Doda wyszła na spacer w krótkiej sukience... WRACA DO STAREGO STYLU?

Szybko przebrała się w dżinsy. Jednak było jej za zimno... Poszła na randkę z nowym facetem?

Obraz

Ostatnio Dorota Rabczewska nie ma powodów do narzekań. Sąd Apelacyjny po ponad dwóch latach uniewinnił ją od zarzutu pobicia Agnieszki Szulim w chorzowskiej toalecie, dochodząc do wniosku, że "za grożenie pistolecikiem na wodę nie można karać pracami społecznymi". Przypomnijmy: Doda komentuje "pobicie Szulim": "DZIĘKUJĘ ZA SPRAWIEDLIWY WYROK"

Dorota postanowiła świętować swoją niewinność powrotem do starego stylu. I nowym romansem. Dzisiaj wybrała się na spacer w czarnej sukience ledwo zakrywającej pośladki. Stylizację urozmaiciła zamszowymi kozakami, ale chyba zrobiło się jej zimno, bo od razu po wyjściu z domu przebrała się w dżinsy.

Poszła na randkę z nowym facetem?

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE

Doda do asystentów: "Powiedzcie na ch*j wy tu stoicie, kiedy tak zapier*alam?"

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą