Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Dagmara Kaźmierska pokazała ZDJĘCIE SPRZED 19 LAT. "Bez sztucznych rzęs i kilograma szpachli"

158
Podziel się

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" zaprezentowała, jak wyglądała kilka dni po urodzeniu Conanka. Jesteście pod wrażeniem?

Dagmara Kaźmierska pokazała ZDJĘCIE SPRZED 19 LAT. "Bez sztucznych rzęs i kilograma szpachli"
Dagmara Kaźmierska pokazała archiwalne zdjęcie zrobione po urodzeniu synu, Conana (Instagram)
bDArLYid

Dagmara Kaźmierska to kontrowersyjna postać, która ma za sobą wyjątkowo burzliwą przeszłość. Udział w programie Królowe Życia sprawił, że prowadząca "szemrane interesy" farbowana blondynka zaczęła być pełnoprawną celebrytką i z dumą brylować na czerwonych dywanach.

Wyznacznikiem popularności Kaźmierskiej może być choćby liczba fanów śledzących ją w mediach społecznościowych. Poczynania Dagmary na Instagramie obserwuje już niemal milion internautów! Oczywiście przekłada się to na intratne propozycje reklamowe, z których Daga chętnie korzysta.

bDArLYif
Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o fenomenie "Królowych życia": "Zawsze byłam gwiazdą"

Celebrytka często podkreśla, jak ważny jest dla niej syn Conan. Widzowie show TTV mogli śledzić, jak chłopak dorastał i zmieniał się w mężczyznę. Ostatnio "Conanek" hucznie świętował 19-ste urodziny, więc jego mama podzieliła się z tej okazji archiwalną fotografią.

4 -dniowy Conanek i ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z BARDZO wyskubanymi brwiami - napisała rozbawiona Kaźmierska pod zdjęciem.

bDArLYil

Bardzo się zmieniła przez te 19 lat?

bDArLYim
bDArLYiG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
gość
2 miesiące temu
to trzeba przyznać, Romskie kobiety są głośne, lubią błyskotki, praca to nie jest ich cel w życiu, szybko tyją i się starzeją, dla nich okłamać to jak splunąć, a naród się cieszy hahaha taka to królowa życia dla ubogich
Jan
2 miesiące temu
Romska królowa to pocisk. Ona się wstydzi swojego pochodzenia 😂
Marzenamama
2 miesiące temu
Ta Pani ma 44 lata czy 45? No to teraz jestem w stanie uwierzyć ze Rozenkowa ma 42
bDArLYiH
Honi
2 miesiące temu
Zastanawia mnie dlaczego gościu z Top Model (ten ze Stanów, nie pamietam imienia) został zlinczowany podczas gdy kobieta SKAZANA za handel kobietami zmuszanie do prostytucji ma własny program i jest celebrytka? Dla mnie to chore.
Z netu
2 miesiące temu
Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu skierował do Sądu Okręgowego w Świdnicy akt oskarżenia przeciwko tymczasowo aresztowanej 34–letniej Dagmarze K. – mieszkance Kłodzka, zarzucając jej założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą na celu nakłanianie i zmuszanie kobiet do uprawiania prostytucji oraz czerpanie z tego korzyści majątkowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie również sześć innych osób współdziałających z Dagmarą K. w popełnianiu przestępstw. W toku śledztwa ustalono, że Dagmara K. od 2005 roku do chwili zatrzymania przez policję w marcu 2009 roku w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim prowadziła agencję towarzyską funkcjonującą pod nazwą „Heidi”. Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby - formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną. Ich zadaniem było werbowanie kobiet do pracy w agencji, ochrona lokalu, organizowanie transportu dla kobiet świadczących usługi seksualne poza lokalem czy rozliczanie czasu ich pracy. Ustalono, że w tym czasie świadczeniem usług w lokalu „Heidi” zajmowało się co najmniej 14 kobiet.W lokalu obowiązywał ustalony przez oskarżoną cennik, przy czym kobieta za świadczenie usług seksualnych otrzymywała zwykle 50 % ustalonej kwoty, pozostała cześć przeznaczona była dla Dagmary K. W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety nakładane były przez oskarżoną „kary pieniężne”, stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli aby odeszły one z agencji. Oskarżonej grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3, do 15 lat pozbawienia wolności włącznie.
Najnowsze komentarze (158)
Teutates
2 miesiące temu
Po co lansujecie tę agencjatowarzyskamamę? Ani to mądre, ani ładne.
Tak tak
2 miesiące temu
Irena Gierszewska-Mikietyńska, lat 55 Ogolnodostepne wiadomosci na jej temat w sieci. TVN sie kompromituje promujac taka osobe.
bwa
2 miesiące temu
Z pochodzenia jest chyba Romką, a nie mówi o tym głośno, to przecież żadna ujma, tym bardziej, że Pani osiągnęła sukces.
Ania
2 miesiące temu
Wlosy porządne
ghostek
2 miesiące temu
a to nie zdjęcie z więźnia?
Amandaa
2 miesiące temu
Zwracam się do wszystkich , którzy biorą udział w komentarzach.Proszę nie zazdrościć kobiecie urody i życia jakiego prowadzi to jest jej sprawa A my nie mamy prawa jej oceniać,A jak się nie podoba to proszę nie oglądać i śledzić życia prywatnego.Pozdrawiam
obserwator
2 miesiące temu
wyglada jakby conajmniej 40 lat upłyneło od zdjecia
Tex
2 miesiące temu
Piękna nigdy nie była ...
bDArLYiz
Tyjatyja668
2 miesiące temu
Syn całkiem do niej podobny
Gość
2 miesiące temu
Lepiej w blond. Łagodzi rysy twarzy. Do Romów nic nie mam. Nawet fajna muzyka na wesela.
KrzysztofD
2 miesiące temu
Wpiszcie w google "Różowa Irena". Full artykułów o tej "pani".
anka
2 miesiące temu
Wow! zawsze wyglądała staro
maria
2 miesiące temu
za duzo korzysta pani z medycyny estetycznej wyglada pani bardzo staro brwi sa tak na ciagniete ze niedlugo beda na czubku glowy i tak jest naciagnieta jest cala twarz MLODOSCI PANI NIE ZATRZYMA trzeba starzec sie z godnoscia i klasa
Shade
2 miesiące temu
Piekna kobieta!!!Fenomenalne zdjecie👍Jestem za..,medycyną estetyczną I upiękrzaniem się
...
Następna strona
bDArLYjb