Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Edyta Górniak odpowiada fance, która uczula ją na ciężki los migrantów. Diwę martwi "kondycją Wojska Polskiego"

158
Podziel się:

Edyta Górniak będzie gwiazdą koncertu TVP dedykowanego żołnierzom broniących granicy. Fani byli ciekawi, co piosenkarka sądzi o kryzysie humanitarnym na granicy.

Edyta Górniak odpowiada fance, która uczula ją na ciężki los migrantów. Diwę martwi "kondycją Wojska Polskiego"
Edyta Górniak odpowiada fance, która uczula ją na ciężki los migrantów (AKPA)

Wydarzenie o nazwie "Murem za polskim mundurem" ma zostać wyemitowane 5 grudnia przez TVP, a jedną z głównych gwiazd koncertu dla żołnierzy broniących granicy będzie Edyta Górniak.

Gdy fani wokalistki dowiedzieli się, że diwa weźmie udział w tej inicjatywie, postanowili poinformować ją o złożoności kryzysu humanitarnego na granicy z Białorusią. Jedna z internautek napisała w komentarzu na profilu Edi o dramacie migrantów. Diwa przeczytała komentarz i postanowiła się też do niego odnieść. Jej odpowiedź może zaskoczyć...

Zobacz także: Paulla o Edycie Górniak: "Rozczarowałam się jej osobą, jest narcyzem"

Pani Edyto, dowiedziałam się, że ma Pani brać udział w koncercie ku "czci" pograniczników polskich oraz żołnierzy w związku z kryzysem humanitarnym na polskiej granicy z Białorusią. Bardzo proszę o świadomość tego, że tam umierają ludzie w związku z bezprawnym działaniem rządu polskiego: kobiety, dzieci i mężczyźni. Osobom tym - uchodźcom - nie pozwalane jest składanie wniosków o azyl, ludzie Ci są bezprawnie wypychani na granicę z Białorusią, tam bici i zastraszani, trzymani na mrozie - tłumaczyła fanka.

Górniak, która lubi przedstawiać się jako pacyfistkę i osobę o niezmierzonej empatii, odbiła piłeczkę. Diwa zapytała o "kondycję Wojska Polskiego".

Dziękuję za cenne informacje. Czy mogę prosić o uzupełnienie informacji o drugą stronę także, czyli kondycję Wojska Polskiego? - napisała piosenkarka.

Co sądzicie o jej odpowiedzi?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
Kasia
6 miesięcy temu
DZIEKUJE!! Ktoś tu polecał bllog ksiegowej ze skarbwki na ktorym zdradzila sposob na odebranie 4000zl. Bardzo ich potrzebowałam dlatego wielkie dziekuje! Jeśli jeszcze nieodebraliście można wpisac Awantalecka blog i sobie poczytać. Wiara w ludzi przewrócona! : ) Jeśli przeczytaliście i chcecie polecic innym dajcie plusa aby komentarz doszedł do wiekszej liczby osób i inne osoby też miały szanse odebrać. Dziękuje!!
Eva
6 miesięcy temu
Służby mają obowiązek strzec granic i proszę swoje wymagania przestawić tym którzy ich tam sprowadzili.
Xxxx
6 miesięcy temu
Los migrantów jest ciężki ale TO NIE JEST NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Sami podejmują dorosłe decyzje, niestety złe, narażają dzieci i rodziny, płacą przemytnikom.
Polak
6 miesięcy temu
Tam nie ma żadnych uch0dźców, to po pierwsze. Są i byli jedynie turyści zasiłkowi z Azji. Oni nie składają w Polsce "wniosków o azyl". Oni składają wnioski, aby latami brzuchem do góry żyć sobie za darmo, kosztem wielu biedniejszych od siebie. Przypomnijmy: 2 mln Polaków w skrajnym ub0stwie, w tym 100 tys. dzieci. Pomoc dla nich - minimalna. A od szturoostaszewskich - zerowa.
gość
6 miesięcy temu
Jedno jest pewne NIKT ich tu nie zapraszał mają swój kraj i nich tam wracają tam jest ich miejsce. Można co najwyżej odstawić ich samolotami na miejsce tzn do ich kraju! Ale oni nie chcą więc o co tu chodzi ?! Niech mają pretensje do tych co ich tu przywieźli a wdzięczności po tych ludziach nie można się spodziewać można w podziękowaniu otrzymać cios nożem ....
Najnowsze komentarze (158)
bonas
5 miesięcy temu
nikt ich nie zapraszał.Płakac po nich nie bede.Chca zyc naszym zyciem ,za darmo
fel
6 miesięcy temu
Jakoś zabrakło empatii w stosunku do mieszkańców w szczególności do dzieci mieszkańców Zgorzelca i okolic. Co oznaczałoby zamknięcie kopalni ? Ale należy zadbać o warunki dla migrantów. Pytanie dla ilu: 10tys. 100tys.,nie wykluczone dla milona lub kilku milionów ?
Adam
6 miesięcy temu
Szanowna Pani Edyto Podpadła mi Pani za Hymn, ale ale po tym występie znów Panią kocham. Z wyrazami szacunku Adam
Frank
6 miesięcy temu
Górniak masz syna zwiazanego z wojskiem. Alan jest synem Krupy. Krupa jest z Łomży. Z Wysokiego Mazowieckiego jest Wojciech Jaruzelski i Kazimierz Kamieński "Huzar" to są kuzyni. I Huzar i Jaruzelski byli w Wojsku Polskim. Huzar został powieszony w Łapach przez UB i Informację Wojskowa NKWD i WP. Łomża najdłużej sie opierała Sowieckiej Inwazji. Kaczynski jest z Kaczyna Herbas koło Rosochatego Kościelnego. Jest z nas. To my wygrailsmy wybory i ponownie wybory wygramy. Zawsze wspierane było Wojsko Polskie tak w roku 1920, 1939, 1944, 1945 i 1952. My zawsze wspieramy Wojsko Polskie. I bronimy Polski przed dywersantami Rosji, i Zapadnoj Biełarusi CCCR. Tereny łomży zostały w dniu 17 września 1939 okupowane przez Rosję; W dniu 27 września 1939 wszyscy mieszkancy na wschód od Bugu, Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego Białegostoku, Grodna, Lidy, Stanisławowa, Winnicy zostali zamienieni siła z obywateli Polskich na obywateli Rosji Sowietskiej. To nas naszych braci, nasze matki i nasze dzieci wywozili na Sybir. Za białe ręce. Nigdy tego nie zapomnimy. Śmierć Rosji i jej agentom. Pamietamy to i dlatego zabijemy każdego kto przekroczy obecnę linie graniczna Polski. A muzułmanie, dzieci, kobiety, mężczyźni którzy przekroczą naszą granicę zostaną przez nas zabici. To dywersanci! To jest walka z Rosją a Łukaszenko to bandyta, białorus i też go zabijemy jak znajdzie się na terenie tych ziem. Obecnie okupuje Polskie ziemie i więzi Borys. Zabijemy go. Jeszcze przyjdzie czas, że po raz drugi będziemy okupowali Moskwę jak wczesniej w 1610÷1612. Allah Akbar. Boże miej nas w opiece.
Aga
6 miesięcy temu
Pani Górniak pytanie o kondycję Wojska Polskiego powinna skierować do MON. O wyposażenie , place i o to czy zapewniona jest im opieka psychologiczna. Z tego fo wiem żaden żołnierz noe zmarł z zimna, głodu i pragnienia. Migranci natomiast tak, rownież tacy w wieku syna Pani Górniak…Nie wiem jakie problemy psychiczne ma ta Pani ale może rodzina powinna sie nią trochę bardziej zainteresować.. Treści i filmy przez nią ostatnio publikowane sa co najmniej niepokojące.
~gość
6 miesięcy temu
Dlaczego ci muzułmanie pchają się na granicę Polski do Kuwejtu mają bliżej?
Adam
6 miesięcy temu
Edzia zaśpiewaj hymn naszym mundurowym.
1972
6 miesięcy temu
Jaka granica takie gwiazdy.
Pawel
6 miesięcy temu
Wyślij Alanka do obrony granic może zostanie bohaterem albo generałem
Siostra zolni...
6 miesięcy temu
Jesli tvp rzeczywiscie chce wspierać żołnierzy nich ich dofinansuje a nie gra durnoty. Czy ktos z was wie ze oni kupują MON-owski sprzęt, ktory powinni miec jako wyposażenie za wlasne pieniadze? Ci na granicy wydali w hu kasy na to czego mon nie zapewnia. Jak przykdzie wojna beda kupwac amunicje za swoje. Jakos filmiki reklamujace sluzbe tego nie pokazują. Zanim zaczniecie hejtowac sprawdzcie zarobki zilnierza. Sa jawne. Nie narzekam. Uswiadamiam
Informacje z ...
6 miesięcy temu
Dziewięnasta ofiara śmiertelna granicy. Trzecia kobieta. Avin Ifran, 38 lat, Kurdyjka. Wcześniej na granicy poroniła. Teraz osierociła 5 dzieci.
Empatia
6 miesięcy temu
Dlaczego robicie przeciwników z osób, które chcą pomagać imigrantom? To, że granic bronić trzeba to praw człowieka już nie? Nikt nie każe ich przyjmować jak leci, ale jeśli widzimy, że nie mają się gdzie ogrzać i co zjeść to mamy się patrzeć? Chcieli wyjechać czy to do rodziny, czy to z powodów ekonomicznych lub są u siebie prześladowani, ale zrobili to nieprzepisowo zwabieni przez Łukaszenkę to niech umierają? Tak? Kara odpowiednia? Przeciwnik jest w Łukaszence i jego strażnikach, którzy zmuszają ich do ataków na naszą granicę(szantażują, że zabiorą im dokumenty, dzieci, czasem wypychają do nas siłą), przez co sami są poszkodowani oraz nasi strażnicy i policjanci. Strzeżmy granic, ale nie zamykajmy się na empatię
Grażyna
6 miesięcy temu
Brawo Edyta! Nic dodać, nic ująć!
123
6 miesięcy temu
Edzia sprzedała się za garść srebrników. Nie zapominaj skąd się wywodzisz twoj bracia i siostry tułają się po świece od lat tobie się udało .Jak będziesz dobrze się bawić w niedzielę pamiętaj że w lasach umierają małe dzieci ale ty jesteś celebrytka i masz tylko parcie na szklo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie