Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Deynn i Majewski ZEBRALI 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH na walkę z koronawirusem! "Jesteście najlepsi!"

158
Podziel się

Do marca fundacji założonej przez celebrytów udało się zebrać w sumie milion złotych. Pudelek gratuluje!

Deynn i Majewski
Deynn i Majewski (Instagram, Instagram)
bDAAQrNN

Jeszcze dwa lata temu wydawało się, że kariera Deynn i Majewskiego jest skończona. Para fit influencerów została mocno skompromitowana w sieci przez siostrę internetowej celebrytki. W czasie kryzysu wizerunkowego Marita i Daniel zniknęli z social mediów i wrócili po kilku miesiącach, wyznając przy okazji, że przenieśli się do Los Angeles i wzięli ślub. Obwieścili swoją przemianę wewnętrzną i od tego czasu prezentują fanom nowy, ugrzeczniony wizerunek. Dodatkowo założyli fundację Unicorn, która prężnie działa i niesie realną pomoc. Z czasem "fitnesiarze" znów zaczęli zyskiwać w oczach swoich fanów oraz hojnych reklamodawców. Przykład Deynn i Majewskiego udowadnia wszystkim celebrytom, że można wybrnąć nawet z największego medialnego upokorzenia, mając dobry plan, pokorę i cierpliwość. Czyli coś czym nie grzeszy na przykład skompromitowany na wiele sposobów Marcin Dubiel z Teamu X.

bDAAQrNP

Deynn i Majewski rozpoczęli ostatnio zbiórkę na rzecz walki z koronawirusem. Zebrane przez ich fundację pieniądze zostaną przekazane na polską służbę zdrowia. W zaledwie trzy godziny udało się uzbierać ponad 200 tysięcy złotych. Przy okazji Deynn podkreśliła, że do marca fundacji udało się zebrać milion złotych, co spodziewano się osiągnąć dopiero pod koniec roku.

"Jacie pierdziuuuu" - skomentowała radosne wieści celebrytka.

Obserwujecie Deynn i Majewskiego?

bDAAQrNV
bDAAQrOq
KOMENTARZE
(158)
Nie moralnie
10 miesięcy temu
Pytanie brzmi, czy pieniądze trafią bezpośrednio na walkę z koronawirusem, czy też na cele statutowe fundacji!!! W Poznaniu w 2016i 2017 powstało mnóstwo fundacji rzekomo wspierające chore dzieci! Pracowałam w jednej z takich fundacji a wyglądało to tak : fundacja działała na zasadzie callcenter, dzwoniliśmy do ludzi opowiadaliśmy smutną historię chorych dzieci i zainteresowanym wysyłaliśmy korespondencję z przekazem do przelewu. Oczywiście Polacy wpłacali ogromne kwoty każdy z konsultantów aby nie zostać zwolnionym musiał uzbierać minimum 5 tyś. Zeralusmy to bez problemu dzięki ofiarności ludzi!!! Szkoda tylko że większość z tych pieniędzy zostawała przeznaczana na cele statutowe fundacji. Przy założeniu że w callcenter pracowało 50 osób każdy minimum 5 tys. Wychodzi 250 tys. Z czego lwia część nigdy nie trafiła do chorych dzieci, niby wszystko legalnie i zgodnie z prawem ale czy moralnie ok!??? WYKAZ PODOBNYCH FUNDACJI : DZIĘKI TOBIE OPIEKUŃCZE SERCE SZLACHETNY BOHATER MALUSZEK RAZEM ŁATWIEJ
Ola
10 miesięcy temu
Nie zebrali miliona pudlu! Łącznie na wszystkie inicjatywy organizowane przez fundację zebrano 1mln. Na walkę z koronawirusem uzbierano obecnie niespełna 200tys. Czytajcie ze zrozumieniem, a później piszcie te swoje artykuły..
Ms-K
10 miesięcy temu
Pudel! Nie zebrali miliona! Trzeba czytać ze ZROZUMIENIEM! Hmm... ale czego można się spodziewać po Tobie;) fake news :D
bDAAQrOr
Yuol
10 miesięcy temu
Siostrze 50zł nie chciała dać ale na koronowirusa zbiera z innych portfeli...sama dej :)
aaa
10 miesięcy temu
czegoś tutaj nie rozumiem. Weszłam na stronę fundacji- brak jakichkolwiek rozliczeń, jedynie info, że na instagramie pokazują jak pomagają... Na insta przeglądając informację o akcji pomocy dla Australii, widać, że zebrano 220350 $- niestety, przeglądając zdjęcia zobaczyłam, że Daniel Majewski przelał jedynie 25000 $ i 50000$. Źle patrzę, czy to ściema i to wielka? Pudel, sprawdź temat.
Najnowsze komentarze (158)
dfgndnyn
10 miesięcy temu
wyglądają jak degeneraci!!!
ewa
10 miesięcy temu
ta kobieta jest wstretna, zużyta....fujjjj
miszczu
10 miesięcy temu
banda ustawila sie do konca zycia
ann
10 miesięcy temu
on prezesem ona prezesową fundacji, a każdy taki dostaje wynagrodzenie!
meeeeeeeeeee
10 miesięcy temu
Robicie tak długie wstępy do faktycznych info z tytułu, że odechciewa się czytać....
Karyna
10 miesięcy temu
Blake Lively i Ryan Reynolds dali milion ze SWOCH pieniędzy. A oni co? Wyżebrali je od innych. To ma być pomoc? Mam im gratulować? Polskie pasożyty, nic od siebie nie dadzą tylko chwalą się ze zrobili akcje. Dno pełne mułu.
RPS
10 miesięcy temu
Ona fajna jest kręci mnie jak karuzela i głos ma sexy. Daniel farciaz
Eee
10 miesięcy temu
Serio ?? Kto to płaci im ???:O
bDAAQrOj
krach
10 miesięcy temu
Ludzie którzy tam wpłacali.. jesteście idiotami :/
Kejt
10 miesięcy temu
Zamiast siedzieć i pisać durne komentarze, może sami byście zrobili coś żeby pomóc. Za chwilę ta pomoc może być potrzebna właśnie wam ! Typowo polskie - zawiść i zazdrość na każdym kroku :/
Malena_89
10 miesięcy temu
Fajny sposób na zarobek bez zbrukania się pracą. Szczególnie teraz gdy uczciwie zarabiający Polacy tracą źródło utrzymania albo niebawem go stracą. A wy ich jeszcze promujecie... ://
Katarzyna
10 miesięcy temu
Nigdy bym nie wpłaciła na taka fundacje uwazam ze te pieniądze tam nie trafia
Joa
10 miesięcy temu
Oni się zmienili i są w porzadku. Oglądałam ich filmiki z ostatnich tyg i mysle, ze się rozwijają jako ludzie i dobrze rokują. Nikogo nie obrażają, nie disuja, skupiają się na sobie, zachowują się grzecznie, nic już do nich nie mam. Są dużo gorsi celebryci lansowani w tym kraju, oni się chociaż starają być najlepsza wersja siebie.
aga
10 miesięcy temu
jak po tym wszystkim ktokolwiek jest tak naiwny zeby im wierzyc i dawac im kase? serio. ludzie . ogarnijcie sie
...
Następna strona
bDAAQrOL