Paw
|
aktualizacja

Blanka Lipińska komentuje zajście z fotoreporterem: "Nie myślałam, że ktoś odważy się do mnie coś takiego powiedzieć. Trzeba być kompletnym wariatem!"

187
Podziel się

Autorka książek zapowiedziała, że zamierza tępić takie zachowanie. Słusznie?

Blanka Lipińska komentuje zajście z fotoreporterem: "Nie myślałam, że ktoś odważy się do mnie coś takiego powiedzieć. Trzeba być kompletnym wariatem!"
(pudelek)

Blanka Lipińska zyskała popularność dzięki napisaniu książki 365 dni, która wypełniła pozostawioną pustkę po premierze 50 twarzy Greya. "Pisarkę" promowały w sieci znane koleżanki, a sama autorka o swoim "dziele" opowiadała między innymi w piśmie dla panów. Celebrytka postanowiła przenieść powieść na wielki ekran. W promocji dzieła miał pomóc fikcyjny ślub, który w ostateczności zniechęcił fanów do Lipińskiej.


Kilka dni temu Blanka padła ofiarą nieprzyjemnego incydentu podczas gali Empiku. W trakcie pozowania pisarka usłyszała od jednego z fotoreporterów: "Nie takie du*y miewałem!". Lipińska przerwała pozowanie i w mocnych słowach zwróciła uwagę mężczyźnie. W rozmowie z Michałem Dziedzicem przyznała, że nie spodziewała się takiego zachowania. Dodała, że fotoreporter z pewnością nie zdawał sobie sprawy ze swoich słów, ponieważ zachował się jak wariat. Blanka zapewniła, że będzie tępić podobne zachowania. Autora skandalicznych słów ukarała odebraniem akredytacji z premiery 365 dni.

KOMENTARZE
(187)
Jasne
3 tyg. temu
Przecież to ustawka.
Zgred
3 tyg. temu
Ta jej książka to jest taki gniot na poziomie gimnazjum, że szkoda słów. Próbowałem to przeczyta cale to ponad moje siły. Jak toi może być bestseler ? To jakaś kpina z ludzi.
bez hejtu
3 tyg. temu
nie chcę nikogo obrazac ale po co ona robiła sobie tyle tych zabiegów, jestem w jej wieku a ostatnio poproszono mnie o dowod... w wieku 35 lat mozna wygladac młodo, a coraz bardziej widze, ze im wiecej tego wszystkiego w twarzy tym starzej sie wyglada... szkoda Blanki i #bezhejtu
mala
3 tyg. temu
Kobiety przejrzyjcie na oczy. Żaden fotoreporter nie odważyłby się na takie słowa, przecież to ich praca. Taka wieniawa jest częściej fotografowana i mołaby być lepszym kąskiem, a jak nic takiego się nie wydarzyło. i akurat menago nagrywała. pfff blanka próbuje się wybielić
klik
3 tyg. temu
Ta "autorka" ma bardzo zachwiane proporcje między głową ,a resztą ciała-dosłownie i w przenośni.
Najnowsze komentarze (187)
Fanka kultury
1 tyg. temu
Zastanawiam się jak Blanka po swoim zachowaniu oraz tym co wygłasza przez swoje plastikowe wargi moze dziwić się ,że ktoś ocenia ja ztakiego pułapu. Najpierw głośno krzyczy promując kulturę gwałtu a potem sama sobie przeczy jak ktoś ja przez tą kulturę gwałtu definiuje.Zero konsekwencji logicznej. Swoja drogą wstyd, że promuje się takie bestalencia i grafomanki, które tylko zawstydzaja polską scenę kulturalna. No cóż.....
wowuś sióśko
2 tyg. temu
Kiedy wystawiasz się na sprzedaż to musisz zgadzać się na komentarze kupujących.Napisałaś gniota ta poziomie szkoły podstawowej i nakręcili film o odpowiednim poziomie.O wszystkim motłoch zapomni przed nadejściem wiosny.
Kamika
2 tyg. temu
Myślę że nie miała za co się obrażać w końcu promuje seks więc musi się liczyć z krytyka
Fghj
2 tyg. temu
Serio wygląda na 45
Rafał
3 tyg. temu
Robi z igły widły. Bez przesady nie krzyczał do niej że jest szpetna albo dobrze robi loda tylko że miał lepsze dupy. Też mi cos. Chyba jej przykro bo jest brzydka. Feministka od siedmiu boleści
Hgfdd
3 tyg. temu
Niezle to zaplanowala. I teraz ma 5 glupkowatych arrykulow.byle gadali.... Pustak
Fotograf
3 tyg. temu
Inteligencja na salonach. Elita. I ustawka. Żaden z Fotografów nie pow by czegoś podobnego.
max
3 tyg. temu
Czytałem recenzje krytyków literatury i filmu, ten od literatury nie doczytał nawet do połowy książki,a ten od filmów że większej szmiry nie oglądał od dekady.
Bleki
3 tyg. temu
Okropne badziewstwo ta książka poniżej poziomu nie pojmuje skąd taki hit chyba Blanka ludzi za hipnotyzowała 🙈w końcu dzialala kiedyś w tym temacie
Nick
3 tyg. temu
Autorka ksiazek?z tego co wiem napisala jedna..
toniehejt
3 tyg. temu
TO JUŻ NIE MOŻE POWIEDZIEĆ TO CO MYŚLI. A kim ta dama jest ? rycząca emerytka! Co sobą reprezentuje? Człowiek powiedział co myśli. Ja też lepsze Panie nogą z łóżka spychałem.
Kika
3 tyg. temu
Dla mnie Blanka Lipińska to Zenek Martyniuk literatury polskiej. Zenek w filharmonii, Blanka w Empiku😂😂 Czyli masakra !!
Kret
3 tyg. temu
Kraj schodzi na psy osoba kompletnie nieznana książka to stek bzdur wyssanyxh. Palca wymyślone wszystko jak instagram sztuczny świat szkoda czasu
zenek
3 tyg. temu
A co spodziewać się po materacu....tylko książki o dymaniu ,bo tylko na coś takiego ją stać brrrrrr
...
Następna strona