Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Brad Pitt twierdzi, że Angelina Jolie się na nim MŚCI! Miała dogadać się z rosyjskim oligarchą: "Działała NIEZGODNIE z prawem"

71
Podziel się:

Brad Pitt i Angelina Jolie aktualnie toczą sądową batalię o francuską winnicę. Aktor jest przekonany, że zemsta byłej żony ma związek z jego walką o dzieci...

Brad Pitt twierdzi, że Angelina Jolie się na nim MŚCI! Miała dogadać się z rosyjskim oligarchą: "Działała NIEZGODNIE z prawem"
Brad Pitt i Angelina Jolie znowu się kłócą (Getty Images)

Związek Angeliny JolieBrada Pitta przez lata rozgrzewał media na całym świecie, jednak jeszcze bardziej emocjonujący okazał się rozwód gwiazdorskiej pary.

Byli małżonkowie przez wiele miesięcy prowadzili sądową batalię o opiekę nad szóstką dzieci. Ostatecznie zapadł wyrok korzystny dla Angeliny, z czym Brad do tej pory nie może się pogodzić.

Walka o majątek

Kolejną sporną kwestią nie do przeskoczenia okazał się podział wspólnego majątku. Aktualnie Jolie i Pitt kłócą się o winnicę będącą częścią wartej 30 milionów dolarów francuskiej posiadłości Chateau Miraval, którą zakupili w 2008 roku.

W lutym zeszłego roku aktor pozwał byłą żonę o to, że "potajemnie" sprzedała udziały w winnicy, aby - jak twierdzi - zemścić się na nim za próbę zdobycia opieki nad dziećmi. Serwis Page Six dotarł do dokumentów sądowych, z których wynika, że byli małżonkowie zawarli porozumienie, na mocy którego żadne z nich nie mogło sprzedać swoich udziałów bez zgody drugiej strony. Tymczasem Jolie za plecami Pitta miała dogadać się w sprawie sprzedaży z rosyjskim oligarchą, Jurijem Szeflerem.

Brad uważa, że była żona zrobiła to celowo, bo wie, jak zależy mu na tej nieruchomości i ile wysiłku włożył w przekształcenie winnicy w dochodowy biznes.

Nagła zmiana zdania

Gdy w 2019 roku doszło do rozwodu, Jolie chciała wycofać się z alkoholowego biznesu i rozpoczęła z Bradem negocjacje w sprawie wykupu jej udziałów. Ponoć była gotowa zmniejszyć swoje udziały z 50 do 38 procent, jako że aktor zainwestował o wiele więcej pieniędzy i czasu w ten projekt. Tymczasem latem 2021 roku Pitt dowiedział się z prasy, że Jolie sprzedała swoje 50-procentowe udziały Szeflerowi.

Jak podaje Page Six, nagła zmiana decyzji miała być spowodowana niekorzystnym (dla Angeliny) wyrokiem sądu, który przyznał wówczas naprzemienną opiekę nad dziećmi obu małżonkom. Co prawda wyrok został później zmieniony, ale Jolie zdążyła już sprzedać swoje udziały.

Jej decyzja o zakończeniu negocjacji z Pittem była celowa. Jak zostanie wykazane na rozprawie, działania Jolie były niezgodne z prawem, poważnie i celowo zaszkodziły Pittowi oraz niesprawiedliwie pozwoliły się jej wzbogacić - brzmi cytat z dokumentu złożonego w Sądzie Najwyższym w Los Angeles.

Pitt uważa również, że jego była żona specjalnie wybrała Szeflera na kupca, ponieważ wiedziała, że zaszkodzi to interesom Brada ze względu na rzekome powiązania oligarchy z Władimirem Putinem.

Pitt chciał, aby posiadłość była w przyszłości domem dla jego dzieci, a teraz to straciło sens - czytamy.

Pozew za pozew

W odpowiedzi na zarzuty Brada Jolie także złożyła pozew, oskarżając byłego męża o próbę "przejęcia kontroli" nad francuską winnicą w celu uniemożliwienia jej czerpania zysków z tego biznesu. W dokumencie pojawia się też zarzut, że Pitt próbował zmusić Jolie do podpisania "klauzuli milczenia", która zobowiązywałaby ją do nieporuszania tematu okoliczności ich rozwodu.

Jolie twierdzi, że to właśnie Brad mści się teraz na niej.

W odwecie za rozwód i postępowanie w sprawie opieki nad dziećmi Pitt rozpoczął wieloaspektową i trwającą latami kampanię mającą na celu przejęcie kontroli nad Chateau Miraval i zagarnięcie majątku dla siebie, swoich firm i przyjaciół - czytamy.

Jak myślicie, kto faktycznie pała żądzą zemsty w tym sporze?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(71)
Nick
4 miesiące temu
Jedyna kobieta, która w zielonym worku wyglada jak bogini. Myśle, ze i jedno i drugie ma coś na sumieniu.
Gość
4 miesiące temu
Ona sprawia wrażenie mega toksycznej
Maja
4 miesiące temu
Angelina to bardzo rwąca rzeka.
Gość
4 miesiące temu
Angelina jeździ po świecie i opowiada o losie biednych dzieci z trzeciego swiata a potem sprzedaje swój biznes ruskiemu biznesmenowi, który jest kolega Putina, który zabija dzieci w chorej wojnie. Podwójna moralność.
Xdd
4 miesiące temu
😂😂😂
Najnowsze komentarze (71)
Żenada
3 miesiące temu
Po co się żenił? Teraz ma
Ginn
4 miesiące temu
Angelina ma swój charakterek,widać po niej że jest zacięta i pewna siebie.
Brawa
4 miesiące temu
Source? Trust me bro 🙄 a way to łykacie jak pelikany
Regus
4 miesiące temu
Ta cała sława i bogactwo to zaprzedanie duszy diabłu... Pokażcie mi jednego szczęśliwego aktora / aktorkę.
zzt
4 miesiące temu
Angelina sprzedała te udziały przed wojną na Ukrainie
vbb
4 miesiące temu
W wywiadzie dla magazynu „GQ Style” Brad Pitt po raz pierwszy od rozstania z Angeliną Jolie zabrał głos w sprawie swojego alkoholizmu i przyznał, że zaczął terapię.Przyznał, że rozstanie z Angeliną Jolie było dla niego „wielkim generatorem zmian”. –" Nie pamiętam dnia, odkąd skończyłem szkołę, kiedy nie piłbym lub palił skręta – mówił. – Jestem bardzo szczęśliwy, że skończyłem z tym. Mam na myśli, że skończyłem ze wszystkim oprócz skrętów, kiedy założyłem rodzinę. Ale w ubiegłym roku nie radziłem sobie. Za dużo paliłem "– przyznał. "Piłem za dużo i to stało się problemem. Cieszę się, że minęło już pół roku, odkąd jestem trzeźwy. To słodko-gorzki czas, podczas którego odzyskałem czucie w palcach "– wyznał aktor.
Page six
4 miesiące temu
Rozdanie Oskarów 2023, statuetkę za najlepszą rolę żeńską odebrała młoda aktorka Rania Williams, która jest córką pary aktorskiej Jennifer Aniston i jej męża Brada Pitta. 18 - latka nie odebrała statuetki osobiście ponieważ przebywa na planie swojego nowego filmu, nagrodę w imieniu Ranii odebrała matka. Ojciec młodej gwiazdy nie pojawił się na ceremonii rozdania Oskarów. Unika on zainteresowania mediów po publikacji wywiadu rzeki z jego dawną kochanką Angeliną Jolie, który ukazał się nakładem wydawnictwa Penguin w grudniu zeszłego roku. W książce tej dawna gwiazda rozlicza się ze wszystkimi swoimi mężczyznami i opowiada o próbach wyjścia z uzależnienia od alkoholu, narkotyków i leków przeciwbólowych oraz swojej walce z anoreksją.
Inkinoveritas
4 miesiące temu
Był taki film z BP pod tytułem Wichry namiętności, o narkomanie, łajdaku, ladacu i szkodniku, przez którego wielu porządnych ludzi straciło życie, o który doprowadził do upadku swoją rodzinę. A może życie przerosło sztukę?
Rty
4 miesiące temu
Jeszcze z kilka lat i dzieci będą po kolei udzielać wywiadów, w których z pewnością opowiedzą co tam się działo :)
Yyy
4 miesiące temu
Pitt i Jolie nigdy do siebie nie pasowali. Chyba, że wizualnie. On był przy niej zawsze spięty, znudzony, z poprzednimi partnerkami (nie tylko z Aniston) miał bardzo dużo zdjęć, na których się uśmiechał, widać było, że był szczęśliwy. Z Angelina przy boku strasznie osiadł, zdziadział przy niej, ona zresztą przy nim też, faktycznie jak ktos już gdzieś napisał, bardzo się posypała z wyglądu będąc z nim,kiedy z nim była pojawiły się doniesienia o jej anoreksji, kiedyś miała piękna kobieca figurę. Trwali w tym bagnie, bo mieli razem dzieci.
O Panie!
4 miesiące temu
Sorry, ale uwierzyłabym Angelinie gdyby nie to komu sprzedała te udziały. Tak świadoma politycznie i walcząca o pokój osoba bierze kasę od oligarchy ruskiego?!!! - Albo jest totalną hipokrytką albo Pitt ma rację, albo i jedno i drugie.
Swatka
4 miesiące temu
Angelina to nie tylko piękna ale tez mądra kobieta. Robi tak, żeby dzieci miały za co żyć, żeby nie biedowali tak jak ona w dzieciństwie po tym, jak ojciec zostawił ich jak matka zachorowała na raka. Jaka jest wiedzieli wszyscy ponieważ nosiła na szyi fiolkę z krwią BB Thorntona. Poza tym wyciekały regularnie jej BDSM zdjęcia. Nie jest to standardowe zachowanie. Ożenił się z kobietą ekscentryczną, która lubi ostrą jazdę. Myślał, że będzie się bawił ogniem ale się nie poparzy? To źle myślał. Miał stabilne małżeństwo, które chyba jednak go nie satysfakcjonowało więc dostał to, czego chciał.
Swatka
4 miesiące temu
Mamy mu współczuć? Sam tego chciał.
ona
4 miesiące temu
No widzisz chłopie i po co ci to bylo ? miales fajną zone Aniston to zachciało ci sie zmiany dobrze ci tak !
...
Następna strona