Trwa ładowanie...
Paww
|

Bajkowy świat Disneya zrujnował im życie i kariery. Miley Cyrus, Shia LaBeouf, Demi Lovato i inni (ZDJĘCIA)

61
Podziel się:
61
Podziel się:

Klub Myszki Mickey nie dla wszystkich gwiazd okazał się przepustką do szczęśliwego życia. Wiele gwiazd ze "stajni Disneya" jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności miała za sobą pierwsze kontakty z używkami, alkoholem oraz lekami.

1
 / 13
Bajkowy świat Disneya zrujnował im życie i kariery. Miley Cyrus, Shia LaBeouf, Demi Lovato i inni (ZDJĘCIA)
Bajkowy świat Disneya zrujnował im życie i kariery. Miley Cyrus, Shia LaBeouf, Demi Lovato i inni (ZDJĘCIA)
Bajkowy świat Disney'a zrujnował im życie i kariery. Wsród nich Miley Cyrus, Shia LaBeouf oraz Demi Lovato (via Getty Images)
0
0

Udział w produkcjach Disneya otwiera wrota do wielkiej sławy i obiecujących kontaktów. Niestety, kolorowy świat Myszki Mickey nie dla wszystkich młodych gwiazd przełożył się na szczęśliwe życie prywatne. Show biznes dla młodziutkich aktorów bywa bezlitosny, bo jedynie jako nastolatkowie są dla stacji atrakcyjnym "produktem". Dlatego wielu z nich (a zwłaszcza ich rodziców) stara się w tym czasie wycisnąć jak najwięcej ze swojej popularności.

Stres oraz presja doprowadzają młode gwiazdy do poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym i używkami. Głośne w mediach załamanie nerwowe przeżyła między innymi Britney Spears, Lindsay Lohan oraz Mischa Barton.

Bajkowy świat Disneya zrujnował również życie Shauna Weissa, który zmagał się z bezdomnością oraz Amandy Bynes, która dopiero niedawno wyzwoliła się z dziesięcioletniej kurateli sądowej.

2
 / 13
Shaun Weiss

Shaun Weiss był gwiazdą serialu "Potężne Kaczory". Szybkie zdobycie popularności poskutkowało uzależnieniem od narkotyków. Młody celebryta nie tylko zmagał się z nałogiem, ale miał również problemy z prawem. Weiss kilka razy został aresztowany za posiadanie metamfetaminy oraz włamania i kradzieże. W pewnym momencie obiecująca gwiazda Disneya wylądowała na ulicy.

Kryminalna przeszłość uniemożliwiła aktorowi udziału w serialowej kontynuacji filmu po latach. Brak angażu był dla niego impulsem do walki z nałogiem i rozpoczęcia normalnego życia.

Jestem gotowy na wypadek, gdyby Disney zadzwonił! - powiedział w jednym z wywiadów.

3
 / 13
Zac Efron

Zac Efron oczarował nastolatki swoim udziałem w trzech częściach "High School Musical". Produkcja zapewniła aktorowi szereg kolejnych angaży filmowych. W tym samym czasie presja wywierana na młodego aktora skończyła się uzależnieniem od narkotyków, które kilkukrotnie musiał leczyć na odwyku.

Efron, chcąc utrzymać jak najdłużej młodzieńczy wygląd, zaczął romansować z medycyną estetyczną. W jego social mediach od kilku miesięcy pojawia się zupełnie odmieniony. Aktor zaczął wyróżniać się kwadratową żuchwą, nabrzmiałymi ustami oraz napęczniałymi policzkami.

4
 / 13
Britney Spears

Britney Spears to dziś legenda popularnego "Klubu Myszki Mickey". Zaraz po udziale w produkcji rozpoczęła karierę muzyczną, stając się ikoną popu. Ogromna sława i wielkie pieniądze szybko wpędziły celebrytkę w depresję oraz różne uzależnienia. W 2007 roku gwiazda mierzyła się z największym kryzysem nie tylko wizerunkowym. Wówczas paparazzi udokumentowali, jak ogoliła swoją głowę na łyso, zmagając się z załamaniem nerwowym. Krótko po tym ojciec przejął nad nią kuratelę, która została zdjęta dopiero w tym roku.

