Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Czwarta żona Michała Wiśniewskiego bawi się na poprawinach z Michałem Wiśniewskim i jego trzecią żoną (ZDJĘCIA)

104
Podziel się

Dominika Tajner pochwaliła się w sieci wypadem na poprawiny znajomych. Na tej samej imprezie pojawił się Michał Wiśniewski oraz jedna z jego byłych żon. Fajnie?

Czwarta żona Michała Wiśniewskiego bawi się na poprawinach z Michałem Wiśniewskim i jego trzecią żoną (ZDJĘCIA)
Dominika Tajner bawi się na poprawinach z Michałem Wiśniewskim i jego byłą żoną (Instagram, AKPA)
bErfLvaZ

Dominika Tajner zadebiutowała na rodzimych salonach jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego i z czasem dorobiła się statusu pełnoprawnej celebrytki. Niestety po 7 latach małżeństwa lider Ich Troje postanowił złożyć papiery rozwodowe, co dla samej Dominiki było ponoć sporym zaskoczeniem. Jakby tego było mało, zaledwie kilka miesięcy później kochliwy wokalista ulokował uczucia w kolejnej wybrance, Poli - z którą szybko wziął kolejny ślub i doczekał się piątego potomka. Sama Tajner również zdążyła już ułożyć sobie życie na nowo. Jej wybrankiem okazał się pochodzący z Cypru tajemniczy Demetris.

Choć małżeństwo Dominiki TajnerMichała Wiśniewskiego zakończyło się nagle, parze udało się uniknąć publicznego prania brudów. Sama Dominika w jednym z wywiadów zdradziła nawet, że wciąż ma kontakt z wokalistą. Wygląda na to, że obecnie byli małżonkowie mogą się pochwalić całkiem dobrymi relacjami. Ostatnio bawili się nawet na jednej imprezie.

bErfLvbb

W niedzielę Tajner wybrała się na poprawiny znajomych i nie zapomniała starannie zrelacjonować wyjścia na Instagramie. Celebrytka zaprezentowała m.in., jak wznosi toast wraz z koleżanką, w jej relacji nie zabrakło również zdjęć z parkietu. Co ciekawe, na jednej z fotografii w tłumie tańczących gości można było dostrzec czerwoną czuprynę Michała Wiśniewskiego. Sama Dominika również nie ukrywała, że bawi się w pobliżu byłego męża i oznaczyła go na zdjęciu.

Jak poprawiny, to i Michał Wiśniewski - napisała.

bErfLvbh

Okazuje się jednak, że Tajner nie była jedyną byłą żoną, z którą Wiśniewski spotkał się na poprawinach. Na kolejnym udostępnionym przez celebrytkę zdjęciu możemy bowiem podziwiać Annę Świątczak podrygującą na parkiecie w prostej beżowej kreacji, niebotycznie wysokich kozakach oraz z mikrofonem w dłoni. Niestety na poprawinach zabrakło obecnej ukochanej Wiśni Poli, która w tym czasie szalała z synem w ogrodowym basenie.

Na imprezie Tajner pojawiła się ubrana w czerwony kombinezon, do którego dobrała wysadzaną kolorowymi kamieniami biżuterię - masywne kolczyki i dopasowaną bransoletę. W swojej relacji celebrytka nie ukrywała, że tego wieczora bawiła się wyśmienicie - na dowód udostępniła nawet w sieci zdjęcie na tle balonowych dekoracji, które opatrzyła pełnym zadowolenia podpisem.

Najlepsze wesele i poprawiny ever - zachwycała się, przy okazji oznaczając profile młodej pary.

Zobaczcie, jak Dominika Tajner bawiła się na poprawinach w obecności byłego męża i jego trzeciej żony. Fajne towarzystwo?

bErfLvbi

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bErfLvbj
bErfLvbk
bErfLvbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
aaa
miesiąc temu
Przy tylu żonach trudno na siebie nie wpaść na imprezach
lidia
miesiąc temu
Jak on to robi że po tym jak je wszystkie skrzywdził trzyma te kobiety tak blisko siebie. On chyba po pierwsze wybiera takie, które mają misje ratowania i opiekowania się. A potem jak się rozwodzi to dalej robi z siebie ofiarę i pnę dalej mimo bólu czują że muszę się nim opiekować. Master manipulator.
Ankaaaa
miesiąc temu
Upał 30 stopni i kozaki🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
bErfLvbD
Toja
miesiąc temu
Kolejna zaraz nie pozna siebie w lustrze ....
Emi
miesiąc temu
Widać, że nadal go kocha.
Najnowsze komentarze (104)
Pozdrawiam
miesiąc temu
Ja też mialam trzech mężów. Mam teraz czwartego.I wcale nie chce z tamtymi rozmawiać.Wymieniac uprzejmosci.Bez powodu się nie rozstaliśmy. Dodam że zawsze zostałam zdradzona.A co dziwne żaden nie chciał się rozwodzić i prosił o szanse.Nie pojęte to dla mnie.Jak zdradza tzn ze juz stracił zainteresowanie chce nowych wrażeń. Zawsze to przykre jest.Obecny mąż jest cudowny nie wiem jak długo..... ale tamtym życzę:DAJ IM BOŻE JAK NAJGORZEJ! 🙄
Ala
miesiąc temu
Imprezeka z gwiazdami - ciekawe ile im zapali państwo młodzi za udział 🤣🤣
Hmmm
miesiąc temu
Nie ma czegoś takiego jak letnie kozaki. Takie buty nosi się w Teksasie na grzechotniki, na weselu chyba węży nie było....aaaaa, był, niebezpieczny wąż Michała 😂
Whh78
miesiąc temu
Chyba piata
Prawda
miesiąc temu
Świątczak jak zwykle jak kokota z imprezy na remizie. Gustu nie kupisz 🤷‍♀️
Ole
miesiąc temu
Żony bez honoru
Ola
miesiąc temu
dojrzała kobieta i takie pierdety wypisuje ever. Nie wierzę, że w towarzystwie byłego do którego na pewno coś jeszcze czuje, czuła się swobodnie. a nawet jeśli uczucią osłabły, to zawsze jakiś niesmak pozostaje.
Przebudzona
miesiąc temu
Ludzie, opamiętajcie się z tymi fajerwerkami... Płoszycie ptaki, stresujecie zwierzaki. XXI wiek!
bErfLvbv
NRGT
miesiąc temu
impreza w remizie pod kielcami czy częstochową?
Poeta
miesiąc temu
Michaś czekamy na piątą żonę!
Grazia
miesiąc temu
Przecież żadnej nie zrobił krzywdy .żyły jak krølowe .dzięki niemu są rozpoznawalne .a że bierze śluby to dobrze bo nie żyje na kocią łape jak ci co mają po 10 kochankøw i kochanek .jego wybør
Grazia
miesiąc temu
Przecież żadnej nie zrobił krzywdy .żyły jak krølowe .dzięki niemu są rozpoznawalne .a że bierze śluby to dobrze bo nie żyje na kocią łape jak ci co mają po 10 kochankøw i kochanek .jego wybør
Marta
miesiąc temu
No cóż wszystko w rodzinie a Tajner niech już przestanie się operować bo robi się groźnie
Poeta
miesiąc temu
Jak mnie ten Don Juan z Łodzi qfia!
...
Następna strona
bErfLvbX