Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Barusiowi nie ma już kto gotować! Gdy zabrało Blani, musiał wykupić catering

122
Podziel się

Autorka erotycznych powieści lubiła dogadzać muzykowi w kuchni. Teraz Baron jest zdany na dietę pudełkową.

Barusiowi nie ma już kto gotować! Gdy zabrało Blani, musiał wykupić catering
Barusiowi nie ma już kto gotować (ONS, Instagram)
bDzyZnuJ

Romans Blani i Barusia odbił się szerokim echem w show biznesie. Stało się tak za sprawą samych zainteresowanych, którzy ochoczo pokazywali swoje uczucie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiedzieliśmy, o której budzi się Baruś, jakie prezenty kupuje Blani i co je na obiad. W ogóle kuchnia (oprócz sypialni) wydawała się być ulubioną przestrzenią sławnych kochanków.

Blanka często popisywała się umiejętnościami kulinarnymi, które nowy chłopak bardzo mocno zachwalał. Nieustanna uczta w miłosnym gniazdku gruchających gołąbeczków, doprowadziła nawet tego, że oboje przytyli kilka kilogramów w takcie lockdownu. Ale kto by się tym przejmował! W końcu kochanego ciała nigdy za wiele...

bDzyZnuL

Obrotna Lipińska pichciła dla Barona, nawet gdy ten musiał jechać do pracy. Skrupulatnie pakowała mu domowe posiłki na wynos, a czasem nawet jechała na plan The Voice, by trochę poszwędać się po studiu i przy okazji wręczyć ukochanemu pachnące jedzonko. Muzyk zachwalał takie romantyczne gesty Blani w rozmowie z Pudelkiem.

Zobacz także: Baruś wspomina wizytę Blani w jego pracy: "Ona mnie zobaczyła właśnie w "The Voice"! Tak mnie SKRASZOWAŁA"

Niestety te piękne czasy już się skończyły. Baron, który wcześniej miał jak u pana boga za piecem, teraz musi zamawiać dietę pudełkową. Oczywiście celebryta promuje ją na Instagramie, więc dostaje ją za darmo. Przypuszczamy jednak, że jedzenie z cateringu nie ma tej "szczypty miłości", którą zawsze dodawała Blania.

bDzyZnuR

Myślicie, że Baron tęskni za popisowymi daniami byłej kochanki?

bDzyZnuS
bDzyZnvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(122)
G10
3 miesiące temu
Tragedia,nie wiem któremu wysłać SMS o treści :Pomagam
Długopis
3 miesiące temu
I dlatego u bogaczy i mężczyzn doba jest dłuższa. Mają kucharki, sprzątaczki i niańki.
FIN
3 miesiące temu
potwierdza sie stara złota zasada komu zależy bardziej jest na straconej pozycji. Nie ma co dbac o faceta, gotować, piec, popierać jego awans za kulisami bo i tak sie wypnie na Ciebie i pójdzie w tango do młodej.
bDzyZnvn
Xxx
3 miesiące temu
„Byłej kochanki”??? Chyba dziewczyny lub partnerki, kochanką byłaby gdyby on miał żonę. Nieładnie Pudelku 👎🏻
Szpilcia
3 miesiące temu
Myślę, że Blanka zrobiła błąd.. Rozpisujsv się na forum..o związku.. Barona lubię.. Ale jest coś w nim z Lucyfera.. Te. Składanie rąk... I to demoniczne niby słodkie spojrzenie.. Blanka się zaangażowała, on. Się dobrze bawił... Szkoda kobiety, chciała mi stworzyć niebo... Wychodziła przed orkiestrę.. Po co.. Facet musi się starać, a kobieta.. Nie może się zamienić z facetem płcią.. A tak to. Wyglądało.. Ona BARDZO KREATYWNA.. BLANKA NIE USLUGUJ FACETOM. NIE WARTO..... ONI MUSZĄ POLOWAĆ.. 💋❤️
Najnowsze komentarze (122)
Off
2 miesiące temu
Wygląda że większym dawcą w tym ...związku była Blanka. To silna kobita i poradzi sobie zaś Baron to typ narcyza i mocno już przechodzony.
szerszeń
3 miesiące temu
Fajne zdjęcie z bratem.
Pati
3 miesiące temu
Trudne sprawy i ukryta prawda w jednym. W szołbiziu chodzi o wzbudzenie zainteresowania, lajkowanie itd. Pseudo związki celebrytów są tylko dla profitów.
Bibi
3 miesiące temu
Nowa miłość Barusia? Szybko się pocieszył
żenada
3 miesiące temu
Przepraszam, że pytam, ale jaki jest sens tego tekstu? Niczego nie wnosi zwłaszcza na tle aktualnych problemów.
Lublin
3 miesiące temu
Wszystko nic nie wart...!
podatnik
3 miesiące temu
O jakim związku piszecie. Zwyczajnie skończył się kontrakt reklamowy i każde poszło w swoją stronę. Blanka może wrócić do Zatoki Sztuki. Krystka wypuścili więc mogą gwałcić małolaty
Obywatel
3 miesiące temu
Ja mam dziś na obiad chleb z masłem i herbatę.
bDzyZnvf
Dobregodnia
3 miesiące temu
Wstrząsająca historia 🤣🤣🤣
Onnna 28
3 miesiące temu
Ja też korzystam z diety pudełkowej. To bardzo fajne rozwiązanie, kiedy nie chce się sterczeć non- stop przy garach. Smaczne, świeże i dokładnie rozliczone wg kalorii.
777
3 miesiące temu
Blanka jest wegetarianką. A wszyscy wegetarianie dobrze gotują, bo gotowych rzeczy dla nich jest mało w sprzedaży
Galia
3 miesiące temu
Ta oślica to wymarzona reklama twojego image:)
Sonia
3 miesiące temu
Za jedzeniem może tęskni ale za nią to wątpliwe..
Zenobia
3 miesiące temu
Wy celebryci w swoim świecie to jak ryby na tarle, blah
...
Następna strona
bDzyZnvH