5
 / 13
Lindsay Lohan

W 2017 roku Lindsay Lohan w wywiadzie u Oprah Winfrey potwierdziła, że jest uzależniona od alkoholu. Aktorka nie stroniła również od narkotyków i konfliktów z prawem. Celebrytka była zatrzymywana między innymi za kradzieże. Popadła w długi, tracąc kolejne role i pozycję w show biznesie. Lohan wiele razy próbowała udać się na odwyk, ale szybko wracała do dawnych przyzwyczajeń. Dopiero po wywiadzie u Winfrey, Lohan postanowiła zawalczyć o siebie. Dziś promuje w social mediach zdrowy tryb życia i próbuje reaktywować swoją karierę.

6
 / 13
Mischa Barton

Mischa Barton swoją przygodę z aktorstwem zaczęła w produkcji Disneya "Światło wieczne". Udział w serialu "Życie na fali" przyniósł jej prawdziwy rozgłos. Barton odnosiła również spore sukcesy jako modelka.

Aktorka z czasem zaczęła jednak nadużywać alkoholu, zażywać narkotyki oraz imprezować na potęgę. W 2007 roku została aresztowana za jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających bez prawa jazdy. Celebrytka przeszła również załamanie nerwowe i była leczona w szpitalu psychiatrycznym. Cierpiała także na zaburzenia odżywiania.

7
 / 13
Kyle Massey

Kyle Massey przez wiele lat był jedną z czołowych gwiazd Disney Channel. Aktor nawet po osiągnięciu pełnoletności zagrał w kilku produkcjach dla młodej widowni. Jego dalsza kariera została przekreślona przez akt oskarżenia.

W 2019 roku przeciwko Massey'owi został wniesiony pozwem cywilny. Aktor został oskarżony o "komunikację z nieletnią w niemoralnych celach". Kyle przysyłał 13-letniej dziewczynce pornograficzne zdjęcia. Opiekunowie poszkodowanej domagali się odszkodowania wynoszącego 1,5 miliona dolarów za wysyłanie za pośrednictwem Snapchata "licznych wiadomości tekstowych, zdjęć i filmów o charakterze jednoznacznie seksualnym".

Sprawa nadal jest w toku.

8
 / 13
Miley Cyrus

Miley Cyrus podbiła serca widzów jako Hannah Montana. Po rozpoczęciu kariery muzyczną Cyrus zmieniła wizerunek. Celebrytka nie unikała skandali i chętnie zwracała na siebie uwagę prześwitującymi kreacjami lub głębokimi wycięciami.

W ostatnich latach aktorka i piosenkarka nie stroniła również od narkotyków i alkoholu. Imprezowa Miley postanowiła nieco zwolnić tempo, początkowo za sprawą operacji strun głosowych.

Na początku chodziło tylko o tę operację, ale myślałam dużo o mojej mamie. Była adoptowana, a ja chyba odziedziczyłam po niej uczuciowość. Poczucie odrzucenia i chęć przekonania się, że jestem wartościowa i potrzebna.

9
 / 13
Amanda Bynes

Amanda Bynes chyba najboleśniej doświadczyła kryzysu związanego z nagłą popularnością. Młodziutka gwiazda uzależniła się od alkoholu oraz narkotyków. Aktorka była bardzo wylewna w social mediach, w których publikowała rozmaite wyznania na temat kolegów z branży. Młoda aktorka leczyła się w szpitalu psychiatrycznym po tym, jak lekarze zdiagnozowali u niej schizofrenię.

10
 / 13
Shia LaBeouf

Shia LaBeouf ma na swoim koncie ma udział w kilku produkcjach Disneya. Kontakt z show biznesem odbił się negatywnie na jego dalszym życiu. Shia zmagał się z uzależnieniem od alkoholu oraz narkotyków. Po pijackim występie na Broadwayu, gdzie ze sceny krzyczał na innych aktorów, poddał się dobrowolnie leczeniu.

