Trwa ładowanie...
Przejdź na
Faustyna Kranda
|

Chrześcijański raper Tau sugeruje, że pożary w Australii to wynik promocji LGBT: "Co siali, teraz zbierają"

298
Podziel się

Zainspirował go Marcin Rola?

Chrześcijański raper Tau sugeruje, że pożary w Australii to wynik promocji LGBT: "Co siali, teraz zbierają"
(screen Youtube, pudelek.pl)
bCPmkFKd

Cały świat żyje tragicznymi pożarami, które trawią wschodnią i południową część Australii. Choć naukowcy zgodnie twierdzą, że przyczyną pożarów jest kryzys klimatyczny - wyjątkowo gorący i suchy okres oraz ocieplenie klimatu, niektórzy mają swoją odmienną teorię na ten temat.

Okazuje się, że obwiniający za pożary w Australii legalizację małżeństw homoseksualnym i aborcji Marcin Rola nie jest osamotniony w swoich kontrowersyjnych teoriach. Dołączył do niego chrześcijański raper Tau. Artysta twierdzi, że Australijczycy sami sprowadzili na siebie klęskę żywiołową. Wszystko z powodu legalizacji małżeństw homoseksualnych oraz zmiany prawa aborcyjnego:

bCPmkFKf

"Zastanawia tylko jedna rzecz – gdzie byli ci wszyscy politycy, aktorzy, celebryci, piosenkarze, działacze społeczni? Gdzie oni byli z tymi swoimi apelami, rysuneczkami, zbiórkami pieniędzy, gdy kilka dni temu ogłoszono, że znów pobito niechlubny, tragiczny i demoniczny rekord świata, a mianowicie w zeszłym roku zostało zamordowanych 42 mln dzieci w łonach matek. To nieskończenie gorsza informacja od tej, że płonie las" - pyta w wideo opublikowanym w serwisie YouTube raper i dodaje:

"Takie kataklizmy to znaki czasów, to konsekwencje grzechów. Pamiętajmy, że w Australii panuje straszliwe prawo aborcyjne, które pozwala zabijać dziecko nawet do samego momentu urodzenia. Oprócz tego Australia promuje LGBT i przeróżne ideologie niszczące moralność człowieka. A więc co siali, teraz zbierają" - przekonuje.

Wygląda na to, że zarówno Marcin Rola, jak i Tau powinni przeczytać inna książkę niż Biblię, żeby zrozumieć to, co dzieje się z naszym światem.

