Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Podekscytowana Dagmara Kaźmierska BEZ MAKIJAŻU "przeżywa" piosenkę. "Nie patrzcie na mnie BEZ RZĘS. DRAMAT!"

185
Podziel się

Królowa Życia postanowiła podzielić się z internautami swoją miłością do pewnego utworu. "Naprawdę, to jest coś cudownego!"

Podekscytowana Dagmara Kaźmierska BEZ MAKIJAŻU "przeżywa" piosenkę. "Nie patrzcie na mnie BEZ RZĘS. DRAMAT!"
Dagmara Kaźmierska przeżywa kawałek Ralpha Kamińskiego (Instagram)
bDZpxRCJ

Dagmara Kaźmierska, jedna z najbardziej lubianych "Królowych Życia", na swoim instagramowym profilu gromadzi imponującą rzeszę sympatyków. Życie bohaterki show TTV śledzi obecnie prawie milion followersów, co czyni z Dagmary influencerkę przez duże "i". Na swoim profilu Kaźmierska pokazuje nie tylko fragmenty odcinków programu, który dał jej popularność, ale i prywatne zdjęcia oraz relacje z życia codziennego.

W niedzielę na InstaStory celebrytki "wjechała" relacja, podczas której emocjonalna Daga dzieli się z internautami wrażeniami, jakie wywołuje u niej pewna piosenka. Nieumalowana "królowa życia", bez doczepionych rzęs i pudru poddaje swą cerę porannej rutynie pielęgnacyjnej, przy okazji ładując akumulatory na cały dzień. W zbieraniu energii do nowych wyzwań Dagmarze Kaźmierskiej pomagają "Kosmiczne Energie" - piosenka Ralpha Kamińskiego. Kaźmierska nie ukrywa, że jest pod ogromnym wrażeniem tego utworu.

bDZpxRCL
Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o fenomenie "Królowych życia": "Zawsze byłam gwiazdą"

Ralph Kamiński... Niesamowicie utalentowany młody człowiek… Wspaniały, piękny kawałek, kosmiczna energia - mówi rozmarzona Dagmara.- Jest ze mną prawie co rano. Daje mi dużo siły ten jego kawałek. Naprawdę, musicie posłuchać. Naprawdę, to jest coś cudownego! - zachwyca się.

bDZpxRCR

Nie patrzcie na mnie bez rzęs – dramat! Ale to nieistotne - później dokleję - mruga okiem do internautów Królowa, po czym oddaje się nawilżaniu twarzy. Rutynę pielęgnacyjną Dagmara urozmaica sobie nuceniem piosenki i rzucaniem włosami.

Napełniona kosmiczną energią z piosenki Kamińskiego Dagmara pokusiła się jeszcze o wrzucenie na Instagram kilku słów "na niedzielę".

Bierzmy od życia, co nam daje szczodrze. Cieszmy się tym, korzystając mądrze. Nie żądajmy czegoś, co nam dać nie może, ale róbmy wszystko, by nie było gorzej - pisze Kaźmierska wywołując pozytywne reakcje wśród fanów i znajomych.

Piękne i mądre niedzielne słowa - docenia Antek Królikowski.

bDZpxRCS

Udzielił się Wam nastrój Królowej?

bDZpxRCT
bDZpxRCU
bDZpxRDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(185)
Kasia
7 miesięcy temu
Wow! Wyglada super bez makijazu, 100 razy lepiej niz w
Ldzeghhh
7 miesięcy temu
Dużo lepiej wygląda bez tych rzęs, less is more...
Nadia
7 miesięcy temu
Kiedyś na takie osoby mówiło się margines społeczny. Dzisiaj gwiazdy..
bDZpxRDn
S...
7 miesięcy temu
Kobiet, nie jesteś "bez rzęs", tylko z normalnymi rzęsami jak u normalnego człowieka. Kiedy skończy się ta okropna moda na czarne zasłony nad oczami, no kiedy??????
handelludźmi
7 miesięcy temu
zamiast zachwycać się tym potworem pomyślcie o handlu młodymi dziewczynami, o handlu dziećmi, jak wam nie wstyd!
Najnowsze komentarze (185)
Adam
7 miesięcy temu
oczywiście, że lepiej bez sztucznego makijażu!! 20 lat młodziej!!
Narajfurowała
7 miesięcy temu
Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu skierował do Sądu Okręgowego w Świdnicy akt oskarżenia przeciwko tymczasowo aresztowanej 34–letniej Dagmarze K. – mieszkance Kłodzka, zarzucając jej założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą na celu nakłanianie i zmuszanie kobiet do uprawiania prostytucji oraz czerpanie z tego korzyści majątkowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie również sześć innych osób współdziałających z Dagmarą K. w popełnianiu przestępstw. W toku śledztwa ustalono, że Dagmara K. od 2005 roku do chwili zatrzymania przez policję w marcu 2009 roku w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim prowadziła agencję towarzyską funkcjonującą pod nazwą „Heidi”. Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby - formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną. Ich zadaniem było werbowanie kobiet do pracy w agencji, ochrona lokalu, organizowanie transportu dla kobiet świadczących usługi seksualne poza lokalem czy rozliczanie czasu ich pracy. Ustalono, że w tym czasie świadczeniem usług w lokalu „Heidi” zajmowało się co najmniej 14 kobiet. W lokalu obowiązywał ustalony przez oskarżoną cennik, przy czym kobieta za świadczenie usług seksualnych otrzymywała zwykle 50 % ustalonej kwoty, pozostała cześć przeznaczona była dla Dagmary K. W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety nakładane były przez oskarżoną „kary pieniężne”, stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli aby odeszły one z agencji.
Zosia
7 miesięcy temu
"nie patrzcie na mnie bez rzęs"...to po co się pokazuje.Ludzie to mają...
Tom45
7 miesięcy temu
Do naturalności jej daleko ....
Aśka
7 miesięcy temu
Pudelek błagam... KAMINSKI nie Kamiński. Do Jasnej cholery poprawcie to... Kto to pisał. Żenada.
Ewvik
7 miesięcy temu
Niesamowite ! O 10 mniej młodsza znaczy się . Cholera chyba zrezygnuje tez z rzęs a tak je lubię
Iza
7 miesięcy temu
Normalna kobieta. Bez makijażu super
Miśka
7 miesięcy temu
Bez makijażu wygląda o wiele młodziej,
bDZpxRDf
Judyta
7 miesięcy temu
Proszę zdjąć jeszcze perukę.
Kobra
7 miesięcy temu
Śliczna
jojo
7 miesięcy temu
no tak normalnie
Dodo
7 miesięcy temu
Dużo lepiej i młodziej.
Sami
7 miesięcy temu
Wyglonda pani dagmaro bardzo naturalnie i to by starczylo zadnyd sztucznoosci natura i tylko natura pozdrawiam
lolo
7 miesięcy temu
staro wygląda, na twarzy dziwne zgrubienia , opalona jak by wróciła z Afryki, jaskrawy za mocny makijaż , obwieszona świecidełkami jak choinka , do tego prostackie zachowanie wiecznie krzyczy , a nie rozmawia
...
Następna strona
bDZpxRDH