Trwa ładowanie...
Paww
|

Bajkowy świat Disneya zrujnował im życie i kariery. Miley Cyrus, Shia LaBeouf, Demi Lovato i inni (ZDJĘCIA)

61
61
Podziel się

Klub Myszki Mickey nie dla wszystkich gwiazd okazał się przepustką do szczęśliwego życia. Wiele gwiazd ze "stajni Disneya" jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności miała za sobą pierwsze kontakty z używkami, alkoholem oraz lekami.

1
 / 13
Bajkowy świat Disneya zrujnował im życie i kariery. Miley Cyrus, Shia LaBeouf, Demi Lovato i inni (ZDJĘCIA)
Bajkowy świat Disneya zrujnował im życie i kariery. Miley Cyrus, Shia LaBeouf, Demi Lovato i inni (ZDJĘCIA)
Bajkowy świat Disney'a zrujnował im życie i kariery. Wsród nich Miley Cyrus, Shia LaBeouf oraz Demi Lovato (via Getty Images)
0
0

Udział w produkcjach Disneya otwiera wrota do wielkiej sławy i obiecujących kontaktów. Niestety, kolorowy świat Myszki Mickey nie dla wszystkich młodych gwiazd przełożył się na szczęśliwe życie prywatne. Show biznes dla młodziutkich aktorów bywa bezlitosny, bo jedynie jako nastolatkowie są dla stacji atrakcyjnym "produktem". Dlatego wielu z nich (a zwłaszcza ich rodziców) stara się w tym czasie wycisnąć jak najwięcej ze swojej popularności.

Stres oraz presja doprowadzają młode gwiazdy do poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym i używkami. Głośne w mediach załamanie nerwowe przeżyła między innymi Britney Spears, Lindsay Lohan oraz Mischa Barton.

Bajkowy świat Disneya zrujnował również życie Shauna Weissa, który zmagał się z bezdomnością oraz Amandy Bynes, która dopiero niedawno wyzwoliła się z dziesięcioletniej kurateli sądowej.

2
 / 13
Shaun Weiss

Shaun Weiss był gwiazdą serialu "Potężne Kaczory". Szybkie zdobycie popularności poskutkowało uzależnieniem od narkotyków. Młody celebryta nie tylko zmagał się z nałogiem, ale miał również problemy z prawem. Weiss kilka razy został aresztowany za posiadanie metamfetaminy oraz włamania i kradzieże. W pewnym momencie obiecująca gwiazda Disneya wylądowała na ulicy.

Kryminalna przeszłość uniemożliwiła aktorowi udziału w serialowej kontynuacji filmu po latach. Brak angażu był dla niego impulsem do walki z nałogiem i rozpoczęcia normalnego życia.

Jestem gotowy na wypadek, gdyby Disney zadzwonił! - powiedział w jednym z wywiadów.

3
 / 13
Zac Efron

Zac Efron oczarował nastolatki swoim udziałem w trzech częściach "High School Musical". Produkcja zapewniła aktorowi szereg kolejnych angaży filmowych. W tym samym czasie presja wywierana na młodego aktora skończyła się uzależnieniem od narkotyków, które kilkukrotnie musiał leczyć na odwyku.

Efron, chcąc utrzymać jak najdłużej młodzieńczy wygląd, zaczął romansować z medycyną estetyczną. W jego social mediach od kilku miesięcy pojawia się zupełnie odmieniony. Aktor zaczął wyróżniać się kwadratową żuchwą, nabrzmiałymi ustami oraz napęczniałymi policzkami.

4
 / 13
Britney Spears

Britney Spears to dziś legenda popularnego "Klubu Myszki Mickey". Zaraz po udziale w produkcji rozpoczęła karierę muzyczną, stając się ikoną popu. Ogromna sława i wielkie pieniądze szybko wpędziły celebrytkę w depresję oraz różne uzależnienia. W 2007 roku gwiazda mierzyła się z największym kryzysem nie tylko wizerunkowym. Wówczas paparazzi udokumentowali, jak ogoliła swoją głowę na łyso, zmagając się z załamaniem nerwowym. Krótko po tym ojciec przejął nad nią kuratelę, która została zdjęta dopiero w tym roku.

