Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Grażyna Szapołowska NA BOSAKA bryluje na salonach z córką i 20-letnią WNUCZKĄ! Podobne? (ZDJĘCIA)

176
Podziel się:

Grażyna Szapołowska, choć przebywa obecnie w Juracie, nie stroni od przyjęć. Na jedno z nich zabrała ze sobą wnuczkę Karolinę, która od jakiegoś czasu próbuje sił w show biznesie. Trzymacie kciuki?

Grażyna Szapołowska NA BOSAKA bryluje na salonach z córką i 20-letnią WNUCZKĄ! Podobne? (ZDJĘCIA)
Grażyna Szapołowska z córką i wnuczką (akpa)
bEDaYGrp

Grażyna Szapołowska przebywa obecnie w Juracie, gdzie cieszy się przyjemnościami lata nad polskim morzem. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na plaży, gdzie biegała ze swym owczarkiem niemieckim i robiła poranną rozgrzewkę. Wrażenie zrobiła forma 67-latki.

W czasie pobytu na wybrzeżu Grażyna Szapołowska nie stroniła jednak od przyjęć. Gwiazda pojawiła się na 90. urodzinach Juraty. Wydarzenie przyciągnęło też innych wypoczywających nad morzem stołecznych celebrytów.

bEDaYGrr

Na ściance aktorka pozowała z córką i wnuczką, Karoliną Matej. To nie pierwszy raz, kiedy obrotna babcia stara się zapoznać 20-latkę z salonami. Szapołowska lubi pokazywać się z młodą wnuczką. W zeszłym roku śpiewała z nią podczas świątecznego wydania Szansy na Sukces, a wcześniej pojawiły się razem na okładce Wysokich Obcasów Extra. Karolina, której pasją jest śpiew, próbowała też sił w The Voice of Poland.

Podczas wydarzenia Grażyna Szapołowska zaprezentowała się także jako modelka na pokazie Doroty Goldpoint. Po wszystkim panie wysyłały uśmiechy do fotoreporterów. Na czerwony dywan gwiazda weszła boso.

Wróżycie Karolinie karierę w branży rozrywkowej?

bEDaYGrx
bEDaYGry
bEDaYGrS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(176)
Positif
2 miesiące temu
Dla każdej kobiety jej córki i wnuczki są najpiękniejsze 😉❤️
NIE śpię bo p...
2 miesiące temu
Ładna dziewczyna, ale niestety nie ta sama liga co Szopołowska
Krynia
2 miesiące temu
Grażyna biznesu
bEDaYGrT
nawet
2 miesiące temu
Pani Grażyna pięknie wyglàda
olala
2 miesiące temu
Manieryczna Szapołowska z córką podobną niestety do ..ojca i z wnuczką mieszanką córki i Jej zięcia
Najnowsze komentarze (176)
mimi
2 miesiące temu
dlaczego o Jungowskiej nie piszecie..... wnuczka to nikt, a Kaska cos juz tam zrobiła ...jest reżyserem!
Olo
2 miesiące temu
Wszystkie przecietne
OOOO
2 miesiące temu
Najpiękniejszy na tych zdjęciach jest kotek no i Szapołowska reszta na chatę.
Wnuczka
2 miesiące temu
podobna do mamy, a nie babci. Ani córka, ani wnuczka absolutnie nie wdały się w panią Grażynę. Zapewne obie odziedziczyły brak urody po pierwszym mężu aktorki.
Karolin
2 miesiące temu
Te wnuczkę próbuje wcisnąć gdziekolwiek się da, pokazuje ją wszędzie byle ktos się nią zainteresował. A prawda jest taka ze wnuczka jest strasznie mierna i nikt jej nie chce
xxx
2 miesiące temu
piękne one.........:)
Hrmas
2 miesiące temu
Córka wszędzie łazi za Szapołowską. Ona nadal myśli, że zrobi karierę jako piosenkarka? Ktoś ją nagle odkryje w wieku średnim. Dałaby szansę wypromować się najmłodszej, która może tylko dzięki sławie Szapolowskiej coś osiągnie. Może.
bymeg
2 miesiące temu
super, nowa celebryta. taniec z gwiazdami już zaciera raczki
bEDaYGrL
malo
2 miesiące temu
wnuczka fajna - subtelna i eteryczna
roman
2 miesiące temu
Co to się dzieje teraz? Wszyscy "znani" nagle promują swoje wnuczki, siostrzenice, dzieci, nie patrząc na to, czy jest co promować czy nie... Nepotyzm kwitnie jak kwiatki na wiosnę! Żaden dziw, że potem polski szołbiznes to jedna wielka rodzina, a naprawdę zdolni ludzie nie mają szans w branży bo się ich im nawet nie daje. Z góry ustalone kto co zkim i dlaczego! Dzieci gwiazd 🤮
Olo
2 miesiące temu
ta jej córka to jakiś mutant a ta wnuczka nie lepsza
Iza
2 miesiące temu
Wszystkie piękne jak kwiat róży po burzy,Czym.sie tak zachwycacie bo tego nie rozumiem chyba tymi tonami tapety na twarzy
Slabo
2 miesiące temu
Ta mloda to ewentualnie na kase do lidla babcia powinna zadbac o stopy niedawno plakala ze nie ma kasy teraz wczasy a ta corka to czy aby ona je z talerza czy juz tylko z korytka walen jak nic uroda wszystkich pan radiowa po prostu pieknoty
kot
2 miesiące temu
babcia najładniejsza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaYGsE
bEDaYGsF
bEDaYGsG
bEDaYGsH
bEDaYGsI
bEDaYGsn