Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Internauci zarzucają Conanowi, że szpanuje POŻYCZONYM mercedesem: "NIE STAĆ WAS"

213
Podziel się:

Urażony syn celebrytki skazanej za stręczycielstwo poczuł się bardzo dotknięty komentarzami i postanowił odpowiedzieć. Udała mu się riposta?

Internauci zarzucają Conanowi, że szpanuje POŻYCZONYM mercedesem: "NIE STAĆ WAS"
Conan Kaźmierski szpanuje samochodem (Instagram)
bEClLrFh

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie Królowe życia, który - według twórców - opowiada o ludziach "nieprzeciętnych, barwnych i żyjących na bogato".

W zrobieniu kariery celebrytce nie przeszkodził nawet fakt, że w przeszłości była skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i stręczycielstwo.

bEClLrFj
Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o fenomenie "Królowych życia": "Zawsze byłam gwiazdą"

Dagmara konsekwentnie podtrzymuje wizerunek osoby wiodącej luksusowe życie. Ostatnio pochwaliła się, że swojemu synowi, Conankowi, kupiła luksusowego mercedesa w ramach nagrody za zdaną maturę. Moment wręczenia prezentu pokazano oczywiście w reality show.

bEClLrFp

Kaźmierska dodała, że syn "długo był bez samochodu" i "nie jest jeszcze takim doświadczonym kierowcą, za jakiego się uważa". Tymczasem Conan kilka dni temu chwalił się na Instagramie zdjęciami innego mercedesa. Sfotografował się za kierownicą i przy otwartych drzwiach. Internauci zaczęli podejrzewać, że samochód nie jest jego.

"Auto wypożyczone, a buty podróby. Oj młody, nie masz czym szpanować", "Dzieciaku, nawet jakby matka otworzyła dziesięć burdeli, to by was nie było stać na taką furę. Pożyczona albo kogoś, a ty sobie fotki wstawiasz" - pisali.

Komentarz tak zabolał Conana, że chłopak postanowił odpowiedzieć.

W takim razie otworzymy jedenasty, w którym będziesz tylko ty. Gwarantuję ci, że po miesiącu będzie nas stać na dziesięć takich autek - odpisał.

bEClLrFq

Wpis internauty wkrótce zniknął, ale Conan zdążył zrobić screena i pochwalić się swoją ciętą ripostą na InstaStories.

Szkoda, że mój pracownik usunął swój komentarz, z dumą czytałem go kilkukrotnie - napisał.

Riposta godna "króla życia"?

bEClLrFr
bEClLrFs
bEClLrFK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(213)
Riki
11 miesięcy temu
Bladź z bloków,z wypożyczonym autem i złotem ze stali chirurgicznej 😂😂😂😂😂😂😂😂
Ja.
11 miesięcy temu
Rośnie nam drugi Danielek M.
Koki
11 miesięcy temu
Conanek nawet spoko a widzieliście synka Peretti ten to dopiero ciepły a urodny po mamusi 😂 przed operacjami
bEClLrFL
nick
11 miesięcy temu
Doktor Conan...nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
Scooby
11 miesięcy temu
Jacy niby oni bogaci, samochod nie jego. Mieszkaja w starym bloku, mieszkanie małe, dość dziwnie urządzone. Pamietam odcinek jak Dagmara otwierala dyskotekę. Było 15 osób może, niewypał byl totalny.
Najnowsze komentarze (213)
S.m.
7 miesięcy temu
Nie stać was? Obawiam się,że jego też xD
Ania
7 miesięcy temu
Ale kogoś boli że jest ich stać na. Niech się weźmie do pracy i też go będzie stać a nie czepia.sie innych
Ymska
7 miesięcy temu
Dajcie spokój Dagmarze, każdy ma prawo zacząć wszystko od nowa, już zapłaciła za przeszłość, teraz ma prawo jak każdy cieszyć się życiem. To spoko babeczka, z jajem i ma inteligentnego syna którego bardzo kocha. Łośki z Was i tyle
truth
11 miesięcy temu
...ależ wy musicie być nieszczęśliwi...;)))) a na dodatek zazdrośni...;))) wstyd
Ani
11 miesięcy temu
Conan jest inteligentniejszy od poływy społeczeństwa czytające właśnie takie artykuły, uwielbiam Panią Dagmare dla mnie biedna czy bogata swoim słowem rozwala system, Pozdrawiam serdecznie
Humantraffic
11 miesięcy temu
Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu skierował do Sądu Okręgowego w Świdnicy akt oskarżenia przeciwko tymczasowo aresztowanej 34–letniej Dagmarze K. – mieszkance Kłodzka, zarzucając jej założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą na celu nakłanianie i zmuszanie kobiet do uprawiania prostytucji oraz czerpanie z tego korzyści majątkowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie również sześć innych osób współdziałających z Dagmarą K. w popełnianiu przestępstw. W toku śledztwa ustalono, że Dagmara K. od 2005 roku do chwili zatrzymania przez policję w marcu 2009 roku w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim prowadziła agencję towarzyską funkcjonującą pod nazwą „Heidi”. Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby - formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną. Ich zadaniem było werbowanie kobiet do pracy w agencji, ochrona lokalu, organizowanie transportu dla kobiet świadczących usługi seksualne poza lokalem czy rozliczanie czasu ich pracy. Ustalono, że w tym czasie świadczeniem usług w lokalu „Heidi” zajmowało się co najmniej 14 kobiet. W lokalu obowiązywał ustalony przez oskarżoną cennik, przy czym kobieta za świadczenie usług seksualnych otrzymywała zwykle 50 % ustalonej kwoty, pozostała cześć przeznaczona była dla Dagmary K. W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety nakładane były przez oskarżoną „kary pieniężne”, stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli aby odeszły one z agencji.
królowa kicia
11 miesięcy temu
Onan bardziej wygląda na absolwenta szkoły specjalnej , a nie maturzystę.
Żałosne...
11 miesięcy temu
Jakbym miał takie imię, to bym z domu nie wychodził!!!! Jak można?????
bEClLrFD
kikson
11 miesięcy temu
Ludzie mają zbyt nudne własne życie to trzeba glupio komentować innych. Co mnie interesuje jaka byla Pani Dagmara kiedyś?! Ważne jakim człowiekiem jest teraz!! Każdy z nas może sobie walnąć fotkę w dobrym samochodzie, jakkolwiek jezdzi co w tym zlego? Zazdrość ludzka nie zna granic. A jeśli to samochód Conana to gratuluję piekna bestia. 😁
czarna masa
11 miesięcy temu
kriminal tango w światłach rampy
Dagmara
11 miesięcy temu
O Boze miej Conanka w swojej opiece typowy zawod syn jak by mi corka takiego do domu przyprowadzila totalna zalamka ciekawe czy Conanek chociaz gwozdzia umie przybic hahahah
kamila d.
11 miesięcy temu
kupuje markowe ubrania bo lubie ( ale niektórych rzeczy wole nie miec niż kupić podróbę
Pppp
11 miesięcy temu
To nie ta pani kupiła conacowi Mercedesa tylko ci którzy ją oglądają.
Aga
11 miesięcy temu
I znowu ta zazdrości brawo chlopaku gratuluje mamy . Brudel to firma jak każda inna ważne żeby kasa się zgadzała.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEClLrGw
bEClLrGx
bEClLrGy
bEClLrGz
bEClLrGA
bEClLrGf