5
 / 13
Lindsay Lohan

W 2017 roku Lindsay Lohan w wywiadzie u Oprah Winfrey potwierdziła, że jest uzależniona od alkoholu. Aktorka nie stroniła również od narkotyków i konfliktów z prawem. Celebrytka była zatrzymywana między innymi za kradzieże. Popadła w długi, tracąc kolejne role i pozycję w show biznesie. Lohan wiele razy próbowała udać się na odwyk, ale szybko wracała do dawnych przyzwyczajeń. Dopiero po wywiadzie u Winfrey, Lohan postanowiła zawalczyć o siebie. Dziś promuje w social mediach zdrowy tryb życia i próbuje reaktywować swoją karierę.

6
 / 13
Mischa Barton

Mischa Barton swoją przygodę z aktorstwem zaczęła w produkcji Disneya "Światło wieczne". Udział w serialu "Życie na fali" przyniósł jej prawdziwy rozgłos. Barton odnosiła również spore sukcesy jako modelka.

Aktorka z czasem zaczęła jednak nadużywać alkoholu, zażywać narkotyki oraz imprezować na potęgę. W 2007 roku została aresztowana za jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających bez prawa jazdy. Celebrytka przeszła również załamanie nerwowe i była leczona w szpitalu psychiatrycznym. Cierpiała także na zaburzenia odżywiania.

7
 / 13
Kyle Massey

Kyle Massey przez wiele lat był jedną z czołowych gwiazd Disney Channel. Aktor nawet po osiągnięciu pełnoletności zagrał w kilku produkcjach dla młodej widowni. Jego dalsza kariera została przekreślona przez akt oskarżenia.

W 2019 roku przeciwko Massey'owi został wniesiony pozwem cywilny. Aktor został oskarżony o "komunikację z nieletnią w niemoralnych celach". Kyle przysyłał 13-letniej dziewczynce pornograficzne zdjęcia. Opiekunowie poszkodowanej domagali się odszkodowania wynoszącego 1,5 miliona dolarów za wysyłanie za pośrednictwem Snapchata "licznych wiadomości tekstowych, zdjęć i filmów o charakterze jednoznacznie seksualnym".

Sprawa nadal jest w toku.

8
 / 13
Miley Cyrus

Miley Cyrus podbiła serca widzów jako Hannah Montana. Po rozpoczęciu kariery muzyczną Cyrus zmieniła wizerunek. Celebrytka nie unikała skandali i chętnie zwracała na siebie uwagę prześwitującymi kreacjami lub głębokimi wycięciami.

W ostatnich latach aktorka i piosenkarka nie stroniła również od narkotyków i alkoholu. Imprezowa Miley postanowiła nieco zwolnić tempo, początkowo za sprawą operacji strun głosowych.

Na początku chodziło tylko o tę operację, ale myślałam dużo o mojej mamie. Była adoptowana, a ja chyba odziedziczyłam po niej uczuciowość. Poczucie odrzucenia i chęć przekonania się, że jestem wartościowa i potrzebna.

9
 / 13
Amanda Bynes

Amanda Bynes chyba najboleśniej doświadczyła kryzysu związanego z nagłą popularnością. Młodziutka gwiazda uzależniła się od alkoholu oraz narkotyków. Aktorka była bardzo wylewna w social mediach, w których publikowała rozmaite wyznania na temat kolegów z branży. Młoda aktorka leczyła się w szpitalu psychiatrycznym po tym, jak lekarze zdiagnozowali u niej schizofrenię.

10
 / 13
Shia LaBeouf

Shia LaBeouf ma na swoim koncie ma udział w kilku produkcjach Disneya. Kontakt z show biznesem odbił się negatywnie na jego dalszym życiu. Shia zmagał się z uzależnieniem od alkoholu oraz narkotyków. Po pijackim występie na Broadwayu, gdzie ze sceny krzyczał na innych aktorów, poddał się dobrowolnie leczeniu.

