśli wychowano je w poczuciu, że ich wartość zależy od tego, czy mają mężczyznę. Oj Madzia, jest tylu mężczyzn kucharzy, którzy występują przed kamerami ze swadą. Nie myślałaś żeby się przed którymś ukorzyć i zrobić miejsce w Kuchennych Rewolucjach? Żałosne wynurzenia. Nawet jak na Polskę.
gość
3 lata temu
ma rację pod tym jednym względem,otóż faceci nie rodzą,taką właśnie mają przewagę.
Ja
3 lata temu
Wyszla za jelopa dla nazwiska i teraz jest znawczynia kuchni i filozofii zyciowej. Taki maz beznadziejny ale corke z nim zostawila. Teraz mamusia wynagrodzila corci i posadke zalatwila. Ide stloc talerz bo sie wkurwil#m
Ja
3 lata temu
Kobieto zbin sobie raz jakis talerz na glowie to moze zaczniesz gadac z sensem.
gosc
3 lata temu
zdesperowana, nieatrakcyjna babcia, która jak widzi chłopa to jęzor wywala, to jak się nie dziwić że ma takie poglądy
gość
3 lata temu
Niedługo jej szyja pęknie od tego degustowania
gość
3 lata temu
Facet Lary super o****h,ale inny by jej nie chciał
gość
3 lata temu
Patrząc na tę wywłokę Gessler, rzeczywiście można uwierzyć w wyższość mężczyzn...
gość
3 lata temu
Ma niestety racje
gość
3 lata temu
Zalezy o czym sie mowi. Facet ekonomista niekoniecznie jest lepszy od kobiety ekonomistki. To samo dotyczy gotowania ... Porownywanie plci pod wgzledem tzw caloksztaltu jest bez sens i pachnie tania biologia albo religia. Na razie tylko kobieta zdobyla dwa noble z roznych nauk scislych .. zaden facet jej nie dorownal. Tyle bystrych kobiet w Polsce a wy pytacie kucharke o zdanie ... Gratuluje poziomu zidiocenia.
gość
3 lata temu
Czyli jej obecny facet nie jest zdolny ani zaradny? :D
gość
3 lata temu
To sobie uznawaj ich wyzszosc i pompuj im ego, a i tak cie kopna w d**e... bo nie, meczyzni nie lubia zzahukanych bab bez wlasnego zdania ktore jak kocmoluchy stoja w garach. Przeciez gdy zdradzaja, zdradzaja wlasnie z tymi ktore znaja swoja wartosc. Coz, g****a blondynka i tyle.
gość
3 lata temu
oczywiscie ze się zgadzamy, mądra kobieta!!
gość
3 lata temu
Głupie babsko.To dlaczego sama nie pracuje?
...
Następna strona