Dymek
|
aktualizacja

"Fan" atakuje Maffashion, zarzucając lans na WOŚP: "Wrzucenie kliku złotych do puszki to żadna pomoc, tylko pójście na łatwiznę"

92 reakcje
0
0
92
Podziel się

Julia nie wytrzymała i pokusiła się o kontrę, prosząc, by "nie oceniał ludzi na podstawie tego, ile wrzucają do puszek" i zaznaczając przy tym, że sama, że "oddaje tysiące".

"Fan" atakuje Maffashion, zarzucając lans na WOŚP: "Wrzucenie kliku złotych do puszki to żadna pomoc, tylko pójście na łatwiznę"
(eastnews, eastnews)

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już na tę chwilę wiadomo, że padł kolejny rekord zebranych pieniędzy. Na koncie fundacji jest 115 milionów złotych, a liczenie nadal trwa. Od początku istnienia Orkiestry w pomoc angażują się również osoby ze świata show biznesu, które co roku decydują się przeznaczyć na aukcję coś cennego. Tym razem nie mogło być inaczej.

Wśród osób aktywnie wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy znalazła się również Maffashion, która w tym roku na aukcję przekazała udział w sesji zdjęciowej do jednego z popularnych magazynów. W orkiestrowy wieczór blogerka wybrała się również na koncert zorganizowany na Placu Bankowym w Warszawie. Jak przystało na Maff, wydarzenie obszernie zrelacjonowała na instagramowym profilu. Szybko się jednak okazało, że nie wszystkim do końca się to spodobało.

Jeden z "fanów" Maffashion zarzucił jej bowiem... lans na WOŚP.

"Lans i nic więcej. Wrzucenie kliku złotych do puszki to żadna pomoc, tylko pójście na łatwiznę. Jest wiele lokalnych wolontariatów i miejsc opieki społecznej, w których można się angażować. To natomiast wymaga większego wysiłku i zaangażowania , a już na pewno jest mniej medialne i nie "klika się" tak jak WOŚP" - napisał.

Na reakcję Julii ze Złotowa nie musieliśmy zbyt długo czekać. Blogerka odpowiedziała na absurdalny zarzut fana, tłumacząc, że każdy pomaga, jak tylko może.

"Nie oceniaj ludzi na podstawie tego, ile wrzucają do puszek. Fajnie, że cała Polska się jednoczy i każdy dokłada cegiełkę. Kiedyś zbierałam do puszki, sama wkładałam do niej tyle, ile było mnie stać. Teraz (co roku) oddaje tysiące, angażuje się także w inny sposób, wykorzystując zasięgi".

Dała również do zrozumienia, że robienie zdjęć wcale nie oznacza lansu, którego internauci stale się u niej doszukują. Ma rację?

92
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(92)
1234
3 miesiące temu
Sami stworzyliśmy potwory. Osoby które wzbogaciły się na yt,dzięki nam. Nie subskrybuje żadnego kanału co ma kilkaset, miliony na kanale subow. Z prostej przyczyny,tego nie da się oglądać.. Żywe reklamy,nic szczerego i prawdziwego. Za kasę są wstanie gu..wno zachwalac, że pachnie fiołkami!
Gość
3 miesiące temu
Prawda jest taka, że ludzie się czepiają, bo celebryci sami do tego prowokują. I nie mówcie mi, że celebryci nie wykorzystują takich akcji do własnych promocji. Robią tylko tyle żeby się nie napracować, ale żeby lans na charytatywnosc był. Nie mówię tu tylko o Maff, ale też o innych. Zanim mnie zlinczujecie to przyjrzyjcie się najpierw jak faktycznie wygląda ta "pomoc" celebrytów i kiedy ona ma miejsce.
Aga
3 miesiące temu
Ogarnijcie się ludzie. Nie liczy się kto ile dał ale ważne, że wspomogł. Każdy daje ile może, uważa czy chce. Kiedy skończycie z tym zagladaniem innym do portfela.
jan
3 miesiące temu
Milion ludzi niech wrzuci 1złotówke to mamy odpowiednią sumke...
Kik
3 miesiące temu
Ona to znany centus. Oddaje tysiące? Dobre sobie. Zawsze oddaje ciuchy które dostała za darmo i nic dla niej nie znaczą. Niestety ale zawsze najbardziej ponagaja albo firmy które tk sobie odliczają albo zwykli ludzie
Najnowsze komentarze (92)
gosc
3 miesiące temu
ale ona przerabia swoje zdjecia,masakra,musi miec kompleksy
Moo
3 miesiące temu
Julka zaadoptowala też AZ jednego koale ze strony adopcyjnej w Aust tłumacząc się, że "nie ważne ile...". Adopcja kosztuje 200 zł a misiów bylo 18 :D
Wasyl
3 miesiące temu
Niech Wasza lewica nie wie co robi prawica. ★Jezus powiedział do swoich uczniów: ★Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej bowiem nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. ★Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. ★Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. ★Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. ★A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ★GDY SIĘ MODLICIE, NIE BĄDŹCIE JAK OBŁUDNICY. ONI TO LUBIĄ W SYNAGOGACH i NA ROGACH ULIC WYSTAWAĆ i MODLIĆ SIĘ, ŻEBY SIĘ LUDZIOM POKAZAĆ. ★Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. ★Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. ★A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ★Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. ★Zaprawdę, powiadam wam, już odebrali swoją nagrodę. ★Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i obmyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. ★A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ★JEZUS POWIEDZIAŁ DO SWOICH UCZNIÓW: ★NA MODLITWIE NIE BĄDŹCIE GADATLIWI JAK POGANIE. ONI MYŚLĄ, ŻE PRZEZ WZGLĄD NA SWE WIELOMÓWSTWO BĘDĄ WYSŁUCHANI. NIE BĄDŹCIE PODOBNIE DO NICH! ★ALBOWIEM WIE OJCIEC WASZ, CZEGO WAM POTRZEBA, WPIERW ZANIM GO POPROSICIE. ★WY ZATEM TAK SIĘ MÓDLCIE: ▪Ojcze nasz, który jesteś w niebie. ▪Święć się imię Twoje. ▪Przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja. ▪Na ziemi jako i w niebie. ▪Daj nam dziś chleba naszego na jutro. ▪Pokrzep nasze dusze wodą życia. ▪I odpuść nam wszystkie nasze winy. ▪Tak jak i my odpuściliśmy naszym winowajcom. ▪Zbaw nas w obliczu pokusy, zachowaj nas od złego. ▪I spraw, byśmy byli coraz bardziej doskonali, tak jak Ty jesteś. ★Amen.
Mmm
3 miesiące temu
Widać że ma dziewczyna problem! Taka śliczna była a co zrobiła z twarzą... Musi mieć mega kompleksy
baba
3 miesiące temu
ale nie rozumiem, dlaczego ONA tlumaczy sie przed jakims dzbanem i wyrwikuflem z tego, co robi. Niech sie parobas wezmie do roboty jak mu 500+ nie wystarczy!!!
Magda
3 miesiące temu
A z czego ona taka sławna jest? Wynalazła coś? Zagrała jakąś dobrą rolę? Nagrała piosenkę(sensowna)? Uratowała komuś życie? Ech....
~J~
3 miesiące temu
Natym zdjeciu wygląda jak Kardashianka
taka pomoc
3 miesiące temu
Masz tu 1000 zł i pomóż sobie sam
Hsdftewsd
3 miesiące temu
To nie ona
Anka
3 miesiące temu
Nikt nie ma obowiązku dzielić sie z innymi tym co sam zarobił.
Iga
3 miesiące temu
W końcu coś z sensem powiedziała. Co temu gościowi do jej kasy?!? Sama zarobiła, nikomu nic nie ukradła. Leczcie sie psychofani nawiedzeni z WOŚPu... Jurek no, jaja sobie robisz, że takimi psychofanami się otaczasz??? Przecież to sianie nienawiści.
nie wystarczy
3 miesiące temu
Nie wystarczy dać. Trzeba wiedzieć komu, na co i dla kogo. Warto też wiedzieć na robieniu czego te datki się zarobiło, ale zapewne Maffashion wie?
potwierdzam
3 miesiące temu
Jaaaaasne. Najwięcej na WOŚP dają ludzie chorzy i ich opiekunowie. Ludzie zniedołężniali, noworodki i czasem lekarze. A co do fanów, to przez czego lub kogo fanów ta Maffashion została zaatakowana? Chyba nie przez własnych albo Owsiaka?
fryz
3 miesiące temu
kiepsko wygląda w tych włosach.
...
Następna strona