Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Były menedżer Roberta Lewandowskiego uderza w Annę Lewandowską: "Kłamie w zeznaniach. TO BREDNIE"

138
Podziel się:

Cezary Kucharski, który żąda od Lewandowskich 39 milionów złotych odszkodowania, w najnowszym wywiadzie twierdzi, że piłkarz "mógł zostać zmanipulowany". Nie szczędzi też przykrych słów na temat Anny Lewandowskiej.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego uderza w Annę Lewandowską: "Kłamie w zeznaniach. TO BREDNIE"
Były menedżer Roberta Lewandowskiego zarzuca Annie Lewandowskiej kłamstwa (East News, AKPA)
bEUSDizp

Od zeszłego roku toczy się spór pomiędzy Robertem Lewandowskim, a jego byłym menedżerem, Cezarym Kucharskim. Mężczyzna oskarża piłkarza i jego żonę o to, że przelewali sobie pieniądze z firmy, z którą był on formalnie powiązany, na swoje prywatne konta bez wiedzy niemieckiej skarbówki.

Środki mieli następnie przeznaczać m.in. na luksusowe wyjazdy, loty odrzutowcami, czy zakup drogich nieruchomości. Kucharski żąda od "Lewego" 39 milionów złotych odszkodowania.

bEUSDizr
Zobacz także: Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

Lewandowscy odpierają zarzuty Kucharskiego, twierdząc, że próbuje on zepsuć im reputację, bo nie może się pogodzić z zakończeniem współpracy. Konflikt przybrał na sile do tego stopnia, że były menedżer został zatrzymany przez policję po tym, jak miał rzekomo grozić Robertowi.

bEUSDizx

Teraz Kucharski udzielił obszernego wywiadu Interii, w którym zaznacza m.in., że nie dojdzie do ugody między nim a Robertem. Twierdzi natomiast, że piłkarz mógł zostać "zmanipulowany".

Myślę, że mógł to robić nieświadomie. Robert jest piłkarzem, natomiast nie ma kompletnie pojęcia o biznesie i jego aspektach prawnych, podatkowych. Jak się rozstawaliśmy, to nie rozróżniał działalności gospodarczej od spółki. Mógł być w jakiś sposób manipulowany - mówi 49-latek.

Ponadto były agent Roberta zarzuca kłamstwo Annie Lewandowskiej, która zeznała, że stres wywołany działaniami Kucharskiego miał doprowadzić ją do utraty laktacji i szczękościsku oraz pogorszyć na pewien czas jej relacje z mężem.

Ona też kłamie w zeznaniach. Widać, że jakiś prawnik podpowiedział jej, co ma dokładnie mówić. (...) wysyłała mi zdjęcia swojej córki, wysyłała serduszka i zapraszała mnie do Monachium, pisząc do mnie "wujku". A teraz mówi, że bała się mnie od paru lat i zatrudniła ochroniarza, żeby się przede mną chronić? To brednie, co ona mówi, jeden wielki stek kłamstw - stwierdza.

bEUSDizy

Jak myślicie, jaki będzie finał tego sporu?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUSDizz
bEUSDizS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(138)
Klucha
9 miesięcy temu
No nie wiem, skoro Anka kupowała gotowy makaron, a potem kłamała, że sama ugotowała - to może i z tymi zeznaniami też tak jest.
Leana
9 miesięcy temu
Według mnie Kucharski mówi prawdę w przeciwnym razie by nie zaryzykował. To że oni kłamią wiadomo od dawna i to w różnych aspektach.
Że co hahah
9 miesięcy temu
Doprowadził Ann do szczękościsku? Xddd
bEUSDizT
Gosc
9 miesięcy temu
Pani Ania kłamie nie tylko na zeznaniach
0000000
9 miesięcy temu
Bardzo dobrze, że ktoś Im koło d... robi Pan Najlepszy na Świecie Piłkarz co w Reprezentacji nie potrafi gola strzelić i Pani ą ę co myśli, że wszystkie rozumy pozjadala
Najnowsze komentarze (138)
kibic
9 miesięcy temu
Już wujek wyobrażał sobie jak obściskuje Anulcię - i pławi się w kasie z jej konta albo i Roberta - a tu nici. Anusia zakpiła z niego a Robercik zakręcił kurek z kasą. Tyle, że Kuchar słąbo reprezentował interes Roberta bardziej go interesowało ile on z tego będzie miał. Kiedyś nie bardzo rozumiałem dlaczego Robert zmienił tą pijawkę na kogoś kto ma większe możliwości a nie tylko o nich mówi. Brawo Robert doskonały ruch.
ciekawski
9 miesięcy temu
Jeśli ktoś ma wątpliwości kto tu kłamie to wystarczy, że wyobrazisz sobie sytuację w której przychodzi do Ciebie Kucharski i mówi, że ma na Ciebie haki bo oszukiwałeś Urząd Skarbowy i jeśli mu nie przelejesz 39 mln euro to on to wszystko ujawni. Cóż, gdyby do mnie przyszedł to powiedziałbym żeby ujawniał bo wiem, że żadnych przekrętów i oszustw nie robiłem. Moja żona nie dostałaby szczękościsku bo nie miałaby się czego bać. Tak by było ze mną, no i z wszystkimi uczciwymi ludźmi. Ale jeśli robiłeś przekręty to możesz szczękościsku dostać. Faktem jest, że kasa wielu ludziom w czterech literach przewraca i mimo że jej mają dużo to kombinują jak tu podatków nie płacić. Nie Lewy pierwszy i nie ostatni. Druga sprawa to taka, że jak się podpisuje umowy bedąc pełnoletnim to trzeba się z nich wywiązywać. Kucharski gdy Lewy był na dorobku kupił od niego prawa do jego wizerunku. Kucharski jak widać bardziej wierzył w sukces Lewego niż on sam bo prawa kupił bardzo tanio. Teraz Kucharski chce swoją działkę a Lewy nie może zrozumieć za co. Swego czasu grupa Rolling Stones sprzedała swojemu menadżerowi prawa do kilku ich największych przebojów. Stonesi z tym menadżerem rozstali się bardzo dawno temu, ale praw do tych utworów nie odzyskali. Efekt jest taki, że na każdym koncercie wykonują utwory za które tantiemy otrzymuje dawny menadzer. Oni sami nie mają z tego tytułu ani centa ale muszą je wykonywać bo żaden koncert nie obejdzie się bez Satisfaction.
Dziadek
9 miesięcy temu
Trudno bez namiętnie zrezygnować z kury znoszącej złote jaja ale opowiadanie teraz o przekrętach finansowych Roberta i Anny będąc byłym doradcą rodziny to zwykłe gnojstwo i tyle . Coś ma swój początek i koniec ale klasę albo się ma albo nie panie Kucharski i w biznesie po takich numerach tylko dureń będzie z panem rozmawiał . Mając z tyłu głowy żądanie 39 milionów . A ile pan na Robercie zarobił czy warto to wszystko niszczyć Grożby to ostatnia rzecz jakiej ulegam nie patrząc na koszty . Dla tego spokojnie śpię ,
Asiu
9 miesięcy temu
Myśle , ze Kucharski ma dużo racji!Przygladajac się temu to pachnie to nie ładnie ! SZKODA ROBERTA BO TO FAKNY CHŁOPAK ,ALE CHYBA ŻONA TROCHĘ MIESZA!
Bob
9 miesięcy temu
Po obserwacji wszystkich zachowań i zdarzeń , jestem po stronie Kucharskiego . Z historii wiem że wielu jak było nikim podpisywali i zgadzali się na wiele . Potem umowy zrywali i myśleli że wszystko zawdzięczają sobie . Lewy jest na topie ale nie jest fer . Nie wiem tylko kto jest inspiratorem tego zachowania .
Proste
9 miesięcy temu
Chcieli wyd....ć Kuchara, to teraz Kuchar wyd....ma ich.
Lewa
9 miesięcy temu
Kuchar, zamieszaj w kotle i wyciągnij wszystkie ich brudy na wierzch. Zobaczymy prawdę
Miki
9 miesięcy temu
Jak to mówią wszystko do czasu....
bEUSDizL
Niuta
9 miesięcy temu
Ja mu wierzę jej nie umiem
Nie fair
9 miesięcy temu
Świat jest beznadziejny. Za kopanie piłki zarabia się tyle, że włos na głowie się jeży. To samo za bycie influencerem. Co to w ogóle jest za zawód ? Nie mają wykształcenia, wiedzy, a są bajecznie bogaci.
Stan
9 miesięcy temu
Apetyt rośnie w miare jedzenia
QWERTY
9 miesięcy temu
Nie od dziś wiadomo, że Lewandowscy są cwani, szczególnie Anka, i z inteligencją im nie po drodze.
to ja
9 miesięcy temu
Gość jako jedyny poznał się na niej i tyle. Niech walczy o swoje.
polandia
9 miesięcy temu
coś jest na rzeczy, inaczej kucharski by siedział cicho
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUSDiAE
bEUSDiAF
bEUSDiAG
bEUSDiAH
bEUSDiAI
bEUSDiAn