Aktor miał również zatargi z prawem i został skazany za napaść z zamiarem dokonania gwałtu. Jego byłe partnerki w wywiadach opisywały go jako agresora.

11
 / 13
Selena Gomez

Kiedy wszystkim wydawało się, że Selena Gomez jest u szczytu sławy, w jej życiu prywatnym nie działo się najlepiej. Po rozstaniu z Justinem Bieberem piosenkarka mierzyła się z wahaniami wagi oraz depresją. Osiem lat temu pierwszy raz trafiła do ośrodka, gdzie podjęła leczenie.

W 2017 roku fani gwiazdy dowiedzieli się o jej zmaganiach z toczniem. Gwiazda zmuszona była przejść zabieg przeszczepu nerki, w wyniku czego na dłuższy czas zniknęła z mediów.

12
 / 13
Demi Lovato

Demi Lovato był/ła gwiazdą disney'owskiej produkcji "Gdy zadzwoni dzwonek". Z czasem uzależnił/ła się od narkotyków, leków i alkoholu.

Mieszałam różne leki i popijałam je alkoholem. Strasznie przeraziłam się samej siebie - wyznał/ła w jednym z wywiadów.

Po kilku latach od odwyku, na jaw wyszło, że Demi zmaga się również z zaburzeniami odżywiania. Bulimia oraz depresja zaczęły się jeszcze w czasach szkolnych, kiedy rówieśnicy zaczęli się wyśmiewać z Lovato.

Zadzwoniłam do mamy, aby odebrała mnie ze szkoły. Właśnie tego dnia rozpoczęły się problemy z odżywianiem. Wpadłam w depresję bardzo młodo. Byłam zafascynowana śmiercią i często zastanawiałam się, jak będzie wyglądał mój pogrzeb.

13
 / 13
Hilary Duff

Kariera Hilary Duff nabrała rozpędu, gdy ta pojawiła się w serialu dla nastolatków "Lizzie McGuire". Młoda gwiazda nie najlepiej radziła sobie z ogromną popularnością. W wieku 17 lat zmagała się z zaburzeniami odżywania, które pokonała dopiero po dwóch latach.