Aktor miał również zatargi z prawem i został skazany za napaść z zamiarem dokonania gwałtu. Jego byłe partnerki w wywiadach opisywały go jako agresora.

11
 / 13
Selena Gomez

Kiedy wszystkim wydawało się, że Selena Gomez jest u szczytu sławy, w jej życiu prywatnym nie działo się najlepiej. Po rozstaniu z Justinem Bieberem piosenkarka mierzyła się z wahaniami wagi oraz depresją. Osiem lat temu pierwszy raz trafiła do ośrodka, gdzie podjęła leczenie.

W 2017 roku fani gwiazdy dowiedzieli się o jej zmaganiach z toczniem. Gwiazda zmuszona była przejść zabieg przeszczepu nerki, w wyniku czego na dłuższy czas zniknęła z mediów.

12
 / 13
Demi Lovato

Demi Lovato był/ła gwiazdą disney'owskiej produkcji "Gdy zadzwoni dzwonek". Z czasem uzależnił/ła się od narkotyków, leków i alkoholu.

Mieszałam różne leki i popijałam je alkoholem. Strasznie przeraziłam się samej siebie - wyznał/ła w jednym z wywiadów.

Po kilku latach od odwyku, na jaw wyszło, że Demi zmaga się również z zaburzeniami odżywiania. Bulimia oraz depresja zaczęły się jeszcze w czasach szkolnych, kiedy rówieśnicy zaczęli się wyśmiewać z Lovato.

Zadzwoniłam do mamy, aby odebrała mnie ze szkoły. Właśnie tego dnia rozpoczęły się problemy z odżywianiem. Wpadłam w depresję bardzo młodo. Byłam zafascynowana śmiercią i często zastanawiałam się, jak będzie wyglądał mój pogrzeb.

13
 / 13
Hilary Duff

Kariera Hilary Duff nabrała rozpędu, gdy ta pojawiła się w serialu dla nastolatków "Lizzie McGuire". Młoda gwiazda nie najlepiej radziła sobie z ogromną popularnością. W wieku 17 lat zmagała się z zaburzeniami odżywania, które pokonała dopiero po dwóch latach.

