oppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Blanka Lipińska komentuje oburzającą rozmowę w "VIVIE": "Wywiad Romka BARDZO MNIE ZAWIÓDŁ"

99
Podziel się

Autorka pierwowzoru do filmu "365 dni" zdradziła, co łączy ją z autorem skandalicznego tekstu oraz co sądzi o reakcji swojej głównej bohaterki na pytania o "koronkowe majteczki".

TYLKO NA PUDELKU: Blanka Lipińska komentuje oburzającą rozmowę w "VIVIE": "Wywiad Romka BARDZO MNIE ZAWIÓDŁ"
(fot. Instagram, @blanka_lipinska, fot. ONS)

Znakomity popis tego, jak zakończyć swoją karierę totalnym brakiem profesjonalizmu i seksizmem, zaprezentował w ostatnią środę dziennikarz Roman Praszyński. Jego wywiad z nieznaną dotąd Anną-Marią Sieklucką w ekspresowym tempie stał się najgorętszym tematem w polskich mediach. Skandalu nie wywołały jednak odważne wyznania aktorki, a wyjątkowo bezwstydne i bezczelne pytania formułowane przez reportera.

Publicysta stwierdził między innymi, że skoro Anna-Maria nie lubi odwiedzać plaży nudystów, to jest to znak, że "nie ma swobody ze swoim ciałem". Miał również czelność zapytać ją o bieliznę, jaką założyła na casting, oraz czy musiała upijać się wieczorami, aby zapomnieć o odgrywaniu scen łóżkowych.

Publikacja została już ściągnięta ze strony VIVY, a Praszyński opublikował oficjalne "przeprosiny". Niesmak po tej lekturze trudno będzie jednak zabić.

Byliśmy ciekawi, jak do całej sytuacji odniesie się autorka książkowej trylogii i producentka filmu 365 dni Blanka Lipińska. Zwróciliśmy się więc do niej z prośbą o komentarz. Nie trzeba bowiem długo szperać po sieci, aby natknąć się na filmiki świadczące o tym, że pisarka świetnie zna się z twórcą skandalicznego tekstu. Gwiazda zapewnia jednak, że nie spodziewała się, że jej znajomy jest zdolny do czegoś takiego.

W społeczeństwie od zawsze pokutuje przeświadczenie, że mężczyzna, który zagrał odważną rolę, to godny podziwu ogier, natomiast kobieta w tej samej roli zasługuje na łatkę ladacznicy. Wywiad Romka bardzo mnie zawiódł, bo utrwalił ten stereotyp. Sposób, w jaki rozmawiał z Anna-Marią i pytania, jakie zostały jej zadane, w mojej ocenie były bardzo niewłaściwe. Czytając, odniosłam wrażenie, że nie znam człowieka, który go przeprowadził. Romek jest dla mnie jednym z bliższych dziennikarzy, któremu zawsze z ufnością opowiadam o swoim życiu prywatnym. Jemu jedynemu udzieliłam wywiadu po rozstaniu z moim partnerem. Romek daje mi zawsze ogromne poczucie bezpieczeństwa i wsparcie podczas rozmów - zdradza nam pisarka.

Blanka twierdzi, że wysłała Sieklucką na wywiad z Praszyńskim przeświadczona, że będzie to dla niej miłe i spokojne wprowadzenie w polski show biznes.

Jeżeli mam być szczera, nie mam pojęcia, co się stało. Nie rozmawiałam z nim na ten temat. Kiedy dowiedziałam się, że Anna-Maria idzie na ten wywiad, byłam spokojna, bo wiedziałam, że oddajemy ją w ręce zaufanego człowieka. Okazało się, że młoda debiutująca w polskim show biznesie aktorka została wrzucona tą rozmową na bardzo głęboką wodę. Jest mi przykro, że jako kobieta została potraktowana przedmiotowo. Jednocześnie jestem z niej dumna, że udźwignęła tę rozmowę - komentuje Lipińska.

Myślicie, że autor wywiadu znajdzie jeszcze pracę po takim wyskoku?

KOMENTARZE
(99)
wiesia
3 tyg. temu
Tak właśnie wygląda promocja filmu :))
Marta
3 tyg. temu
Przecież to jedna wielka USTAWKA...
Xccg
3 tyg. temu
Czy to jakas promocja filmu?i tak nie pójdę
Koniec
3 tyg. temu
Kogo to obchodzi.
Magda
3 tyg. temu
Jedna wielka ściema , wszystko ustawione w ramach promocji tego filmu , Lipińska obrończyni kobiet , które to w swojej książce ukazuje w bardzo złym świetle ,jako przedmiot seksualny oraz pokazuje miłość opartą na sponsoringu.Ciekawe co jeszcze się wydarzy do premiery tego dzieła?Zenada Tylko głupi nie zorientuje się ze to wszystko jest grubymi nićmi szyte .
Najnowsze komentarze (99)
Kosor
3 tyg. temu
Dziwka goni dziwke
TomaszRajski
3 tyg. temu
W Dupaju do teraz ahmet z kuzynami wspominają z kuzynami naszą blankę(wtedy blancę).
Norman
3 tyg. temu
Lipińskiej nie należy ufać. Jest totalnie zakłamana.
pekog
3 tyg. temu
Obstawiam, że właśnie to promocje filmu - takie jedno wielkie gadanie o nim. A tak czy siak polecam wcześniej obowiązkowo przeczytanie tej książki - virtualo.pl/ebook/365-dni-i227735/ Nie jest to cudo twórcze, ale po prostu taka kategoria książek, które ludzie lubią. Sex, Sycylia, mafia... Pewnie wiele osób zaprzeczy, ale takie są fakty.
wsad
3 tyg. temu
Ustawka
Gość1223
3 tyg. temu
to jedno wielkie ku....two.
Karolinka
3 tyg. temu
Taka ksiązka taki film taka rola taki wywiad proste
rt t e
3 tyg. temu
wydaje mi się że pani aktorka ma nie ciekawe ciało- niska, trochę krępa w pasie, nogi na zdjęciach też widać że nie ciekawe, trochę mało kształtne- kolaniska bardzo zaokrąglone- przy Blanki nogach - fatalnie. Więc nie wiem jak ona mogła dobrze wyjść w rozbieranych scenach, chyba długo kręcili te ujęcia by nie wyszło najgorzej.
Kejt
3 tyg. temu
Nie zalewaj Blanka!!!
cbk
3 tyg. temu
Ludzie, wytrzeźwiejcie. Jaki problem powiedzieć "proszę o inny zestaw pytań"? Jaki problem przyhamować pytającego? Każda (!) rozmowa przebiega tak, jak na to pozwalamy.
Mrx
3 tyg. temu
Dno i kilometr mułu
Ona
3 tyg. temu
A ja nie rozumiem afery. Ktoś zadawał pytania nie na miejscu to po prostu nie odpowiadam na nie i uprzedzam, że jeszcze jedno takie pytanie i kończę wywiad. A dziennikarz pewnie chciał być jak Kuba i zadawać niewygodne pytania. Troszkę mu nie wyszło...
gosc
3 tyg. temu
Ustawka jak nic ! "przeświadczona, że będzie to dla niej miłe i spokojne wprowadzenie w polski show biznes" ....Ten wywiad mial dać jej to prawo ?? Blanka głupa jak but
aasde
3 tyg. temu
ale brzydki tatuaz
...
Następna strona