KOMENTARZE
(61)
Gosc
9 miesięcy temu
Co tu robi Selena i Hillary? Przecież to są nieliczne przykłady tego, ze kariera w młodym wieku nie sprawiła, ze odbiła im palma
Niepokojący k...
9 miesięcy temu
Czy wy też zauważacie ten niepokojący schemat - klub Myszki Miki, potem słodka niewinna idolka dziewczynek, następnie zbuntowana idolka nastolatek, wreszcie wulgarna wyuzdana lolita idolka starych oblechów, ostatecznie zrujnowana przedwcześnie przebrzmiała gwiazda po pięciu załamaniach nerwowych i dwóch odwykach... Prześledźcie losy Britney, Christiny, Demi, Ariany...
koki
9 miesięcy temu
czy ja wiem, miley ma sie calkiem dobrze.
Ikrllo
9 miesięcy temu
To nie wina Disneya tylko całego szolbiznesu: presji, wielkiej kasy, popularności na co tak młode osoby nie są przygotowane. Rodzice zamiast chronić dzieci, pchają w ten syf, robią z nich maszynkę do zarabiania pieniędzy. Też bym cpala, jakbym uświadomiła sobie, że dla rodziców ważniejsza jest kasa niż moje szczęście.
Kama
9 miesięcy temu
Ta zrujnował,bo leżą teraz gdzieś na ulicy bez kromki chleba i o gołych gaciach.zrujnował...
Najnowsze komentarze (61)
YTB
5 miesięcy temu
wiekszosc z nich ma sie znakomicie, a ze niektorzy sie stoczyli- zdarza sie, co tu dziwnego?
zonki
5 miesięcy temu
Jakos nikt nie wspomnial o rodzicach i dlaczego zamiast dbac o swoje dzieci liczyli mamone...
Anna
5 miesięcy temu
Hilary Duff? Ona ma się najlepiej z nich wszystkich. Jej największy wyskok młodości to był związek ze starszym chłopakiem, jak to się ma do odwykow i szpitali psychiatrycznych?
Kurczak24
9 miesięcy temu
Do łopaty i płacić rachunki jak normalny człowiek wtedy pretensje do myszki miki
Magda
9 miesięcy temu
Zasada jest taka, że tam gdzie sława i pieniądze to dealerzy od razu się znajdują i szemrane, zabawne towarzystwo imprezujące całe życie.
Zbyszek
9 miesięcy temu
Zrujnowane życie to wynik niewdzięczności i głupoty tych ludzi. Los otworzył przed nimi perspektywę dostatniej przyszłości bez zmartwień finansowych, a oni po prostu nie potrafili tego docenić. Na kasie w Biedronce by popracowali za 8 tys. Brutto (5,5 netto), to by im dopiero miny zrzedły. Nie żal mi żadnego milionera, który popada w nałogi albo odbiera sobie życie – to afront wobec ludzi, którzy nie mają pieniędzy, a mimo wszystko jakoś wegetują. Co takie osoby mają powiedzieć? Jeśli milioner ze stajni Disneya ma depresję i myśli samobójcze, to zwykły szarak z kredytem mieszkaniowym powinien proporcjonalnie do niższego poziomu życia, pić 10 litrów wódki dziennie, a na koniec obłożyć się 200 kg trotylu i wysadzić w powietrze.
Anime
9 miesięcy temu
Czytam...powtórka z rozrywki...Judy Gerland
Lola
9 miesięcy temu
Niestety to samo jest wśród Polek. Rodzice dosłownie sprzedają swoje dzieci,ale odbywa się to na antenie, więc niby jest legalne. Są piosenkarkami,aktorkami i nikt w tym nic złego nie widzi, że nastoletnia dziewczynka wygląda jak dorosła kobieta.To jest show biznes,tak muszą wyglądać młode gwiazdy. Rodzice tych dzieciaków do alfonsi i taka jest prawda.Dzieci wysyłane są do tego kto da więcej.
Gość
9 miesięcy temu
Najgorsi w tym wszystkim są rodzice którzy są gotowi swoje dzieci pedofilom oddać byle tylko karierę zrobiło. Nie od dziś wiadomo czym jest to całe Hollywood bagnem bez dna.
Sis
9 miesięcy temu
A gdzie Judtin Timerlake i Christina Agilera ? Maja się dobrze i wyszli na ludzi pewnie także po wybrukowanej drodze. Jak ktoś jest tez słaby i nie ma wsparci i samozaparcie to i najlepsi rodzice i odwyki nie pomogą. Trzeba samemu chcieć.
Kamila
9 miesięcy temu
Zrujnował życie i kariery? To co tu robi Miley? Jej się wiedzie bardzo dobrze 🤷‍♀️
lady gaga
9 miesięcy temu
zgadzam sie disney wam spieprzyl dziecinstwo, ale wiekszosc z was bez disenya by nigdy nie zaistniala
P.m.
9 miesięcy temu
Ludzie! Disney to kolebka pedofilii, to szatańskie macki, które mają dosięgnąć naszych dzieci. Poczytajcie, poszperajcie,to nie żarty. Uważajcie, co serwujecie swoim dzieciom!
Nick
9 miesięcy temu
Obawiam się że nałogi i załamania nie są pokłosiem tylko presji i wielkiej kariery i lasy w młodym wieku, tylko ucieczką od wspomnień tego co ich w tym "bajkowym" świecie spotkało. Przecież to siatka wpływowych pedofilów i zwyroli. Tylko te skrzywdzone dzieciaki w ciałach dorosłych wiedzą co im tam robiono....
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agustin Egurrola opuszcza studio "Pytania na Śniadanie" z żoną i SYNKIEM! (ZDJĘCIA)

W sobotę Agustin Egurrola pojawił się w studiu "Pytaniu na śniadanie" w towarzystwie żony oraz synka. Opuszczając budynek stacji, choreograf i jego bliscy nie uniknęli spotkania z paparazzi.
9.

Zabiegana Sylwia Bomba daje pokaz POWYGINANYCH min znad karafki z wodą (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy wypatrzyli Sylwię Bombę akurat pod takim kątem, że odgradzające celebrytkę szyby kompletnie zdeformowały obraz. Jedno jest pewne, w takim wydaniu Sylwii Bomby jeszcze na pewno nie widzieliście. Ciekawa selekcja grymasów?
8.

Tak w meksykańskim Tulum urządziła się Natalia Siwiec: dżungla za oknem, własny basen i przestronne pomieszczenia (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z naczelnych fanek meksykańskiej fauny i flory. Miss Euro 2012 jakiś czas temu zakupiła tamtejszą nieruchomość. Jesteście ciekawi, jak się urządziła?
7.

Upokorzona reprezentacja Polski po powrocie do kraju przeprowadza szturm na hotelowy bufet: Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek... (ZDJĘCIA)

Przed hotelem na reprezentantów Polski w piłce nożnej czekało zaledwie czterech fanów polujących na podpisy. Według naocznych świadków nikt się nimi nie zainteresował. Kto wyglądał na bardziej rozczarowanego piątkowym spotkaniem? Wojciech Szczęsny czy może Bartosz Bereszyński?
6.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: egipski salon, SEDES VERSACE i dużo ozdób (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska znana jest z przepychu i uwielbienia do złota. Bohaterka programu "Królowe życia" dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami pokazując przy tym jak mieszka. Co sądzicie o takim stylu?
5.

"Nasz nowy dom". Ekipa wyremontowała SPALONY dom matki i syna. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania (ZDJĘCIA)

Tym razem dowodzona przez Katarzynę Dowbor ekipa programu "Nasz nowy dom" przybyła z pomocą mieszkającym w Elblągu matce i synowi. Ich strawiony przez pożar dom nie nadawał się do użytku.
4.

Gwiazdy na 100-leciu Warner Bros. Discovery: Małgorzata Foremniak, Anna-Maria Sieklucka, Sylwia Gliwa z wycięciami... (ZDJĘCIA)

W czwartkowy wieczór w warszawskim KinoGram odbyła się gala wytwórni Warner Bros, której stulecie świętowała plejada polskich gwiazd. Furorę na salonach zrobiła kreacja Sylwii Gliwy, która podbijała ścianki w sukni z wycięciami.
3.

Dominika Gwit zabrała dwumiesięcznego synka do rodzinnej Gdyni. W ramach spaceru zafundowała sobie caffe latte (ZDJĘCIA)

Dwa miesiące temu Dominika Gwit została mamą. Celebrytka doszła do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, żeby pokazać synkowi Gdynię, skąd pochodzi. Zabrała też chłopca do lokalnej kawiarni, gdzie "strzeliła" sobie kawkę.
2.

Tak mieszka Lara Gessler: drewniana kuchnia, dodatki w stylu boho i dżungla na tarasie (ZDJĘCIA)

Lara Gessler kilka lat temu uwiła sobie gniazdko na warszawskim Mokotowie, gdzie mieszka wraz z ukochanym i dziećmi. Celebrytka postawiła na przytulne wnętrza w stylu boho i dużo roślin. Zobaczcie, jak mieszka córka Magdy Gessler.
1.

Tak mieszkają Edyta i Łukasz Golcowie. Prawdziwa góralska willa (ZDJĘCIA)

Edyta i Łukasz Golcowie mają się czym pochwalić. Ich posiadłość położona jest w malowniczym Beskidzie Żywieckim i robi spore wrażenie. Dużo drewna i piękne widoki. Zobaczcie, jak mieszka para.