KOMENTARZE
(61)
Gosc
2 lata temu
Co tu robi Selena i Hillary? Przecież to są nieliczne przykłady tego, ze kariera w młodym wieku nie sprawiła, ze odbiła im palma
Niepokojący k...
2 lata temu
Czy wy też zauważacie ten niepokojący schemat - klub Myszki Miki, potem słodka niewinna idolka dziewczynek, następnie zbuntowana idolka nastolatek, wreszcie wulgarna wyuzdana lolita idolka starych oblechów, ostatecznie zrujnowana przedwcześnie przebrzmiała gwiazda po pięciu załamaniach nerwowych i dwóch odwykach... Prześledźcie losy Britney, Christiny, Demi, Ariany...
koki
2 lata temu
czy ja wiem, miley ma sie calkiem dobrze.
Ikrllo
2 lata temu
To nie wina Disneya tylko całego szolbiznesu: presji, wielkiej kasy, popularności na co tak młode osoby nie są przygotowane. Rodzice zamiast chronić dzieci, pchają w ten syf, robią z nich maszynkę do zarabiania pieniędzy. Też bym cpala, jakbym uświadomiła sobie, że dla rodziców ważniejsza jest kasa niż moje szczęście.
Kama
2 lata temu
Ta zrujnował,bo leżą teraz gdzieś na ulicy bez kromki chleba i o gołych gaciach.zrujnował...
Najnowsze komentarze (61)
YTB
2 lata temu
wiekszosc z nich ma sie znakomicie, a ze niektorzy sie stoczyli- zdarza sie, co tu dziwnego?
zonki
2 lata temu
Jakos nikt nie wspomnial o rodzicach i dlaczego zamiast dbac o swoje dzieci liczyli mamone...
Anna
2 lata temu
Hilary Duff? Ona ma się najlepiej z nich wszystkich. Jej największy wyskok młodości to był związek ze starszym chłopakiem, jak to się ma do odwykow i szpitali psychiatrycznych?
Kurczak24
2 lata temu
Do łopaty i płacić rachunki jak normalny człowiek wtedy pretensje do myszki miki
Magda
2 lata temu
Zasada jest taka, że tam gdzie sława i pieniądze to dealerzy od razu się znajdują i szemrane, zabawne towarzystwo imprezujące całe życie.
Zbyszek
2 lata temu
Zrujnowane życie to wynik niewdzięczności i głupoty tych ludzi. Los otworzył przed nimi perspektywę dostatniej przyszłości bez zmartwień finansowych, a oni po prostu nie potrafili tego docenić. Na kasie w Biedronce by popracowali za 8 tys. Brutto (5,5 netto), to by im dopiero miny zrzedły. Nie żal mi żadnego milionera, który popada w nałogi albo odbiera sobie życie – to afront wobec ludzi, którzy nie mają pieniędzy, a mimo wszystko jakoś wegetują. Co takie osoby mają powiedzieć? Jeśli milioner ze stajni Disneya ma depresję i myśli samobójcze, to zwykły szarak z kredytem mieszkaniowym powinien proporcjonalnie do niższego poziomu życia, pić 10 litrów wódki dziennie, a na koniec obłożyć się 200 kg trotylu i wysadzić w powietrze.
Anime
2 lata temu
Czytam...powtórka z rozrywki...Judy Gerland
Lola
2 lata temu
Niestety to samo jest wśród Polek. Rodzice dosłownie sprzedają swoje dzieci,ale odbywa się to na antenie, więc niby jest legalne. Są piosenkarkami,aktorkami i nikt w tym nic złego nie widzi, że nastoletnia dziewczynka wygląda jak dorosła kobieta.To jest show biznes,tak muszą wyglądać młode gwiazdy. Rodzice tych dzieciaków do alfonsi i taka jest prawda.Dzieci wysyłane są do tego kto da więcej.
Gość
2 lata temu
Najgorsi w tym wszystkim są rodzice którzy są gotowi swoje dzieci pedofilom oddać byle tylko karierę zrobiło. Nie od dziś wiadomo czym jest to całe Hollywood bagnem bez dna.
Sis
2 lata temu
A gdzie Judtin Timerlake i Christina Agilera ? Maja się dobrze i wyszli na ludzi pewnie także po wybrukowanej drodze. Jak ktoś jest tez słaby i nie ma wsparci i samozaparcie to i najlepsi rodzice i odwyki nie pomogą. Trzeba samemu chcieć.
Kamila
2 lata temu
Zrujnował życie i kariery? To co tu robi Miley? Jej się wiedzie bardzo dobrze 🤷‍♀️
lady gaga
2 lata temu
zgadzam sie disney wam spieprzyl dziecinstwo, ale wiekszosc z was bez disenya by nigdy nie zaistniala
P.m.
2 lata temu
Ludzie! Disney to kolebka pedofilii, to szatańskie macki, które mają dosięgnąć naszych dzieci. Poczytajcie, poszperajcie,to nie żarty. Uważajcie, co serwujecie swoim dzieciom!
Nick
2 lata temu
Obawiam się że nałogi i załamania nie są pokłosiem tylko presji i wielkiej kariery i lasy w młodym wieku, tylko ucieczką od wspomnień tego co ich w tym "bajkowym" świecie spotkało. Przecież to siatka wpływowych pedofilów i zwyroli. Tylko te skrzywdzone dzieciaki w ciałach dorosłych wiedzą co im tam robiono....
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Krzysztof Ibisz z ciężarną żoną posyłają uśmiechy prosto z gali influencerów (ZDJĘCIA)

Krzysztof Ibisz przyjął zaproszenie organizatorów festiwalu See Bloggers. Po całym dniu spotkań z fanami wybrał się z żoną na rozdanie nagród dedykowanych czołowym twórcom internetowym. Joanna Ibisz promienieje podczas swojej drugiej ciąży.
9.

