Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Ekipa "Złomowisko PL" w szczególny sposób pożegna Marka "Krzykacza" Pawłowskiego. "Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu""

122
Podziel się

Pamięć Marka "Krzykacza" Pawłowskiego zostanie uczczona specjalnym odcinkiem, w którym bohaterowie programu będą go wspominać. Dobry pomysł?

Ekipa "Złomowisko PL" w szczególny sposób pożegna Marka "Krzykacza" Pawłowskiego. "Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu""
Powstanie specjalny odcinek, mający uczcić pamięć Marka "Krzykacza" Pawłowskiego (Facebook)
bDzYZnmJ

Dla fanów formatu Złomowisko PL bieżący rok rozpoczął się wyjątkowo tragicznie. Okazało się, że zmarł jeden z bardziej charakterystycznych uczestników programu. Marek Pawłowski, znany jako "Krzykacz" odszedł w sylwestrową noc.

Śmierć mężczyzny była ogromnym szokiem zarówno dla jego najbliższych, jak i kolegów z planu oraz licznych fanów. W sieci zaroiło się od wpisów upamiętniających Pawłowskiego, a podczas ceremonii pogrzebowej, która odbyła się w zeszły piątek, towarzyszył mu tłum pogrążonych w żałobie osób.

bDzYZnmL

Jak się okazuje, stacja Discovery Channel zdecydowała się uczcić pamięć Krzykacza w wyjątkowy sposób.

Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka Krzykacza. Będziemy Was informować o dacie emisji. A Wy, macie swoje ulubione wspomnienia z Mareczkiem? - czytamy pod zdjęciami z planu na oficjalnym profilu show.

bDzYZnmR

Głos w sprawie zabrał też producent programu, tłumacząc, że odcinek specjalny powstaje w związku z napływającymi prośbami od fanów Marka.

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek "Złomowisko PL", w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych, jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze... - wspomina Krzykacza na swoim profilu Inbornmedia House.

Sądząc po komentarzach, internauci są zgodni co do tego, że odcinek specjalny jest idealnym sposobem na upamiętnienie Pawłowskiego. Niektórzy jednak chcą też, by stacja w jakiś sposób zadbała o jego rodzinę. Pojawiają się głosy, że pomocą powinien zostać objęty także Edek, który po amputacji nogi boryka się z poważnymi problemami.

bDzYZnmS
bDzYZnmT
bDzYZnnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(122)
eMka
1 tyg. temu
ajak!
totylkoja!
1 tyg. temu
To już nie będzie te samo ZŁOMOWISKO PL bez Mareczka i Edka aż zaczełem oglądać od pierwszego sezonu bo ten program się nie nudzi spoczywaj w spokoju Marku a ty Edziu trzymaj się.
Michał
1 tyg. temu
Lubiłem ten program szczególnie ze względu na Marka i Edka. Dla Marka już niewiele zrobimy ale dla Edka jak najbardziej tak. Może nie jest tak zabawny jak Marek, ale uważam że jest bardzo dobrym człowiekiem.
bDzYZnnn
Czarna 54
1 tyg. temu
Bardzo piękny gest. Mareczek był najbardziej lubianym w całej ekipie złomiarzy
Andrzej
1 tyg. temu
Wyrazy współczucia dla rodziny, fajny gość
Najnowsze komentarze (122)
asassa
5 dni temu
Ja bym chciała wiedzieć co dzieje się z Panem Edkiem. Może liczyć na czyjąś pomoc? Wiem, Mareczek był spoko. Też mnie niemile zaskoczyła informacja o jego śmierci. Ale nie był sam w tym programie.
Kupczyk
6 dni temu
Jestem w stanie pospawać Markowi "pomnik"z wykorzystaniem tego co znajdę na złomie. Chłop zasłużył sobie na to. Był jedyny w swoim rodzaju ZŁOMOWISKO już nigdy nie będzie takie samo :(
Jaa
6 dni temu
Super gość ,szkoda !?
złomiarze
7 dni temu
Czy ktoś z was będzie oglądał program dla Piotra "Stalowego", Holdmaru czy może ekipy z Radostowic.
wojtas
7 dni temu
O co ten szum z tym gościem.Kto to był ?Czym się zasłużył ?
Wasizu
7 dni temu
Marek był wesołym gościem ale mało płacił Edkowi 100 zł mimo że Edek prowadził samochód pomagał w załadunku i rozładunku a Marek miał często dniówkę 800 czy 900 zł.
Iwona
7 dni temu
I to jest bardzo dobry pomysł... Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...
dodo
7 dni temu
Znowu kalka z angielskiego. Angielski tribute to po polsku hołd, a trybut w języku polskim znaczy danina
bDzYZnnf
Nope
7 dni temu
Te komentarze muszą być ustawione. Nie wierzę, aby tyle osób oglądało tego rodzaju szajs. Szkoda, że dziś trzeba się dostosować do poziomu społeczeństwa zamiast robić dobre, ciekawe programy, które przy okazji czegoś by uczyły, a tak mamy jakieś złomowiska, łażenie po ściekach, podglądanie operatorów dźwigów albo godzinna relacja z jazdy ciężarówką. Dramat.
Metal
7 dni temu
Do tych co tak brzydko oceniają dobre gesty w stronę Marka i jego rodziny: wstydźcie się i zacznijcie się leczyć i tyle
Annabelle
7 dni temu
Co ja czytam? Peany na cześć złomiarzy, no chyba jakieś żarty. Niech sobie go rodzina w spokoju opłakuje, ale nie piszcie, że to gwiazda, bo to zwyczajnie urąga ludziom, którzy faktycznie na ten tytuł zasługują.
bez przesady
7 dni temu
Lubiłem Mareczka jak i Edzia,byli specyficzni i bardzo pozytywni nie mniej jednak to chyba trochę przesada by teraz stacja opiekowała się jego rodziną bo synek co???ma lewe ręce?jakieś granice chyba jednak są.Młody ma chyba siły do pracy a i żoa marka nie jest w wieku emerytalnym i może podjąć pracę.Wszystko wszystkim ale nie rozumiem skad obarczanie stacji obowiązkiem utrzymywania rodziny która w sumie korzystała z udziału w programie bo za darmo nie "krzyczał"
Guoek
7 dni temu
A mi ktoś pomoże? Też przeżyłem tragedię rodzinną. Nie chce mi się pracować więc proszę o zapomogę. A co. Chory kraj. Przecież pan Marek ciężko pracował tak samo jak połowa naszego społeczeństwa. Każdy musi sobie radzić, takie życie. Nie rozumiem dlaczego akurat jego rodzina miałaby otrzymać wsparcie. Co oni są lepsi?
Lopezz
7 dni temu
To jest jakaś paranoja żeby taki serial o złomiarzach miał taką oglądalność. Nasze społeczeństwo naprawdę potrzebuje szczepionki ale na mózg żeby rozjaśnił im światopogląd. Tragedia. Syn zdrowy jak byk a tu zrzutka na pomnik i na dostanie życie. Przykre że syna nie stać na to żeby samodzielnie zarobić na nagrobek dla ukochanego ojca. Wstyd!!!!
...
Następna strona
bDzYZnnH