Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Barusiowi nie ma już kto gotować! Gdy zabrało Blani, musiał wykupić catering

122
Podziel się

Autorka erotycznych powieści lubiła dogadzać muzykowi w kuchni. Teraz Baron jest zdany na dietę pudełkową.

Barusiowi nie ma już kto gotować! Gdy zabrało Blani, musiał wykupić catering
Barusiowi nie ma już kto gotować (ONS, Instagram)
bDpdDEol

Romans Blani i Barusia odbił się szerokim echem w show biznesie. Stało się tak za sprawą samych zainteresowanych, którzy ochoczo pokazywali swoje uczucie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiedzieliśmy, o której budzi się Baruś, jakie prezenty kupuje Blani i co je na obiad. W ogóle kuchnia (oprócz sypialni) wydawała się być ulubioną przestrzenią sławnych kochanków.

Blanka często popisywała się umiejętnościami kulinarnymi, które nowy chłopak bardzo mocno zachwalał. Nieustanna uczta w miłosnym gniazdku gruchających gołąbeczków, doprowadziła nawet tego, że oboje przytyli kilka kilogramów w takcie lockdownu. Ale kto by się tym przejmował! W końcu kochanego ciała nigdy za wiele...

bDpdDEon

Obrotna Lipińska pichciła dla Barona, nawet gdy ten musiał jechać do pracy. Skrupulatnie pakowała mu domowe posiłki na wynos, a czasem nawet jechała na plan The Voice, by trochę poszwędać się po studiu i przy okazji wręczyć ukochanemu pachnące jedzonko. Muzyk zachwalał takie romantyczne gesty Blani w rozmowie z Pudelkiem.

Zobacz także: Baruś wspomina wizytę Blani w jego pracy: "Ona mnie zobaczyła właśnie w "The Voice"! Tak mnie SKRASZOWAŁA"

Niestety te piękne czasy już się skończyły. Baron, który wcześniej miał jak u pana boga za piecem, teraz musi zamawiać dietę pudełkową. Oczywiście celebryta promuje ją na Instagramie, więc dostaje ją za darmo. Przypuszczamy jednak, że jedzenie z cateringu nie ma tej "szczypty miłości", którą zawsze dodawała Blania.

bDpdDEot

Myślicie, że Baron tęskni za popisowymi daniami byłej kochanki?

bDpdDEou
bDpdDEoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(122)
G10
miesiąc temu
Tragedia,nie wiem któremu wysłać SMS o treści :Pomagam
Długopis
miesiąc temu
I dlatego u bogaczy i mężczyzn doba jest dłuższa. Mają kucharki, sprzątaczki i niańki.
FIN
miesiąc temu
potwierdza sie stara złota zasada komu zależy bardziej jest na straconej pozycji. Nie ma co dbac o faceta, gotować, piec, popierać jego awans za kulisami bo i tak sie wypnie na Ciebie i pójdzie w tango do młodej.
bDpdDEoP
Xxx
miesiąc temu
„Byłej kochanki”??? Chyba dziewczyny lub partnerki, kochanką byłaby gdyby on miał żonę. Nieładnie Pudelku 👎🏻
Szpilcia
miesiąc temu
Myślę, że Blanka zrobiła błąd.. Rozpisujsv się na forum..o związku.. Barona lubię.. Ale jest coś w nim z Lucyfera.. Te. Składanie rąk... I to demoniczne niby słodkie spojrzenie.. Blanka się zaangażowała, on. Się dobrze bawił... Szkoda kobiety, chciała mi stworzyć niebo... Wychodziła przed orkiestrę.. Po co.. Facet musi się starać, a kobieta.. Nie może się zamienić z facetem płcią.. A tak to. Wyglądało.. Ona BARDZO KREATYWNA.. BLANKA NIE USLUGUJ FACETOM. NIE WARTO..... ONI MUSZĄ POLOWAĆ.. 💋❤️
Najnowsze komentarze (122)
Off
3 tyg. temu
Wygląda że większym dawcą w tym ...związku była Blanka. To silna kobita i poradzi sobie zaś Baron to typ narcyza i mocno już przechodzony.
szerszeń
miesiąc temu
Fajne zdjęcie z bratem.
Pati
miesiąc temu
Trudne sprawy i ukryta prawda w jednym. W szołbiziu chodzi o wzbudzenie zainteresowania, lajkowanie itd. Pseudo związki celebrytów są tylko dla profitów.
Bibi
miesiąc temu
Nowa miłość Barusia? Szybko się pocieszył
żenada
miesiąc temu
Przepraszam, że pytam, ale jaki jest sens tego tekstu? Niczego nie wnosi zwłaszcza na tle aktualnych problemów.
Lublin
miesiąc temu
Wszystko nic nie wart...!
podatnik
miesiąc temu
O jakim związku piszecie. Zwyczajnie skończył się kontrakt reklamowy i każde poszło w swoją stronę. Blanka może wrócić do Zatoki Sztuki. Krystka wypuścili więc mogą gwałcić małolaty
Obywatel
miesiąc temu
Ja mam dziś na obiad chleb z masłem i herbatę.
bDpdDEoH
Dobregodnia
miesiąc temu
Wstrząsająca historia 🤣🤣🤣
Onnna 28
miesiąc temu
Ja też korzystam z diety pudełkowej. To bardzo fajne rozwiązanie, kiedy nie chce się sterczeć non- stop przy garach. Smaczne, świeże i dokładnie rozliczone wg kalorii.
777
miesiąc temu
Blanka jest wegetarianką. A wszyscy wegetarianie dobrze gotują, bo gotowych rzeczy dla nich jest mało w sprzedaży
Galia
miesiąc temu
Ta oślica to wymarzona reklama twojego image:)
Sonia
miesiąc temu
Za jedzeniem może tęskni ale za nią to wątpliwe..
Zenobia
miesiąc temu
Wy celebryci w swoim świecie to jak ryby na tarle, blah
...
Następna strona
bDpdDEpj