Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Barbara Kurdej-Szatan znów obrywa za Strajk Kobiet: "NAJPIERW PIORUNY, POTEM KOLĘDY"

366
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła nie pozostawiać przytyku internauty bez odpowiedzi. Zobaczcie, co odpisała krytykującej ją "fance".

Barbara Kurdej-Szatan znów obrywa za Strajk Kobiet: "NAJPIERW PIORUNY, POTEM KOLĘDY"
Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za śpiewanie kolęd i wspieranie Strajku Kobiet (akpa)
bELkOoFx

W związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego zgodnie, z którym znacznie ograniczono prawo aborcyjne w Polsce, kobiety i solidaryzujący się z nimi mężczyźni przez kilka tygodni masowo wychodzili na ulice protestować. Wśród manifestujących swoje niezadowolenie znalazło się także wiele gwiazd i celebrytów.

W protestowanie zaangażowała się i Barbara Kurdej-Szatan. "Blondynka Playa" nie tylko udostępniła na instagramowym profilu zdjęcie z błyskawicą, ale i wybrała się osobiście strajkować na ulice Warszawy.

bELkOoFz

W zeszłym tygodniu Basia musiała zmierzyć się z krytyką w związku ze świątecznym kolędowaniem. Niektórym z jej "fanów" nie spodobało się, że osoba, która opowiada się za aborcją, równocześnie śpiewa piosenki bożonarodzeniowe.

Pod jednym z najnowszych wpisów celebrytki znów zawrzało. 35-latce ponownie oberwało się za z wykonywanie kolęd.

bELkOoFF

Niezwykłą atmosferę Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu z 1699 roku możecie znów odczuć i pokolędować wspólnie w Polsat 2 o 18:00. Cały kościół jest w zabytkowych malowidłach, robiących niesamowite wrażenie. Historia i piękno. Zapraszamy - napisała pod fotografią z mężem i córką zachwycona swoim występem w świątyni Basia.

Jej entuzjazmu nie podzieliła jedna z internautek.

Najpierw pioruny, potem kolędy - skomentowała.

Przytyk obserwatorki spotkał się z odpowiedzią ze strony czujnej Kurdej-Szatan:

bELkOoFG

Ale protestowało mnóstwo kobiet i wierzących, i niewierzących. Nie o wiarę chodziło w proteście, tylko o swoje prawa i próbę ubezwłasnowolnienia - tłumaczyła się celebrytka.

Dobrze odpisała?

bELkOoFH
bELkOoFI
bELkOoGa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(366)
Kasia 😣
10 miesięcy temu
Ktoś kiedyś napisał jak były protesty: „DZIŚ KRZYCZĄ PRECZ Z BOGIEM PRECZ Z KOŚCIOŁEM A ZA CHWILĘ ŚWIĘTA BÓG SIĘ RODZI ITD...” nie mam pytań... czas weryfikuje postawy ludzi
hannn
10 miesięcy temu
jakby nie patrzeć jest w tym sporo hipokryzji
gosia
10 miesięcy temu
Jest elastyczna , jak potrzeba koledy zaspiewa a nastepnym razem pojdzie zaklocac msze i niszczyc koscioly. Kobieta potrafi sie przystosowac.
bELkOoGb
Disease
10 miesięcy temu
Lampart zdech
Aniso
10 miesięcy temu
Aborcja na żądanie czy ze względów społecznych (do końca 12 tygodnia ciąży) jest prawie wszędzie poza Polską legalna. W każdym cywilizowanym kraju, który nie jest mocno religijny. Cała Europa pozwala na legalną aborcję i to samo USA, Rosja, Chiny, Japonia. Zabraniają jedynie kraje mocno religijne jak niektóre Islamskie, Afrykańskie czy Ameryki Południowej. I oczywiście Watykan, a skoro Polska to drugi Watykan, więc u nas jest również zakazana. Warto dodać że nawet ojczyzna papieża Franciszka czyli Argentyna planuje zalegalizować aborcję na żądanie.
Najnowsze komentarze (366)
Beata
9 miesięcy temu
Do wszystkich oceniajacych ksieży. Z kazdego wypowiedzianego słowa zdacie rachunek .Tylko Bóg może oceniac kapłanów .Z osądzania kapłanów trzeba sie spowiadać ,tak nauczał Św Jan Maria Vianney .Któż z was jest sędzią? Sądzić może tylko Bóg.
Beata
9 miesięcy temu
Jezus nauczał 'Nie każdy kto mówi do Mnie 'Panie,Panie 'wejdzie do Królestwa Niebieskiego ,lecz ten kto spełnia wolę Mojego Ojca' . Spełniać wolę Ojca to spełniać 'Dziesięć Przykazań ' W Dekalogu wyrażnie jest napisane NIE ZABIJAJ! Są prawdziwi uczniowie Jezusa i udający tylko Jego uczniów.
porazka
10 miesięcy temu
to jest dopiero zenada
Aria
10 miesięcy temu
Za chwilę będą protestujący prolife koczować pod klinikami aborcyjnymi i gabinetami ginekologów jak ma to miejsce w niektórych stanach USA. Najwięcej do powiedzenia w sprawie aborcji i jej zakazu mają osoby, które o ciąże martwić się nie muszą. Z niepokojem obserwuję próby ingerowania w życie innych ludzi oraz ich sumienia. Oskarżanie kobiety, która nie zgadza się na zaostrzenie przepisów o wszystko co najgorsze jest najdelikatniej mówiąc żenujące.
Kris
10 miesięcy temu
Ludzie nic wam do tego co kto inny robi, chcecie rodźcie kalekie, zdeformowane, ale nie narzucajcie innym co mają robić. Wierzcie sobie w, płaską ziemię, Mikołaja, potwora spagetti, Boga, Szatana, cuda wianki, to WASZA sprawa, ale nie meblujcie życia innym, nie mówcie jak lepiej żyć, bo każdy zapłaci za swoje decyzje i wybory. O wiele lepiej żyłoby się ludziom, żeby inni nie wpiep...ali się z buciorami w ich życie. Żyj jak chcesz i daj żyć innym.
MARI
10 miesięcy temu
A CO MA WSPÓLNEGO KOLĘDA Z PRAWEM DO WŁASNEGO CIAŁA ?!!!!???? ogarnijcie się ludzie i zacznijcie myśleć samodzielnie. ***** ***
Dorota
10 miesięcy temu
Wiarę traktujemy wybiórczo czyli bierzemy to co nam się podoba...
hipokryzja
10 miesięcy temu
Maryi nie było łatwo. Józef wiedział, że dziecko nie jest jego, mógł się zwinąć (tak zresztą poczatkowo zamierzał zrobić), a ona zostałaby z nieciekawą opinią. No i ten poród w jakiejś oborze, to nie była norma w tamtych czasach. Ale dała radę, nie wykłócała się, że jej ciało to jej wybór. Że ona jest najważniejsza, a dziecko to zbędny balast. Nie to co dzisiejsze infantylne panie, które walczą o "swoje prawa" do zabicia dziecka, a przecież same same do spółki z partnerem spłodziły
bELkOoFT
Rew
10 miesięcy temu
Pora najwyższą zrozumieć że nie można nazywać się katolikiem i popierać prawo do aborcji. Nikt nikogo nie ubezwlasnowolnia a protest pani Basi ma charakter mocno polityczny. Państwo dba o życie nienarodzone. Co to za matka, która pozwala zabić własne dziecko. Życie to nie tylko pieniądze, fajne ciuszki i reklamy. Wydaje mi się ze pani Szatan wybiera z religii tylko to co dla niej wygodne.
justagirl
10 miesięcy temu
NIE dla aborcji na życzenie. NIE dla aborcji z kaprysu i bezmyślności.
Aaaa
10 miesięcy temu
Dziwne, że nie protestujecie w Święta na ulicach
Reksio
10 miesięcy temu
Ale skoro to kosciol narzuca ubezwlasnowolnienie to chyba jednak robienie cos na rzecz kosciola jest mocnym konfliktem interesow.
PaniM
10 miesięcy temu
trzeba zrozumieć o co chodzi w strajku a następnie oceniać panią Basię.
Aaaa
10 miesięcy temu
Protest jest o aborcję na życzenie więc przestańcie praszywie kłamać albo się doinformujcie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELkOoGM
bELkOoGN
bELkOoGO
bELkOoGP
bELkOoGQ
bELkOoGv