Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Dumna żona Anna Lewandowska obserwuje piłkarskie zmagania Roberta z MAMĄ na kanapie (FOTO)

94
Podziel się

Relacjonując wieczór pełen piłkarskich emocji, trenerka podzieliła się z fanami rodzinną fotką z mamą Marią. Miło spędzają czas?

Dumna żona Anna Lewandowska obserwuje piłkarskie zmagania Roberta z MAMĄ na kanapie (FOTO)
Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej w odwiedzinach u córki (EASTNEWS)
bDfqZlFN

Anna Lewandowska wiele razy podkreślała, jak wielką rolę w jej życiu odegrała jej mama - Maria Stachurska. Po tym, jak ojciec trenerki odszedł od rodziny, gdy Anna miała 12 lat, to na barkach jej mamy spoczął cały ciężar odpowiedzialności za wychowanie i utrzymanie dzieci. W tym roku, w Dniu Matki, Lewa, która sama ma już dwoje dzieci, podziękowała matce za to, że dzięki niej wie, co w życiu jest najważniejsze.

Kilka miesięcy temu o Marii Stachurskiej było głośno z powodu jej filmu o Stanisławie Leszczyńskiej, ciotecznej prababce Anny, która była położną w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau i odebrała w niewoli ponad 3 tysiące porodów. Film nosił tytuł Położna, a Stachurska promowała go między innymi w Dzień Dobry TVN.

bDfqZlFP

Lewandowska pokazała twarz Klary

Prywatnie to właśnie Maria Stachurska była tą, która pierwsza poinformowała media o przebiegu drugiego porodu córki.

W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura - opowiadała podekscytowana mama Lewej.

bDfqZlFV

Stachurska wciąż stara się pomagać córce - gdy na świat przyszły dzieci i trenerka potrzebowała wsparcia, mama pomagała jej w codziennych obowiązkach. W ostatnich dniach także odwiedziła córkę w jej monachijskim domu. Wczoraj, przy okazji meczu klubu Roberta, mama Lewandowskiej razem z córką kibicowały królowi strzelców z domu. Anna wrzuciła na swoje InstaStory ujęcie z mamą, które podpisała pieszczotliwie "Mami" i okrasiła serduszkiem.

Fajną mają relację?

bDfqZlFW
bDfqZlGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
Dyliusz
4 tyg. temu
Gdyby jej mąż był znanym naukowcem, chirurgiem czy Noblistą to rzeczywiście można by było pękać z dumy. Tyle w temacie
Nick
4 tyg. temu
Obserwuje zmagania Roberta z mamą? Kto pisze te artykuły
To ja
4 tyg. temu
A juz myslalam ze Robert zmagal sie ze swoja mama na kanapie :D
bDfqZlGr
Chuck
4 tyg. temu
Długi jeszcze będą ocieplać wizerunek?
Uuu
4 tyg. temu
Nie wiemy jaką mają relacje. Ja akurat ich nie znam.
Najnowsze komentarze (94)
Jaja
4 tyg. temu
jak szyk w zdaniu może zmienić jego znaczenie
Skarbówka
4 tyg. temu
Co tam kombinują teraz? Jak znowu pieniążki przelać na prywatne konta?
Milena
4 tyg. temu
Sztuczność i sciema i cały czas ocieplanie wizerunku przez ostatnie afery. Mam ich dosc
Ali
4 tyg. temu
Dlaczego promujecie Żony piłkarzy ? Ani to łAdne ani mądre. Jest tyle utalentowanych Wykształconych pięknych kobiet, które Swoim działaniem przynoszą światu Realną korzyść-: lekarzy, sportowców, tancerzy, muzyków w Polsce i na świecie. Którym potrzebna jest atencja. Dlaczego Promowane są takie osoby, Które reprezentują Sobą nic oprócz prezentowania i chwalenia się Swoim nieprawdziwym wizerunkiem i sztucznym Idealnym życiem Które wiodą. Kiedy to się skończy.....
Mmm
4 tyg. temu
Ale bezczelne ocieplanie wizerunku Lewandowskiej.
Oaldod
4 tyg. temu
Ocieplanie wizerunku ciag dalszy Za to tesciowa na bank kest wkurzona, ze przez jej wybryki robert traci dobre imie
cdm.
4 tyg. temu
Anno masz bardzo ładną matkę.
Troll
4 tyg. temu
Jeszcze więcej Lewandowskich...bez przerwy o ojcu który odszedł....wina leży na ogół po dwóch stronach. ....
bDfqZlGj
Buba
4 tyg. temu
A myślałam, że obserwowały zmagania że skarbówką.
Danusia M.
4 tyg. temu
a myslalam, ze ze skarbowka
lol
4 tyg. temu
Teraz mame będą promowac
A l
4 tyg. temu
Zastanawiam się czy te wszystkie komentarze typu Ania duma narodowa pisze jedna osoba 🤔podejrzane
Fe4giop
4 tyg. temu
.....Celebryta Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulg^rnym Hagridem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę w urzędzie. Tajemnicą szybkiego ożenku jest to, że mogli szybciej na tym zacząć zarabiać. Jego nazwisko nie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje owa umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia, a także zrobionym na potrzeby medialne weselem. Zborowska nauczyła Wrone, że Q&A na instagramie służy do reklamowania aktualnych gratisów i sami sobie piszą "pytania". Całości dopełnia wspólny manager. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary" na instagramie, kupują artykuły o sobie na portalach plotkarskich próbując wmówić ludziom, że są kimś znanym oraz followersow. Wrona i Zborowska nie mieli problemu żeby żebrac na instagramie o remont domu, na który ich nie stać, bo musieliby oszczędzać ani o sprzęty domowe takie jak np odkurzacz. Zgłaszają się do potencjalnych sponsorów pod pozorem pytań do followersów jakiej firmy sprzęt kupić. Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom i chorym dzieciom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Swojego psa męczy i traktuje jak rzecz potrzebna do robienia fotek i zbierania lajkow - szczególnie dla Wrony. Zborowska parkuje na miejscach dla inwalidów, bo czemu nie, fotele samochodowe z prawdziwej skóry w ogóle nie przeszkadzają jej udawać wege, a kupowanie stosów plastikowych butelek z wodą w ogóle nie przeszkadzają udawać eko. Zborowska krytykowała rząd, ale przez parę lat brała pieniądze z państwowej tv. Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
toja
4 tyg. temu
mama stosuje diete zmieniajaca rysy twarzy oczywiscie ani zaserwowala jej ta diete
...
Następna strona
bDfqZlGL