Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Blanka Lipińska nadal trzyma pamiątki po Baronie: "Nie wyrzucam prezentów" (WIDEO)

54
Podziel się:

"Mam astmę, więc nie mam za dużo rzeczy, żeby nie zbierać kurzu" - wyznała Blanka Lipińska w rozmowie z Pudelkiem. Prezent od byłego chłopaka jest jednak wyjątkiem?

Blanka Lipińska nadal trzyma pamiątki po Baronie: "Nie wyrzucam prezentów" (WIDEO)
Blanka Lipińska nadal trzyma pamiątki po Baronie

Blanka Lipińska pod koniec 2021 roku przeprowadziła się do swojego pierwszego mieszkania, które kupiła. Po remoncie, który regularnie relacjonowała w mediach społecznościowych, zostały dość oryginalne wnętrza. Blanka zadecydowała, że w większości jej mieszkania będzie dominował czarny kolor. Pisarka prezentując swoje nowe gniazdko w social mediach, porównywała sypialnię do mauzoleum.

Zobacz także: Blanka Lipińska o remoncie mieszkania

W rozmowie z Pudelkiem Blanka przekonuje, że nie rozumie, dlaczego czarny kolor ścian miałby być przygnębiający. Zapewnia, że jej mieszkanie jest bardzo słoneczne oraz przytulne. Lipińska jest także minimalistką w kwestii dodatków. Blanka nie kolekcjonuje bibelotów ze względu na swoją alergię.

Czarne mieszkanie jest zaje*iste, nie jest depresyjne. Nie wiem, dlaczego czarny kolor ma powodować depresję. Mam astmę, więc nie mam za dużo rzeczy, żeby nie zbierać kurzu. Na wierzchu nic nie ma. Jak się posprząta, wygląda, jakby nikt tam nie mieszkał.

Jest jednak w jej mieszkaniu kilka pamiątek. Jedną z nich jest koronkowa kaczka, którą celebrytka dostała od... Barona.

Nie ma dodatków i bibelotów. Stoi jedynie czarna kaczka, Jakub. Dostałam ją od Barona na walentynki. Nie wyrzucam prezentów.

Myślicie, że to z grzeczności czy z sentymentu?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
Aga
miesiąc temu
Oj Biania, Bianka, każdy wie że Ci nie przeszło. Zarzuca Kubickiej, że wszystko na pokaz a ciężko jej patrzeć. Założę się, że jakby sama była nadal z Baronem to codziennie mielibyśmy nowe story gdzie, co jak ile itp z Baronusiem. Trzeba mieć swoją godność. Zostawił trudno zaciśnij żeby i idź do przodu.
Niunia
miesiąc temu
Nie mam zdania, czekam na komentarze żeby sobie wyrobić 😆😆
Abc🌞🌞🌞
miesiąc temu
Oczy zdradzają uczucia, ona miała w nich ogromny żal i smutek jak się rozstali….
Kkkk
miesiąc temu
Odgrzewany kotlet: mieszkanie, Blanka i Baron.
Yug
miesiąc temu
Widać, że złamał jej serce 💔 nie ma z czego się śmiać. Swoją drogą... kaczka na walentynki? Pewnie wziął pierwsza rzecz jaka wpadła mu w ręce w sklepie po 5 ziko 🤣
Najnowsze komentarze (54)
Ilona
4 tyg. temu
Też nie wyrzucam prezentów. W zeszłym roku dostałam roombe z chłopakiem się rozeszłam, ale prezent zatrzymałam, bo jest mega przydatny.
Paranoja
miesiąc temu
Przecież on z Sandrą też nie będzie. Ona to straszny dzieciuch a nie kobieta. Mentalnie jeszcze w podstawówce.
aaaaaa
miesiąc temu
Nie ma po kim rozpaczać. Facet nieszczery z oczu i zawsze sztuczny uśmiech
kama
miesiąc temu
Ona żadnych wniosków nie wyciągnęła, po prostu nie ma kogo pokazywac. Po zerwaniu z baronem nikogo nie ma
Karmelova
miesiąc temu
Jest taki stary dowcip >>Pewna dama zwierza się swojej przyjaciółce, wskazując na kanapę: - Wiesz kochana, będę chyba musiała wyrzucić tę kanapę z domu, bo ilekroć na nią spojrzę, to przypomina mi to fakt, że zdradziłam na niej męża. - Oj, kochana! - odpowiada przyjaciółka - gdybym ja miała wyrzucić z domu wszystko to, na czym zdradziłam męża, to w domu pozostałby tylko kaktus.>>> Tak więc nie ma co popadać w paranoję, że musimy wyrzucać czy sprzedawać wszystko co przypomina o jakimś tam facecie bo czasem nawet kuchenny blat może o nim przypominać czy cokolwiek innego.Kazdy indywidualnie podchodzi do tej sprawy,ale zawsze warto sprzedać jeśli już i zarobić na tym niż wyrzucić za darmo na smietnik.
Karmelova
miesiąc temu
Nigdy nie warto wyrzucać jest tyle tych stron teraz gdzie można sprzedać pamiątki po byłych, po co sobie zatruwać umysł i patrzeć ciągle na jakiegoś kwacza w którym widzisz swego bylego,albo jak już będziesz miała faceta co gorsza ten kwacz będzie patrzył jak uprawiacie seks.Nie umiem sobie wyobrazić koronkowej kaczki,tzn wnioskuję ,że nie porcelanowa nie pozłacana tylko szmaciana skoro koronka?Ale są osoby,które mają sentyment i dla których Afromental może być jakimś tam wątpliwym jak dla mnie idolem.Poza tym zawsze możesz też dodać na licytację jakąś ze swoich książek do tego prezentu wtedy może pójdzie za fajna sumkę,która by mogła zdziałać coś dobrego.Oczywiscie to tylko sugestia,jeśli nie chcesz się rozstawać z tym kwaczem to cóż...
Meloman
miesiąc temu
Po takim geniuszu muzycznym , Mozarcie naszych czasów gacie z roku na rok mają coraz większą nie wyobrażalną wartość
Herkules
miesiąc temu
Baron z Ssndra też nie będzie, ze względu ze ona dzieci nie będzie mogła mieć a jemu może za jakiś czas się odwidziec. Blania Idź do kryska a nie podchody do niego robisz..nie bądź już taka niedostępna, wiemy ze nieraz cie dawał po rogach. Ty już daj sobie spokój z baronem ..on korxysta z życia chłopina.
Nati
miesiąc temu
Nie da się przyciągnąć nowej zdrowej miłości jak się trzyma pamiątki po byłym. To zastała energia.
Edek
miesiąc temu
moja Babcia ma taką samą sztuczną szczękę - dostała z NFZ!
Łukasz
miesiąc temu
Ochh, baron! Fajny facet. Podoba mi się bardzo.
aga
miesiąc temu
A te "cudowne", trendy pióropusze, którymi udekorowała salon to nie zbieracze kurzu?
Poeta
miesiąc temu
Łoj szkoda ci Janka Muzykanta łoj szkoda! A to przytulił a to czasem coś zafałszował na gitarze...łoj szkoda ci Janka Muzykanta!
Rockdick
miesiąc temu
Baron był słaby tu trzeba 35 cm .... Az oczodoły polaskocze...
Oferty dla Ciebie