Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Ewa Minge tłumaczy się ze współpracy z TVP: "Tam pracują Polacy, nie OBCY NAJEŹDŹCY"

235
Podziel się:

Ewa Minge, która została jedną z "twarzy" kanału TVP Kobieta, zarzuca "wolnym mediom", że "zrobiły z niej potwora". "Nie znam się na polityce i znać się nie chcę"- stwierdza projektantka.

Ewa Minge tłumaczy się ze współpracy z TVP: "Tam pracują Polacy, nie OBCY NAJEŹDŹCY"
Ewa Minge tłumaczy się ze współpracy z TVP (AKPA)

W środę wieczorem odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Telewizji Polskiej, na której jedną z gwiazd była Ewa Minge.

Projektantka jest dla stacji ważnym nabytkiem, bowiem ma być jedną z "twarzy" kanału TVP Kobieta - tego samego, który reklamowany był spotem utrwalającym - krzywdzące, zdaniem wielu - stereotypy wobec kobiet.

Zobacz także: Ewa Minge "W łóżku z Oskarem": Najwięcej w życiu zaszkodziłam sobie sama

Co zrozumiałe, udział Minge w przedsięwzięciu TVP budzi mieszane uczucia, ale Ewa jest oburzona krytyką. Uważa bowiem, że realizuje w ten sposób "misję" wobec kobiet.

Wielka awantura o media. Wczoraj podobno "wylądowałam na planecie Kurskiego". Na tej planecie w różnej formie jestem od ponad 20 lat. (...) Od lat pracuję z kobietami, (...) odbudowuję ich wartość, prowadzę za rękę, daję nowe życie. Nie każdego stać na projekty Minge, ale mnie stać nad każdym się pochylić - zapewnia "skromnie".

Na ewentualne zarzuty, że TVP to upolityczniona telewizja, Ewa odpowiada, że... nie interesuje się polityką.

Nie znam się na polityce i znać się nie chcę. Interesuje mnie moja życiowa misja (...) dotarcie do jak najszerszego grona kobiet, które gwarantuje TVP Kobieta na multipleksie. Wbrew temu, co krzyczą politycy z jednej czy drugiej strony o zdradzieckich dziennikarzach, to tam często od wielu lat pracują Polacy, nie obcy najeźdźcy - grzmi Minge.

Projektantka ma żal o negatywne komentarze pod jej adresem i obarcza winą media niezależne od władzy. Dobrodusznie zapewnia jednak, że "wybaczyła".

Wybaczyłam "wolnym" mediom, że zrobiły ze mnie potwora, monstrum, że nadal nie zauważają mojej pracy, podżegając do hejtu. Jestem ponad to wszystko, bo dla mnie liczy się człowiek, zwłaszcza ten najsłabszy - przekonuje.

Jednocześnie Ewa zapewnia, że zgadza się, że "zwłaszcza media publiczne powinny być obiektywne", ale fakt, że od dawna już nie są, chyba jej umyka. Projektantka dalej natomiast atakuje pozostałe media.

Za mój koszmar wieloletni, myśli samobójcze spowodowane hejtem, odpowiadają różne nowe media, wolne. (...) Od polityki trzymam się z daleka, bo dla mnie jest przerażająca. W moim programie "Piękno zgłoś się" pomogę kobietom odzyskać pewność siebie i poczucie wartości, bez względu na rozmiar, wiek i przekonania polityczne... - reklamuje się.

Oczywiście Ewa ma prawo nie interesować się polityką - na tym też między innymi polega wolność. Wolność polega również na tym, że ludzie mają prawo skomentować taką postawę.

Przy okazji, Ewa mówi o rzekomo ogromnych zasięgach, jakie ma gwarantować jej praca w TVP Kobieta. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie to zasięgi. Otóż, jak informował pod koniec lipca portal Vibez.pl, "średnia minutowa oglądalność od startu 8 marca do 23 czerwca br. wyniosła jedyne 9,4 tysiąca osób". Daje to zaledwie 0,15% udziału w rynku telewizyjnym.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(235)
Wiedźma
10 miesięcy temu
Pani Ewa nikomu nie musi się tłumaczyć. Jak pracowała dla innych stacji to nikt jej tego nie wypominała. Pamiętajcie, że PiS wybrała połowa Polaków. Za chwilę nowe wybory, idźcie do urn o wybierajcie na nowo. Na tym polega polityka, a nie na obrażaniu się, że moja opcja polityczna nie wygrała.
podżegacz
10 miesięcy temu
oj pudel, hejtowałeś, hejtujesz i będziesz hejtował.... i tyle w temacie
emce
10 miesięcy temu
Nie trzeba się znac na polityce, żeby wiedzieć co się dzieje w tym kraju i jaką rolę gra tu TVP.
Anetka
10 miesięcy temu
Ma dobre serce i pomaga 😍
gojk
10 miesięcy temu
Nie rozumiem kobiet, które mówią, że nie interesują się polityką. Czyli nie interesuje ich jakie płacą podatki, na co idą ich podatki, jaką mają służbę zdrowia , jaką będą miały emeryturę, jakim powietrzem oddychają, jaką edukację mają ich dzieci.
Najnowsze komentarze (235)
Mariola
7 miesięcy temu
Covid dał popalić to idzie gdzie sypią kasą z naszych podatków na takie bzdety.
Seniorka
7 miesięcy temu
Pani Minge opowiada głupoty i tyle.
Normalny
7 miesięcy temu
Wystarczyło powiedzieć tak jestem w tvp bo mi płacą i tyle. Wiadome że kasa nie śmierdzi tylko po co Pani jakieś eseje pisze w tym temacie. Z tego co rozumiem z wypowiedzi wynika, że we wszystkich innych stacjach są obcy najeźdźcy? Jeszcze niech Pani doda, że może z kosmosu? Mały odlot z Pani strony.
Mateusz
7 miesięcy temu
Sztuczna "piękność"
Matematyk
7 miesięcy temu
Nie kolaboruje się że zdrajcami... Norymberga dla tej mafii która demoluje Polskę i ostracyzm dla dziennikarzy którzy przyłożyli do tego ręce...
cała prawda
8 miesięcy temu
Za komuną w poprzedniej epoce też była większość Polaków teraz są starsi i dalej popierają komunę głosując na PIS.
Mała Mi
10 miesięcy temu
Ikona mody.........
Bosman
10 miesięcy temu
Pracowała dla innych stacji a teraz ci inni to najeźdźcy. Niektórzy nie powinni zbyt dużo mówić. Poza tym skąd chęć pani Minge do bycia zauważanym w innych obcych krajach. Proponuję aby tylko TVP pokazywała jej projekty i to powinno projektantkę usatysfakcnonoeac
Seniorka
10 miesięcy temu
Żenujące
Ewa Migna
10 miesięcy temu
Przestaję cię obserwować. I tak nic ciekawego nie pokazujesz tylko Photoshopa.
Gosc
10 miesięcy temu
Zamiast po prostu powiedzieć, że nigdzie indziej jej nie chcą a za coś trzeba żyć i kupować drogie rzeczy, to pisze esej, w którym się kompromituje. Nie trzeba się znać na polityce, żeby dostrzec co robi PiS.
mmh
10 miesięcy temu
tolerancja według wolnych i tolerancyjnych mediów, Rogalska chyba nie wystąpi w tvn, bo pali się w tej chwili ze wstydu.. chyba, że wstydu jej brak
Judyta
10 miesięcy temu
Pani Ewo, gdzie Pani kupuje peruki, są b, ładne.
Hanka
10 miesięcy temu
Pudel nie szczuj
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie