Unicorn
|

Gwiazda filmu "365 dni" komentuje skandaliczną rozmowę z dziennikarzem "Vivy": "Jestem dumna, że ją udźwignęłam"

54
Podziel się

Anna Maria Sieklucka zapewniła również, że wywiad nie był zamierzonym elementem promocji filmu.

Gwiazda filmu "365 dni" komentuje skandaliczną rozmowę z dziennikarzem "Vivy": "Jestem dumna, że ją udźwignęłam"
Anna Maria Sieklucka (East News)

Chociaż ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej "365 dni" wciąż czeka na swoją kinową premierę, już zdążyła narobić w mediach sporego zamieszania. Wszystko za sprawą głośnego wywiadu, którego niedawno udzieliła "Vivie" odtwórczyni głównej roli w produkcji, Anna Maria Sieklucka.

Podczas rozmowy z dziennikarzem Romanem Praszyńskim aktorka została zapytana m.in. o to, jaką bieliznę miała na sobie podczas castingu do produkcji oraz, czy wieczorami zdarzało jej się upijać, aby zapomnieć o odgrywanych scenach łóżkowych. Praszyński ochoczo dopytywał również o naturę relacji Siekluckiej z jej ekranowym partnerem Michelem Morrone.

Wywiad Anny Marii Siekluckiej odbił się szerokim echem w polskich mediach. Już w trakcie rozmowy aktorka przyznała, że przy kręceniu erotycznych scen czuła się dużo bardziej komfortowo niż w trakcie odpowiadania na kolejne osobliwe pytania dziennikarza. Sam Praszyński w obliczu fali kontrowersji zapewnił później, że wyjątkowo niezręczna rozmowa była jedynie efektem nieprzemyślanej konwencji.

Po kilku dniach od publikacji pisma, do medialnego zamieszania postanowiła odnieść się sama zainteresowana. W rozmowie z WP Gwiazdy Sieklucka wyznała, że wywiad z Praszyńskim nie należał do najłatwiejszych. Przy okazji aktorka skomentowała również plotki, jakoby rozmowa miała być zamierzonym elementem promocji filmu.

Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na ustawkę. Poszłam na ten wywiad jak na każdy inny. Nie była to łatwa rozmowa. Jestem dumna, że ją udźwignęłam - przyznała gwiazda "365 dni".

Wybierzecie się na premierę ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej?

KOMENTARZE
(54)
Megi
2 miesiące temu
Dumna? Było wstać strzelić chama w ryj i trzasnąc drzwiami!!! A nie dac się upoakrzac i jeszcze pozwolić, zeby ten wywiad trafił do gazety!!!
Gggg
2 miesiące temu
Ale chyba mogła tego nie autoryzować?
Meg
2 miesiące temu
W momencie, w którym wyszło, że redaktor i Bianka się znają wiem, że to ustawka. Pani "pisarka" robi wszystko, żeby tylko było głośno o niej. Nawet niby ślub wzięła.
Luka
2 miesiące temu
Zagrała w tanim erotyku, ale och no trauma do końca życia.
xdxd
2 miesiące temu
Może jeszcze pani z blanią zrobić fikołka i szpagat na dachu Pałacu Kultury i tak nie idziemy na ten festiwal kiczu i żenady :) Pozdrowienia i życzę lepszego gustu w wyborze ról.
Najnowsze komentarze (54)
Kaska
2 miesiące temu
W takiej sytuacji powinna Pani dać przykład innym kobietom i wyjsć. Nie siedzieć grzecznie i poddawać się chorym i szkodliwym stereotypom, że kobieta powinna byc miła i grzeczna bez względu na mężczyzny. Udowodniła Pani jedynie, że takieMasia wychowanie jakie Pani miała powinno zostać raz jeszcze przeanalizowane i nie powielane. Mam nadzieje, że jeśli bedzie Pani miała dzieci, to przekaże im Pani wychowanie odwrotne do tego jakie otrzymała Pani. Naprawdę Dziewczyny szanujmy się i nie idźmy za tak krzywdzacym schematem jaki został tu pokazany.
Git Krzych
2 miesiące temu
Siłaczka normalnie... Wystarczyło wyjść w trakcie i tyle...
Tys
2 miesiące temu
Dumna 😂😂😂😂
ABC
2 miesiące temu
Zgodziła się zagrać w takim filmie, a nie zgodziła się na ustawkę. Na bajki to ja już jestem za stary. A poza tym jaki film, taki wywiad.
Inka
2 miesiące temu
Jest dumna, że udźwignęła tę rozmowę??? Serio??? Tylko, że ona odpowiadała na każde pytanie, ba nawet autoryzowała wywiad. Dopiero ktoś tam dopatrzyl się, że chyba pytania nie były stosowne. Wydaje mi się, że tej pani to nie przeszkadzało
ollo
2 miesiące temu
Śmieszny to jest ten koleś niby wielki lovelas - jest cienki jak żyłka
Gość
2 miesiące temu
cel osiągnięty, reklama filmu, nakład gazety sprzedany i nieznana dotąt aktorka jest tematem wszystkich portali - tylko czekać na nowe propozycje ról.
lkjdkwdj
2 miesiące temu
jaki film takie pytania proste
Yyt
2 miesiące temu
Bohaterka narodowa. Dumna i blada. Jakby grała koszykarkę to by zapytał czy lubi grać w kosza. Jakby grała skrzypaczkę to czy umie grać na skrzypcach. Roman P. chyba błędnie założył, że kobieta będzie mieć dystans do siebie i poczucie humoru. Poza tym on i Blanka L. są znajomymi. Tym bardziej dziwna ta afera.
mmm
2 miesiące temu
Kiedy znikną z mediów takie badziewia jak na zdjęciu powyżej ????
Eter
2 miesiące temu
A kogo to obchodzi i interesuje... Kto to wogole jest...
joannajarzyna
2 miesiące temu
no tak...z czegos trzeba byc dumnym...choc to przykre ze robi zadyme fajnemu dziennikarzowi, ktory nic zlego jej nie zrobil tylko zadal pare niewinnych pytan...biorac pod uwage tematyke filmu i sceny...to chyba reakcja nalezy do nieco zdemonizowanych
hihihi
2 miesiące temu
Ta aktorka podobna jest do Maffashion przed operacjami plastycznymi.
Joa
2 miesiące temu
Ona się powinna wstydzić tego filmu do końca życia, fuuu takie blacharstwo