Wtorek 18.10.2016 15:00

Doda komentuje "pobicie Szulim": "DZIĘKUJĘ ZA SPRAWIEDLIWY WYROK"

Doda Dorota Rabczewska Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak Agnieszka Szulim pobita przez Dodę

Doda komentuje "pobicie Szulim": "DZIĘKUJĘ ZA SPRAWIEDLIWY WYROK"

Doda ma wreszcie prawdziwy powód do radości. W poniedziałek, po ciągnącym się od 2014 roku procesie w sprawie pobicia Agnieszki Szulim, została uniewinniona. Przypomnijmy, że ponad dwa lata temu była to jedna z głośniejszych afer w show biznesie. Do starcia między nimi doszło podczas gali Niegrzeczni. Celebrytki spotkały się wtedy w chorzowskiej toalecie, gdzie Doda miała zaatakować Szulim… pistoletem na wodę. Jak relacjonowała później celebrytka - ten wieczór skończyła ze złamanym paznokciem i obtarciami na twarzy, które uwieczniła na zdjęciach. Postanowiła natychmiast wytoczyć proces, który wczoraj przegrała.

Rabczewska nie posiada się oczywiście z radości z powodu pozytywnego dla niej wyroku. Dziś zamieściła wpis na Facebooku, w którym z nieskrywaną satysfakcją dziękuje za uniewinnienie.

DZIĘKUJĘ ZA SPRAWIEDLIWY WYROK - cieszy się Doda. Po 2,5 roku walki sądowej pomiędzy Dorotą Rabczewską a Agnieszką Szulim (teraz Woźniak-Starak) Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i UNIEWINNIŁ Dodę.

"Społeczna szkodliwość" rzeczywiście nie była duża. Przy okazji Doda zapowiedziała, że ma zamiar pozwać gwiazdę TVN o zniesławienie. Liczy także na publiczne przeprosiny:

Wyrok jest prawomocny a koszty postępowania sądowego poniesie Agnieszka Woźniak-Starak. Wobec szeregu nieprzyjemności, jakie spotkały Dodę w związku z niesłusznymi oskarżeniami i reakcją mediów na pomówienia ze strony Agnieszki Woźniak-Starak, wokalistka planuje złożenie pozwu o zniesławienie. Agnieszka bowiem już przegrała podobny proces z rodzcami Dody, których musi publicznie przeprosić na antenie TVN.

Wczorajszy proces jest już drugim z rzędu, który Szulim, obecnie Woźniak-Starak przegrała z Rabczewską. W listopadzie 2015 roku zapadł wyrok w sprawie zniesławienia przez prezenterkę rodziców Dody. W programie Na językach Szulim wspominała o nieślubnej córce Pawła Rabczewskiego, która żyła z matką w skrajnej biedzie. Piosenkarka oskarżała ją też o to, że przez te komentarze jej mama zachorowała na raka...

Czy polskie sądy naprawdę powinny zajmować się takimi głupotami?

Przypomnijmy: Najbogatsza polska urzędniczka, jej brat i znajomi zarobili na reprywatyzacji... 400 MILIONÓW ZŁOTYCH!

Doda ma nowy biznes. Została panią prezes!

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (384)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 384
Odpowiedz
448 93
zgłoś
Gość 18.10.2016 15:02
Jakie to żałosne.. Kobiety, które się biją, żenada.
Odpowiedz
214 214
zgłoś
Gość 18.10.2016 15:02
Mówcie co chcecie ale ja tam bardziej lubie Dode niz Agnieszkę Szulim
Odpowiedz
203 155
zgłoś
Gość 18.10.2016 15:02
od szulim bije straszny falsz
Odpowiedz
201 88
zgłoś
gość 18.10.2016 15:02
Wyrok sądu ośmieszył Dodałnicę całkowicie. Okazało się, że jej wzruszające wypowiedzi o walce o honor rodziny w ubikacji, dotyczyły po prostu psiknięcia wodą z plastikowego pistolecika w kierunku Agnieszki Szulim. Buhahahaha
Odpowiedz
515 182
zgłoś
gość 18.10.2016 15:03
Słaba jednostka ta Doda czy jak jej tam. Gania z zabawkowym pistoletem na wodę po kiblach. Żałosna, stara pawianica.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 384