bCPmkFKl
bCPmkFKG
KOMENTARZE
(298)
tomasz
7 miesięcy temu
Ta głupota wymyka się już podstawowym definicjom!To kretynizm z prymitywizmem!Jak można być aż ta głupim?????chorzy ludzie
Ala
7 miesięcy temu
To jak na katolika przystało pochyl się nad losem tych nieszczęsnych istot , tych zwierząt i ludzi a nie lansujesz się na tragedii wywłoko pseudo katoliku
Pitupitu
7 miesięcy temu
To ja proponuję przejrzeć statystyki, ile wypadków miało miejsce podczas pielgrzymek, ile osób zginęło w trakcie takich wypadków komunikacyjnych, że choćby wspomnę słynny wypadek z polskimi pielgrzymami w Vizille, ale to tylko jeden z wielu takich wypadków. Czyżby Bóg nie opiekował się swoimi wiernymi wyznawcami? Otóż moi kochani, każde fakty można sobie dowolnie interpretować, a fanatycy uwierzą...
bCPmkFKH
Ehhh
7 miesięcy temu
Prawiczek umysłowy
Ania
7 miesięcy temu
Tak Australijskie zwierzeta plona za grzechy mieszkancow a u nas parafie pelne pedofilow stoja nienaruszone. Bog sie pomylil I ogien zapruszyl nie tam gdzie powinien. Burak jeden. Dolucz sie najpierw tluku.
Najnowsze komentarze (298)
sdssdsd
6 miesięcy temu
https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/70914/9789241548434_eng.pdf;jsessionid=2A1DBBE9C23AC0C47CA528397F86A1E5?sequence=1&fbclid=IwAR34KJJXd8tg-xGxWT_vtd0Lwm9D5DpFZLw4Im4JU0eM0OjnARkRg6SyiJM
Brrrrrr
7 miesięcy temu
Ten człowiek urodził się zdecydowanie za późno, powinien żyć w czasach palenia na stosach "czarownic" albo inkwizycji. Skąd się biorą tacy ????
666
7 miesięcy temu
A ja myślę, że te pożary w Australii to wynik nachalnej promocji katolicyzmu w Polsce
Żeby nie było
7 miesięcy temu
Zapoznajcie się ze Starym Testamentem, np. Sodoma i Gomora. Brawo TAU. Brawo Marcin. P.S. Tau zaoferował modlitwę za Australię, to więcej niż każdy pierdylion pieniędzy. Każde jedne Zdrowaś Maryjo (...) trzęsie piekłem. Chwalmy Pana Boga, bo jest wielki, a Jego miłosierdzie trwa na wieki
Bóg!
7 miesięcy temu
Czyli to Bóg , wiedziałem ! Ten miły Pan Bóg jak zwykle jak nie potopi ludzi jak koty , to spali . Miły dobrotliwy nasz ojciec . Naprawdę chciałbyś z nim spędzić wieczność .?
Prawda
7 miesięcy temu
Tau madrze mowi! Oczywiscie biedne sa te zwierzeta, ale czlowiek stoi w hierarchii wyzej niz zwierze, wiec dla Boga wazniejszy jest czlowiek szczególnie ten najmniejszy, ktory nie może sie sam wybronic, a jest juz od urodzenia skazany na smierc i to przez czlowieka!!! Kto madry ten sam dojdzie do takich wnioskow jak Tau! Trzeba sie modlic za Australie, zeby nie bylo gorzej!
Iwona
7 miesięcy temu
"Wygląda na to, że zarówno Marcin Rola, jak i Tau powinni przeczytać inna książkę niż Biblię, żeby zrozumieć to, co dzieje się z naszym światem." Czyżby? A może właśnie dobrze byłoby wśród tysięcy książek przeczytać tę jedną i zrozumeć
Michal
7 miesięcy temu
Może i jest oszołomem ale co do morderstw dzieci ma rację. Dodajmy że zdecydowana większość tych aborcji to białe dzieci. Murzyni, żółci czy ciapaci się nie skrobią.
bCPmkFKz
marta
7 miesięcy temu
Skąd w ludziach tyle nienawiści? Dlaczego atakujecie kościół gdy on was nie atakuje? Możecie wierzyć lub nie..to tylko i wyłącznie Wasza wola. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. TAU tylko zaznacza, że taka rzecz się dzieje i faktycznie tak jest. To straszna liczba zarówno jeśli chodzi o aborcje jak i zwierzaki w Australii. Obie te sytuacje powstały poprzez błędy człowieka.
Mati
7 miesięcy temu
Prawda.
aqq
7 miesięcy temu
Czy to prawda, że religie powodują obłęd?
Tybor
7 miesięcy temu
Co trzeba zasiać żeby zebrać taką głupotę?
JESTEM ZA TAU
7 miesięcy temu
42 mln???? 42!!!!!!! MILIONY Jezeli nie widzieci w tym nic zlego, to z wami jest cos nie tak....
Cottonfield
7 miesięcy temu
Typowy lewak nie widzi zwiazku. A jak zobaczy to i tak nigdy nie przyzna, ze wspiera dokonywanie najwiekszego ludobojstwa w historii. Niektorzy ludzie jednak patrza nie tylko na swiat materialny. Australia to poczatek wydarzen.
...
Następna strona
bCPmkFLb