Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Marcin Rola wskazuje "przyczyny" pożarów w Australii: "Najpierw zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję…"

643
Podziel się

Prawicowy publicysta powołał się na Stary Testament: "Nie ma przypadków, są tylko znaki".

Marcin Rola wskazuje "przyczyny" pożarów w Australii: "Najpierw zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję…"
(East News)
bCYcyRTV

Marcin Rola to prawicowy publicysta, prowadzący kanał w serwisie Youtube, który jest regularnie blokowany, jak twierdzi jego właściciel, za "obronę katolików i wartości". Mężczyzna dał się również poznać szerszemu gronu dzięki niewybrednym komentarzom na temat uczestniczących w Czarnym Marszu kobiet czy muzułmanów, których nazwał niegdyś "pedofilami i dzikusami", którzy "wydziczają się na latających dywanach".

bCYcyRTX

Zaangażowany w życie społeczne i polityczne Marcin regularnie publikuje za pośrednictwem profilu na Twitterze, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego go świata. Okazuje się, że Rola ma też swoją teorię dotyczącą tego, co dzieje się właśnie w Australii. Według mężczyzny za australijskimi pożarami, które od tygodni trawią wschodnią i południową część kontynentu nie stoją wyjątkowo gorący i suchy okres oraz ocieplenie klimatu. Publicysta upatrzył się w pożarach pewnego związku przyczynowo-skutkowego. Jak stwierdził w jednym z najnowszych wpisów, winy należy szukać w postępowaniu australijskiego rządu, a dokładnie w tym, że… zalegalizował małżeństwa jednopłciowe oraz aborcję:

Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura - wskazuje Rola, by po chwili przypomnieć, że to nie pierwsza tego typu sytuacja:

Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testamencie. Nie ma przypadków są tylko znaki.

Jak można się domyślać, wpis Marcin wzbudził mieszane odczucia wśród użytkowników Twittera.

bCYcyRUd

Rzeczywiście, w Starym Testamencie jest sporo o Australii. Całe rozdziały o koalach, Wiedziałem, że w Starym Testamencie można przeczytać o wielu rzeczach, ale, że o zniszczeniu Australii, to nie wiedziałem. Człowiek się uczy całe życie - czytamy.

Podczas gdy większość powątpiewa w oparte o starszą część Biblii twierdzenia Roli, znajdują się i tacy, którzy zdają się z nim zgadzać:

Musimy chronić Polskę przed dewiacją, aborcją i nie dać się zastraszyć. Potrzeba modlitwy i nawrócenia. Sama Matka Boża świętej siostrze Faustynie mówiła o niegodziwościach które nie podobają się Bogu.

A wy czytaliście kiedyś w Starym Testamencie o Australii i koalach?

bCYcyRUe
bCYcyRUy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(643)
Ida
9 miesięcy temu
Nie wierze ze w XXI wieku istnieją ludzie którzy myślą w taki sposób... co za ciemnogród, ręce opadają...
Olo Ekolo
9 miesięcy temu
Psychiatra się kłania.
Gość
9 miesięcy temu
To tylko utwierdza mnie w przekonaniu - albo logiczne myślenie albo wiara. Jedno drugie wyklucza...
bCYcyRUz
ciepłe kluchy
9 miesięcy temu
on ma jakiegoś jobla na punkcie tych gejów. Chyba sam jest i biedaczek nie może tego zaakceptować
Aąaa
9 miesięcy temu
Widzisz i nie grzmisz
Najnowsze komentarze (643)
gosc
8 miesięcy temu
czytaj kretynie biblie to napewno poznasz prawde objektywnia, oszolomie.
Ete
9 miesięcy temu
Jeśli to prawda, że to znaki to niedługo w Watykanie wybuchnie wulkan i zleje ogniem to siedlisko zła.
MN4
9 miesięcy temu
Rola nie jest prawicowcem. To populista.
MN4
9 miesięcy temu
Rola nie jest prawicowcem. Nie ma z prawicą NIC wspólnego.
zdziwiona
9 miesięcy temu
komu powierzja pisanie w tym Pudlu, przecież on pisał, że była już taka sytuacja o czym wspomina Biblia (nie mówi, że Australia), czy nikt nie słyszał o Sodomie i Gomorze?
Tyry
9 miesięcy temu
No ale taka prawda.
Klaxon
9 miesięcy temu
W Bibli jest też cały akapit o bumerangach.
Bacha2005
9 miesięcy temu
Daję 100 na naprawienie mózgu tego gościa, chociaż może nie ma co naprawiać
bCYcyRUr
gość
9 miesięcy temu
Na pewno Bóg daje nam znaki,wszystko zależy od tego na ile potrafimy te znaki czasu odczytać. Bóg mówi do człowieka poprzez różne sytuacje,żeby go zawrócić z niewłaściwej drogi,zwłaszcza drogi grzechu,który ma niszczący wpływ na losy ludzi oraz ziemi. Problemem natomiast jest to,że wielu z nas nie wierzy,nie posiada wiary w Boga,żyje tak jakby Boga nie było,liczy się tylko to,żeby więcej mieć,jednym słowem,materializm i konsumpcjonizm,który rozwinął się bardzo mocno,który niszczy po drodze wiele cennych spraw i rzeczy.Bardzo wiele zależy od tego,jak człowiek patrzy na życie i jaką posiada hierarchię wartości wg.której podąża przez życie.
Lot
9 miesięcy temu
Dla niekumatego dziennikarza: Biblia nie mówi o koalach, ale o deszczu ognia, który spadł na Sodomę.
cristof
9 miesięcy temu
a radziecki wywiad GRU ma wydział do sabotażu gospodarczego.Gdzie oni ten sabotaż przeprowadzają?U siebie?
ewka77
9 miesięcy temu
Jak Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odejmie.
RPawłowski
9 miesięcy temu
Apokalipsa św. Jana 16, "8 A czwarty wylał swą czaszę na słońce: i dano mu władzę dotknąć ogniem ludzi. 9 I ludzie zostali dotknięci wielkim upałem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie nawrócili się, by oddać Mu chwałę..." Większości komentujących DOTYCZY wiersz 9 Czekam na wycie, jazgot i oplucie... :-)
Ręce opadają
9 miesięcy temu
a dlaczego nie płoną Niemcy, Holandia (przepraszam - Niderlandy), Wielka Brytania itd. itp.....? A dlaczego spłonął dom pomocy społecznej w Chojnicach, a nie - szereg lat temu - na przykład plebania w Tylawie?
...
Następna strona
bCYcyRUT