Znane twarze dokazują na Paradzie Równości: Rafał Trzaskowski, Andrzej Piaseczny, Joanna Senyszyn i Luna... (ZDJĘCIA)

W sobotę ulicami Warszawy przemaszerowała Parada Równości. Wśród uczestników nie brakowało znanych twarzy ze świata show biznesu i polityki. Wsparcie sprawie okazali m.in. Rafał Trzaskowski, Andrzej Piaseczny i Luna.
8.

Znudzony Książę Louis ponownie skradł show na balkonie Pałacu Buckingham, prezentując cały wachlarz min (ZDJĘCIA)

Brytyjska rodzina królewska wreszcie pojawiła się w komplecie podczas narodowego święta urodzin monarchy. Po raz kolejny show skradł jej najmłodszy członek, który niespecjalnie przejmuje się panującą na dworze etykietą. Chłopiec nie wyglądał na zainteresowanego przebiegiem uroczystej parady.
7.

Tak wyglądała STŁUCZKA Anny Lewandowskiej. Milionerka uszkodziła inny samochód (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska, wyjeżdżając z warszawskiego parkingu, uderzyła w samochód stojący za jej autem. Do sieci trafiły zdjęcia zestresowanej żony "Lewego".
6.

Trooping the Colour 2024: Czułe gesty księżnej Kate. Nagrano, jak dbała o idealny wygląd księżniczki Charlotte (FOTO)

Księżna Kate na chwilę przed rozpoczęciem Trooping the Colour 2024 została uchwycona z córką. W uroczy sposób poprawiała jej włosy, a później krok w krok szły w kierunku karocy. Uroczo?
5.

Maffashion i Michał Danilczuk podsycają plotki O ZWIĄZKU. Tym razem wylecieli do Włoch na wesele znajomych (ZDJĘCIA)

O romansie Maffashion i Michała Danilczuka plotkuje się od dobrych kilku tygodni. Oficjalnie żadne z nich nie potwierdziło, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Oboje nie kryją już jednak, że spędzają razem dużo czasu.
4.

Księżna Kate OLŚNIŁA podczas wojskowej parady w Londynie. Podliczono, ile warta była jej stylizacja (ZDJĘCIA)

Po raz pierwszy od prawie pół roku księżna Kate pojawiła się publicznie u boku najbliższych członków rodziny. Brytyjczycy niezwykle entuzjastycznie zareagowali na jej nowe zdjęcia. 42-latka swoim zwyczajem zachwyciła starannie przemyślaną stylizacją.
3.

Dzieci księżej Kate i księcia Williama podczas Trooping the Colour: poważny George, uśmiechnięta Charlotte i wyjątkowo spokojny Louis (ZDJĘCIA)

Trooping the Colour to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu brytyjskiej rodziny królewskiej. Na tegorocznej paradzie z okazji urodzin króla najbardziej wyczekiwanym gościem był jednak nie monarcha, a księżna Kate. Na miejsce zajechała z dziećmi.
2.

Trooping the Colour 2024: Księżna Kate pokazała się publicznie po raz pierwszy od miesięcy! (ZDJĘCIA)

Jak zapowiedziała księżna Kate w oświadczeniu opublikowanym 14 czerwca, tak zrobiła. Middleton, mimo leczenia, zdecydowała się pokazać publicznie podczas corocznego wydarzenia Trooping the Colour. Tak się prezentowała.
1.

Celebryci zjechali się do Łodzi na imprezę dla influencerów: Cezary Pazura i Krzysztof Ibisz z żonami, Julia Kamińska (ZDJĘCIA)

Coroczna impreza "See Bloggers" na dobre wpisała się w kalendarz celebryckich eventów. W sobotę na okolicznościowej ściance w Łodzi znów pojawiły się twarze znane z Internetu i nie tylko. Fanów witali m.in. Cezary Pazura z żoną Edytą oraz Karolina Gilon z chłopakiem.