Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Britney Spears ZNOWU dogryza siostrze: "Niech Pan otoczy dziś twą WREDNĄ D*PĘ radością”

121
Podziel się:

Britney Spears po raz kolejny uderza w Jamie Lynn Spears. Piosenkarka sparodiowała instagramowy opis, który pojawił się na na profilu jej siostry.

Britney Spears ZNOWU dogryza siostrze: "Niech Pan otoczy dziś twą WREDNĄ D*PĘ radością”
Britney Spears ZNOWU dogryza siostrze: "Niech Pan otoczy dziś twą WREDNĄ D*PĘ radością” (Instagram)
bEUZYEPp

Walcząca o wolność i niezależność Britney Spears właściwie nie ma żadnych sojuszników wśród członków swojej rodziny. Jedną bliską osobą, która ją wspiera, jest jej chłopak Sam Asghari. Piosenkarka wciąż znajduje się pod kuratelą ojca, nie mogąc liczyć na pomoc ze strony matki i siostry. Britney ostatnio wydaje się być szczególnie cięta właśnie na Jamie Lynn. W jednym z instagramowych wpisów emocjonalnie pytała siostrę:

Gdzie byliście, kiedy trzeba było mi podać pomocną dłoń? Jak śmiesz mówić publicznie, że teraz ci zależy?! Czy wyciągnąłeś rękę, kiedy tonęłam? Nie! (...) Nie podoba mi się, że moja siostra pojawiła się na rozdaniu nagród i wykonała remiksy do moich utworów!

bEUZYEPr
Zobacz także: Rozmawialiśmy z MANESKIN! Muzycy wspierają Britney Spears: "Mamy nadzieję, że będzie wolna"

Niedługo później doszło do kolejnej "scysji". W niedzielę Jamie Lynn udostępniła selfie i okrasiła je słowami: Niech pokój Pański będzie z Tobą i Twoim duchem. Britney najwyraźniej zobaczyła post, który postanowiła sparodiować z zamiarem zemsty. Na swoim profilu zamieściła wideo, na którym tańczy do piosenki Bad Guy i zamieściła znaczący podpis: Niech Pan otoczy dziś twoją wredną d*pę radością.

Choć 39-letnia gwiazda i jej młodsza siostra zdążyły już zmienić podpisy pod fotkami, to w internecie nic nie ginie... Spodziewaliście się, że aż tak się nie lubią?

bEUZYEPx

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUZYEPy
bEUZYEPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Aga
5 miesięcy temu
Dokładnie, gdzie była jej rodzina i przyjaciele..
Djej
5 miesięcy temu
Britney się rozkręca
Spears
5 miesięcy temu
Widać, że Brit ma się o wiele lepiej, zawsze miała taki sztuczny uśmiech a teraz widać prawdziwą radość.
bEUZYEPT
nickowa
5 miesięcy temu
It's Britney Bitch
daga
5 miesięcy temu
Wcale jej się NIE DZIWIĘ że nie znosi takiej siostry i ma do niej żal!!!!
Najnowsze komentarze (121)
Zeta
4 miesiące temu
Też wiem co potrafi rodzina... 🥺😐👹 rodzeństwo
Baby1
5 miesięcy temu
Coś czuje ze siostra zazdrosna o karierę Britney 🤔
Eddy
5 miesięcy temu
Lepsza dobra koleżanka niż dno siostra
Hania37
5 miesięcy temu
Siostra wykonuje utwory Britney przecież ona śpiewać nie potrafi.
Rebecca
5 miesięcy temu
Ta kobieta tak jak każdy normalny człowiek zasługuje na wolność co to ma być takie terroryzowanie .
Olllllaaa
5 miesięcy temu
Teraz siostra kocha bo rodzinka chce caly majatek Britney jej przelac na konto xD wszyscy pojdziecie siedzieć w kiciu ;)
FreeBritney
5 miesięcy temu
Nie dziwie się, że jest taka sfrustrowana, każdy by byl, a jej rodzina zrobiła sobie z niej krowę dojną żerując na jej dorobku! A siostra laury teraz chce zbierać, czy jak? Co za tupet! Każdemu może zdarzyć się załamanie, ale bez przesady, żeby człowieka na kilka lat ubezwłasnowolniać, to jest już przesada! Jak najbardziej, powinno się to już skończyć. Życzę jej tego bardzo! Walcz o siebie Britney! 💪😍
Samo zycie
5 miesięcy temu
Taassss Normalka - każda pseudo gwiazdka, piosenkarka aktoreczka czy jakaś blogerka kiedys przegra. Przyjdzie młodsza, ładniejsza, z talentem, elokwencją a ciebie....... odstawią jak starą miotłe do kąta i...... zapomną o tobie
bEUZYEPL
Kam
5 miesięcy temu
Dla z mnie coś nie tak jest z Brit. I jeszcze wyglada zawsze jakby miała makijaż z wczoraj
gosc
5 miesięcy temu
Zresztą nawet 15 lat temu jedyne co zachodziło to obawa czy potrafi należycie zaopiekować się dzieckiem, natomiast krzywdy ona żadnej, ani dziecku ani nikomu nie robiła taka prawda
gosc
5 miesięcy temu
Pewnie pierwotnie mieli powody by ją trzymać na smyczy, bo prawda jest taka, że 15 lat temu po urodzeniu dziecka jej odwalało. Wszyscy pamiętamy co media wtedy wypisywały o niej. Jakie były zdjęcia z gazet. No ale to było 15 lat temu. Jej dzieci są już duże. Od 15 lat nie ma żadnych doniesień paparazzi o jakichś zachowaniach zagrażających z jej strony, a są w takich doniesieniach przecież bardzo wytrwali. Prawda jest taka, że wszędzie tam gdzie w grę wchodzą ogromne pieniądze to tam łatwo o nadużycia ze strony osób bezpośrednich a nawet władz. Wtedy łatwo o spisek, matactwa, układy, łamanie prawa w majestacie prawa. Przykładów takich jest mnóstwo i w polskiej polityce, także o czym my tu mówimy.
gosc
5 miesięcy temu
Tak spodziewałam się, że się nie lubią. Britney już lata temu narzekała, że młodsza siostra silniejsza od niej fizycznie coś tam jej robiła. Niby typowe utarczki między rodzeństwem, ale kiedy jakiś rok temu siostrzyczka pisała publiczny bełkot wspierający o siostrze to podejrzane było, że na słowach się kończyło i zero jakichkolwiek czynów oraz milczenie Brit.
Kasia
5 miesięcy temu
Jeżeli ktoś dłużej śledzi jej konto to dokładanie widać, ze od niedawna jest inaczej, tak jakby sąd oddał jej dostęp do własnych socjali. Co do rozmazania, gdzieś czytałam, ze ktoś dawno jej po prostu zle zrobił permanentne kreski na oczach i tak już z nimi żyje
Mimi
5 miesięcy temu
Dla chorego psychicznie rodzina zazwyczaj jest pierwszym wrogiem, tak to odbiera a to dlatego,że z troski ta rodzina stara się pomóc a zwykle nie obywa się bez pomocy psychiatrów i dlatego osoby chore mają żal do najbliższych o to , że robią z nich "psychicznych", bo często wypierają chorobe. Myślę, że nie ma co oceniać siostry Britney, ciężko być rodzina osoby chorej, a zwykle osoba chora też mimo pomocy rodziny to właśnie ta rodzinę ma za najgorsza, oczernia przed innymi - co wynika mimo wszystko z choroby a nie tego, że otaczają ją źli ludzie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZYEQE
bEUZYEQF
bEUZYEQG
bEUZYEQH
bEUZYEQI
bEUZYEQn