Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Internauci zarzucają Conanowi, że szpanuje POŻYCZONYM mercedesem: "NIE STAĆ WAS"

213
Podziel się

Urażony syn celebrytki skazanej za stręczycielstwo poczuł się bardzo dotknięty komentarzami i postanowił odpowiedzieć. Udała mu się riposta?

Internauci zarzucają Conanowi, że szpanuje POŻYCZONYM mercedesem: "NIE STAĆ WAS"
Conan Kaźmierski szpanuje samochodem (Instagram)
bEhQOxHF

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie Królowe życia, który - według twórców - opowiada o ludziach "nieprzeciętnych, barwnych i żyjących na bogato".

W zrobieniu kariery celebrytce nie przeszkodził nawet fakt, że w przeszłości była skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i stręczycielstwo.

bEhQOxHH
Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o fenomenie "Królowych życia": "Zawsze byłam gwiazdą"

Dagmara konsekwentnie podtrzymuje wizerunek osoby wiodącej luksusowe życie. Ostatnio pochwaliła się, że swojemu synowi, Conankowi, kupiła luksusowego mercedesa w ramach nagrody za zdaną maturę. Moment wręczenia prezentu pokazano oczywiście w reality show.

bEhQOxHN

Kaźmierska dodała, że syn "długo był bez samochodu" i "nie jest jeszcze takim doświadczonym kierowcą, za jakiego się uważa". Tymczasem Conan kilka dni temu chwalił się na Instagramie zdjęciami innego mercedesa. Sfotografował się za kierownicą i przy otwartych drzwiach. Internauci zaczęli podejrzewać, że samochód nie jest jego.

"Auto wypożyczone, a buty podróby. Oj młody, nie masz czym szpanować", "Dzieciaku, nawet jakby matka otworzyła dziesięć burdeli, to by was nie było stać na taką furę. Pożyczona albo kogoś, a ty sobie fotki wstawiasz" - pisali.

Komentarz tak zabolał Conana, że chłopak postanowił odpowiedzieć.

W takim razie otworzymy jedenasty, w którym będziesz tylko ty. Gwarantuję ci, że po miesiącu będzie nas stać na dziesięć takich autek - odpisał.

bEhQOxHO

Wpis internauty wkrótce zniknął, ale Conan zdążył zrobić screena i pochwalić się swoją ciętą ripostą na InstaStories.

Szkoda, że mój pracownik usunął swój komentarz, z dumą czytałem go kilkukrotnie - napisał.

Riposta godna "króla życia"?

bEhQOxHP
bEhQOxHQ
bEhQOxIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(213)
Riki
8 miesięcy temu
Bladź z bloków,z wypożyczonym autem i złotem ze stali chirurgicznej 😂😂😂😂😂😂😂😂
Ja.
8 miesięcy temu
Rośnie nam drugi Danielek M.
Koki
8 miesięcy temu
Conanek nawet spoko a widzieliście synka Peretti ten to dopiero ciepły a urodny po mamusi 😂 przed operacjami
bEhQOxIj
nick
8 miesięcy temu
Doktor Conan...nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
Scooby
8 miesięcy temu
Jacy niby oni bogaci, samochod nie jego. Mieszkaja w starym bloku, mieszkanie małe, dość dziwnie urządzone. Pamietam odcinek jak Dagmara otwierala dyskotekę. Było 15 osób może, niewypał byl totalny.
Najnowsze komentarze (213)
S.m.
4 miesiące temu
Nie stać was? Obawiam się,że jego też xD
Ania
4 miesiące temu
Ale kogoś boli że jest ich stać na. Niech się weźmie do pracy i też go będzie stać a nie czepia.sie innych
Ymska
4 miesiące temu
Dajcie spokój Dagmarze, każdy ma prawo zacząć wszystko od nowa, już zapłaciła za przeszłość, teraz ma prawo jak każdy cieszyć się życiem. To spoko babeczka, z jajem i ma inteligentnego syna którego bardzo kocha. Łośki z Was i tyle
truth
8 miesięcy temu
...ależ wy musicie być nieszczęśliwi...;)))) a na dodatek zazdrośni...;))) wstyd
Ani
8 miesięcy temu
Conan jest inteligentniejszy od poływy społeczeństwa czytające właśnie takie artykuły, uwielbiam Panią Dagmare dla mnie biedna czy bogata swoim słowem rozwala system, Pozdrawiam serdecznie
Humantraffic
8 miesięcy temu
Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu skierował do Sądu Okręgowego w Świdnicy akt oskarżenia przeciwko tymczasowo aresztowanej 34–letniej Dagmarze K. – mieszkance Kłodzka, zarzucając jej założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą na celu nakłanianie i zmuszanie kobiet do uprawiania prostytucji oraz czerpanie z tego korzyści majątkowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie również sześć innych osób współdziałających z Dagmarą K. w popełnianiu przestępstw. W toku śledztwa ustalono, że Dagmara K. od 2005 roku do chwili zatrzymania przez policję w marcu 2009 roku w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim prowadziła agencję towarzyską funkcjonującą pod nazwą „Heidi”. Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby - formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną. Ich zadaniem było werbowanie kobiet do pracy w agencji, ochrona lokalu, organizowanie transportu dla kobiet świadczących usługi seksualne poza lokalem czy rozliczanie czasu ich pracy. Ustalono, że w tym czasie świadczeniem usług w lokalu „Heidi” zajmowało się co najmniej 14 kobiet. W lokalu obowiązywał ustalony przez oskarżoną cennik, przy czym kobieta za świadczenie usług seksualnych otrzymywała zwykle 50 % ustalonej kwoty, pozostała cześć przeznaczona była dla Dagmary K. W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety nakładane były przez oskarżoną „kary pieniężne”, stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli aby odeszły one z agencji.
królowa kicia
8 miesięcy temu
Onan bardziej wygląda na absolwenta szkoły specjalnej , a nie maturzystę.
Żałosne...
8 miesięcy temu
Jakbym miał takie imię, to bym z domu nie wychodził!!!! Jak można?????
bEhQOxIb
kikson
8 miesięcy temu
Ludzie mają zbyt nudne własne życie to trzeba glupio komentować innych. Co mnie interesuje jaka byla Pani Dagmara kiedyś?! Ważne jakim człowiekiem jest teraz!! Każdy z nas może sobie walnąć fotkę w dobrym samochodzie, jakkolwiek jezdzi co w tym zlego? Zazdrość ludzka nie zna granic. A jeśli to samochód Conana to gratuluję piekna bestia. 😁
czarna masa
8 miesięcy temu
kriminal tango w światłach rampy
Dagmara
8 miesięcy temu
O Boze miej Conanka w swojej opiece typowy zawod syn jak by mi corka takiego do domu przyprowadzila totalna zalamka ciekawe czy Conanek chociaz gwozdzia umie przybic hahahah
kamila d.
8 miesięcy temu
kupuje markowe ubrania bo lubie ( ale niektórych rzeczy wole nie miec niż kupić podróbę
Pppp
8 miesięcy temu
To nie ta pani kupiła conacowi Mercedesa tylko ci którzy ją oglądają.
Aga
8 miesięcy temu
I znowu ta zazdrości brawo chlopaku gratuluje mamy . Brudel to firma jak każda inna ważne żeby kasa się zgadzała.
...
Następna strona
bEhQOxID