Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Dorota Wellman marzy: "Chciałabym zrobić program z ISTOTNYMI TREŚCIAMI, ale nie w formie "Perfekcyjnej pani domu""

179
Podziel się

"Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń" - oceniła gorzko. Gosi zrobi się przykro?

Dorota Wellman marzy: "Chciałabym zrobić program z ISTOTNYMI TREŚCIAMI, ale nie w formie "Perfekcyjnej pani domu""
Dorota Wellman wbija szpilę Małgorzacie Rozenek mówiąc o programie, który spodobałby się kobietom (akpa, ONS)
bDgXrPJx

Dorota Wellman swoją karierę w telewizji zaczynała od prowadzenia magazynów o kulturze. Dziennikarka recenzowała książki, zachęcała do oglądania dobrych filmów i spektakli. Kiedy zaczęła przygodę z telewizją śniadaniową, dała się poznać jako prowadząca, która nie poprzestaje na powierzchownych rozmowach o miałkiej treści. Także jako "gospodyni" "DD TVN" Wellman stara się poruszać również te bardziej "poważne" tematy. Dziennikarka głosi też otwarcie swoje poglądy, udziela się w różnych akcjach i wspiera kobiety.

Wellman chciałaby wykorzystać swój potencjał i możliwości, jakie daje obecność w telewizji o ogromnych zasięgach, by pomóc kobietom w rozwiązywaniu ich życiowych dylematów. Prowadząca "DD TVN" w rozmowie z magazynem "Zwierciadło" stwierdziła, nie chciałaby ograniczać się do pouczania kobiet w tematach prowadzenia domu czy dbania o siebie. Wellman marzy się format, w którym poruszane byłyby tematy faktycznie ważne dla kobiet. Snując tego typu marzenia, Wellman wbiła przy okazji szpilkę koleżance, której kariera zaczęła się od pouczania, jaką ściereczką należy szorować wannę, by odpowiednio błyszczała.

bDgXrPJz

Dorota Wellman: "Hejterów mam w du*ie"

Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie "Perfekcyjnej pani domu". Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji - mówi Wellman w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Okazuje się, że gwiazda TVN rozmawiała już nawet w sprawie takiego programu z dyrektorem programowym stacji. Niestety nie spotkało się to z zainteresowaniem.

bDgXrPJF

Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą - podkreśla rozczarowana Wellman.

Zdaniem dziennikarki, kobiety w Polsce byłyby zainteresowane też tymi "ambitniejszymi" treściami.

Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość. Chcą wiedzieć, jak zrównać płace, jak walczyć o swoją pozycję, jak się nieustannie rozwijać. Ciągle musimy je motywować, kształcić, żeby walczyły o swoje - mówi Wellman.

Oglądalibyście takie show Doroty?

bDgXrPJG
bDgXrPJH
bDgXrPJI
bDgXrPKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(179)
Jupi
miesiąc temu
W TVN już dawno nie było nic mądrego
Ggted
miesiąc temu
Pani Dorotko- proszę założyć kanał na youtube. I problem rozwiązany
Era
miesiąc temu
Nie oglądam programów TVN tam nie ma nic mądrego !!!
bDgXrPKb
Doj
miesiąc temu
W TV już wogole nie ma ambitnych treści więc dlatego taki program nie przeszedł. Tv to wielki odmóżdżacz.
Inka
miesiąc temu
Lubię Ją, wydaje się być fajną babką, która ma coś do powiedzenia 🙂
Najnowsze komentarze (179)
Twój nick
4 tyg. temu
Bardzo fajny pomysł. Może by tak np. potowarzyszyć, komuś z pomysłem w staraniu się o środki unijne? Tam to się dzieje
vera
4 tyg. temu
zawiedziona, rozgoryczona? A sama to niby jakie ambitne i nowatorskie programy zrobiła? Telewizyjna szczeżuja do kompletu z Prokopem. Ambitne to przecież nie było, choć achy i ochy były. Na wyrost.
ToYa
4 tyg. temu
No i Pani Bosacka sobie poradziła świetnie. Chętnie oglądam. Trzyma się wyznaczonej sobie przez siebie ścieżki. Pani też da radę. A TVN dalej nich uczy jak być damą, jak najchudszą, która umie sprzątać
Jan
4 tyg. temu
Czy jeszcze ktoś ogląda Małgosię Rozenek
Gość
4 tyg. temu
Gosi? Przykro? Gosia idzie nie na jakość tylko na ilość, ale kasy na koncie.
lisa
miesiąc temu
Wellman fajna babka, ale współczuję jej tuszy. Zawsze jak na nią patrzę, to mam wrażenie, że zaraz się udusi od tego wola pod brodą. Nie ma twarzy, tylko rozlazłego naleśnika. To przykre, że tak mądra osoba, nie wie jak o siebie zadbać. Nie chodzi o to, żeby od razu wciskała się w rozmiar S, ale widać, że ta pani nie ma pojęcia o zdrowym odżywianiu i ma złą relację z jedzeniem.
znowu?
miesiąc temu
czy wellman potrafi powiedziec coś bez obrażania innych ludzi?
Sajana
miesiąc temu
Oczywiście...na TVN oglądam tylko Fakty, reszta to papka intelektualna i same powtórki filmów.
bDgXrPJT
Kasia
miesiąc temu
Nie w tym świecie pani Doroto. Świat nie potrzebuje większych treści.
gosc
miesiąc temu
Jeżeli byłoby to program, który rzeczywiście wnosi jakąś praktyczną wiedzę na temat tego, co Dorota Wellman mówi, a nie tylko puste hasła, które każdy teraz wygłasza, to bym oglądała. Ale to musiałaby być rzeczywiście treść, a nie takie niby motywowanie, które zamiast konkretnej pomocy przysparza tylko kompleksy tym, które nie widzą się w roli szefowych, kobiet biznesu albo aktywistek. Nie dla każdego człowieka, w tym kobiety, kariera zawodowa jest najważniejsza w życiu. Życie to nie tylko praca.
Kinga
miesiąc temu
Na tivien tylko milionerów oglądam. I to prawie codziennie. Hubert jest najlepszy w tej stajence.
Lol
miesiąc temu
Przecież bylo "Miasto Kobiet" na tvn style, w ktorym 15 lat temu debiutowała 46-letnia Małgorzata 😛 Zdjęli z anteny.
Alex
miesiąc temu
Bardzo chętnie bym oglądała coś mądrego. Bo sorry, ale nie każdej kobiety ambicja jest mieć "perfekcyjny ślub" i utrzymanie perfekcyjnej czystosci w domu.
ANOZ
miesiąc temu
Każdy potrafi sprzątać ,tylko czasem jest leniwy . Pani Dorota jest naturalna ,nie gwiazdorzy i mówi do rzeczy . Słucha się jej a przyjemnością, bo jest poptostu fajna . Nie znamy jej rodziny ,domu ,psów ,koloru majtek i całego życia co jest plusem. Potrzeba Nam wiecej normalnych ludzi, a mniej tzw celebrytów, sprzedających całe swoje życie za kasę .
...
Następna strona
bDgXrPKv