Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Beata K. już usłyszała ZARZUTY! "Po 5 minutach było już po wszystkim"

230
Podziel się:

Na drugi dzień po pijackim rajdzie po ulicach Warszawy artystka Beata K. pojawiła się na posterunku policji na przesłuchaniu. Jesteście ciekawi, co ma na swoje usprawiedliwienie?

Beata K. już usłyszała ZARZUTY! "Po 5 minutach było już po wszystkim"
Beata K. trafiła na komendę policji (fot. AKPA)
bEDbAglh

W czwartkowy poranek media obiegły doniesienia o wieczornej podróży samochodowej niejakiej Beaty K. - wokalistki z zespołu Bajm. Kierowane przez 61-latkę BMW zostało zablokowane przez obecne na miejscu osoby, które zaniepokoił sposób, w jaki kobieta prowadziła pojazd.

Zdaniem naocznych świadków samochód rozbijał się z od krawężnika do krawężnika, wjeżdżając co jakiś czas także na chodnik. Po przybyciu policji okazało się, że zatrzymana miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

bEDbAglj
Zobacz także: Polski książę zdobył zamek podstępem. Pomógł mu w tym alkohol

Na drugi dzień Beata K. miała stawić się w komendzie przy ulicy Malczewskiego w Warszawie na przesłuchaniu. Jak podaje dziennikarz Kamil Siałkowski, artystka przyjechała w towarzystwie prawnika i prywatnego kierowcy. Zarzutów wysłuchała, ale definitywnie odmówiła składania jakichkolwiek wyjaśnień, po czym ewakuowała się z budynku. Na komendzie była nie dłużej niż kilka minut.

bEDbAglp

Myślicie, że czeka, aż przypomni sobie coś z wczorajszego wieczora?

bEDbAglq
bEDbAglK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(230)
Ola
3 tyg. temu
"zatrzymali ją między szklanki brzegiem a dnem" XDDDDD złoto
Uuu
3 tyg. temu
Dobrze że nikogo nie rozjechała
...
3 tyg. temu
Przerypałaś se Beatko. Bylo myśleć.
bEDbAglL
🥃🥃🍾
3 tyg. temu
Kurcze 🤔 Nie wiem kto to.. twarz zamazana🤷
Gość
3 tyg. temu
I po co jej to było
Najnowsze komentarze (230)
Drinkowy
2 tyg. temu
Wystarczy teraz powiedzieć, że jest alkoholiczką i aby zrozumieć, że to jest choroba. Na zachodzie to działa
wojasek
2 tyg. temu
To syndrom kobiety porzuconej . Polski wymiar nadzwyczajnej kasty stanie na wysokości zadania i jak zwykle ?????
mistrzu
2 tyg. temu
Jak można zablokować samohód BMW. BMW ma jechać
Red
2 tyg. temu
Nie ma nie ma wódki na pustyni a BMW nie chce dalej jechać już czołgać się tez nie mam siły zadzwońcie więc po radiowóz ……….👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️👮‍♀️
KUFEL
2 tyg. temu
Pila z Durczokiem?
xxx
2 tyg. temu
nie powinni jej odpuścić, to że jest celebrytką nie upoważnia do jazdy po pijaku,winna być uczciwie osądzona i przykładnie ukarana bez folgowania i po znajomości ,wedle paragrafów
Logik.
2 tyg. temu
Czy to byłaa jej pierwsza jazda po alkoholu?
mak
2 tyg. temu
A gdzie izba wytrzezwień, czym sie różni od zwyklego czlowieka zawodem.
bEDbAglD
Iwona
2 tyg. temu
widać było od dawna,że ma problem...alkohol,głupkowate zachowanie itp itd, wstyd!!!!
Najwyższywymi...
2 tyg. temu
Najwyższy oczywiście dla celebrytów wymiar kary czyli ostre pouczenie z przytupem. No i policjanci co śmieli zatrzymać nie wiem czy też pouczenie czy może od razu nagana z wpisaniem do akt.
To się wytnie...
2 tyg. temu
Wódka nie daje ani nie odbiera rozumu. Wódka uwidacznia jego brak.
To się wytnie...
2 tyg. temu
BK będzie siedzieć. Bo w Polsce jest sprawiedliwość. Będzie nieuchronnie siedzieć w celi obok tego co to nie molestował w TVN i też jeździł po pijaku. Durcz.. czy tak jakoś się nazywał. Siedzi bo w Polsce jest sprawiedliwość. Z drugiej strony w celi będzie miała tego co to mu staruszka z niemożliwą do ustalenia szybkością wpełzła na pasy. Najsz... czy tak jakoś się nazywał. Też siedzi bo w Polsce jest sprawiedliwość. A i o tym znanym celebrycie który swoim sportowym autem przejechał inwalidę na ulicy Jana Pawła II w centrum Warszawy też cicho bo siedzi. Zamknął go niezależny sąd. Tu można wymienić jeszcze wiele nazwisk ze świecznika. Wyroki są takie jak sądy. Niezależne niestety ale w tych przypadkach od faktów. Takich Tus..wych sędziów na telefon mamy dziś w Polsce pod dostatkiem. A demokratyczna lewicowa Unia nie pozwala nam kopnąć ich mocno w ŻYĆ. Tak mocno żeby wszyscy wylądowali u nich. Dopiero wtedy nareszcie w Polsce nastanie sprawiedliwość której bardzo się boi dzisiejsza opozycja. Oni koniecznie chcą wrócić do żłobu zanim ci sędziowie zostaną usunięci. Żeby w Polsce było tak jak było. Bo gdyby sądy w Polsce raptem stały się zupełnie zależne ale od faktów. To i obecnie miłościwie nam panująca w Polsce partia także musiała by zacząć się liczyć. Na razie mamy to na co nam Unia pozwala. Czyli sądy których się boją tylko drobni złodziejaszkowie zanim uciułają na sprytnego papugę jak celebryci.
Janka
2 tyg. temu
Teraz jej wstyd? Ojej, jak mi przykro... Życie kolejny raz zweryfikowało pewność siebie... A mnie wcale nie jest jej żal... Bóg dał człowiekowi rozum, by z niego korzystał...
Aga
2 tyg. temu
Najwyższy wymiar kary zero tolerancji
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDbAgmw
bEDbAgmx
bEDbAgmy
bEDbAgmz
bEDbAgmA
bEDbAgmf