Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Halle Berry odpowiada krytykującym spacer jej syna w butach na obcasie: "Świetnie się bawił"

57
Podziel się

Faktycznie jest się czym oburzać?

Halle Berry odpowiada krytykującym spacer jej syna w butach na obcasie: "Świetnie się bawił"
Halle Berry (Instagram, Instagram)
bDAHjKmt

Czas społecznej izolacji wywołanej przez koronawirusa nie jest łatwy dla nikogo. Jesteśmy zamknięci w czterech ścianach, odcięci od świata zewnętrznego i zdani tylko na siebie, co dla wielu osób jest dużą i mało przyjemną zmianą.

Ludziom doskwiera nie tylko nuda, ale też strach związany z niepewną przyszłością i obawy o zdrowie. Nie należy zapominać też o osobach, dla których dom nie jest bezpiecznym miejscem, w którym mogą schronić się i przeczekać tę trudną sytuację.

bDAHjKmv

Każdy radzi sobie z kwarantanną na swój sposób, niekoniecznie standardowy. Prym w kreatywnym spędzeniu "wolnego" czasu wiodą oczywiście celebryci, którym przychodzą do głowy wyjątkowo ciekawe pomysły. Mieliśmy już majtki na głowach, klaskanie dla służby zdrowia, a nawet żarty z zarażenia wirusem.

Zobacz także: Tarcza antykryzysowa. "Pieniądze powinny być przyznawane natychmiast"
bDAHjKmB

Gwiazdą, która również podzieliła się swoimi sposobami na kwarantannę, jest Halle Berry. Aktorka raczej unika celebryctwa i opowiadania o swoim życiu w wywiadach. Wiadomo jedynie, że ze związku z modelem Gabrielem Aubry ma córkę, a z aktorem Olivierem Martinezem syna.

Kilka dni temu aktorka pokazała na Instagramie nagranie, na którym jej dziecko bawi się i wchodzi po schodach w butach na obcasach.

Dwunasty dzień kwarantanny - napisała Berry.

bDAHjKmC

Dociekliwi fani od razu zaczęli wypytywać aktorkę o to, czy na nagraniu znajduje się jej syn czy córka. Jeden z internautów błędnie założył, że skoro ma buty na obcasie, to musi to być dziewczynka i napisał:

Widać, że dziewczynka świetnie się bawi.

Halle szybko odpowiedziała i uściśliła, że to syn biega po domu w jej butach.

To chłopiec i rzeczywiście świetnie się bawi. Radzi sobie najlepiej, jak potrafi. Śmiech bardzo pomaga w tej sytuacji! - oznajmiła aktorka.

bDAHjKmD

Wywiązała się z tego duża dyskusja dotycząca ról płciowych i tego, co rzekomo można robić chłopcom, a czego nie można, bo to "rzecz dla dziewczynek". Jeden z fanów skomentował zgryźliwie, że "ma nadzieję, że to córka", na co Halle odpisała:

Nieszkodliwa zabawa. Próbujemy przetrwać ten czas. Rozumiesz?

Rozumiecie oburzenie niektórych internautów?

bDAHjKmE
bDAHjKmW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(57)
Ann
10 miesięcy temu
Bez przesady. Kto z nas jako dzieciak nie oswalał głupot? ;) Dystans, ludzie, dystans!
Ewa
10 miesięcy temu
Kto krytykuje zabawę dziecka, jest upośledzony. Dzieci poznają świat, tak się rozwijają, a kto tego nie rozumie, sam się nie rozwinął. Szkoda go.w
Gość
10 miesięcy temu
Normalne u dzieci nic niezwykłego
bDAHjKmX
jaja
10 miesięcy temu
Lol ludzie mają problemy. Jak jechałam do kuzynów bawiliśmy się samochodami, jak oni przyjeżdżali do mnie bawiliśmy się lalkami. Nie widzę problemu.
Natalia
10 miesięcy temu
Świętujmy w domach. Zatrzymamy ten syf osobistą odpowiedzialnością za całą sytuację.
Najnowsze komentarze (57)
gosh
6 miesięcy temu
chodzi w nich jak typowy facet i omal sie nie zabil tracac rownowage
gosh
6 miesięcy temu
kazdy facet lubi ryzyko, a wchodzenie po schodach w taaakich i to za duzych szpilach do niego sie zalicza he he
Anka
10 miesięcy temu
Ależ Ona jest piękna
Jjssee
10 miesięcy temu
Ona jest piękna:)😍
A co tam
10 miesięcy temu
Tulipan tez miał takie i rwal babki jak diabli ;)
qwerty
10 miesięcy temu
najlepiej włączyć mu komputer strzelankę niech zabija i morduje, zero litości wiele przemocy
male
10 miesięcy temu
kobiety noszą spodnie, koszule, wykonują męskie zawody, (papierosy, alkohol, wulgaryzmy, przemoc do tej pory rzeczy przypisane dla łobuzów z patologii ) to dlaczego mężczyźni nie mogą malować się i nosić sukienki odpowiedź (i myślę że dużej ilości kobiet też ) bo pe..ły, homo itp. i gdzie tu równouprawnienie
qwerty
10 miesięcy temu
świetna matka, lepsze czasy, każdy powinien być sobą i robić na co ma ochotę a tym bardziej dziecko w zabawie a nie wmawiać że to grzech, nie wypada, co inni powiedzą i inne stereotypy (bzdury) a tym bardzie w takim przypadku byłoby "gender"
bDAHjKmP
Jusia
10 miesięcy temu
Mój mąż też tak się bawił. Nosił też kiecki sióstr. A teraz męskości może mu pozazdrościć nie jeden facet. A nawet jeśli będzie gejem to co z tego? Lepiej się ukrywać i być nieszczęśliwym całe życie? Jeśli nie robimy krzywdy drugiemu człowiek to myślę że wszystko jest dla ludzi.
Gosc
10 miesięcy temu
A potem chłopczyc przymierzy sukienki wymaluje się powie ja teraz jestem dziewczynka a ona przytaknie zamiast z dzielić przez pusty czerep
Gagat
10 miesięcy temu
Razem z bratem za dzieciaka chodziliśmy w szpilkach mamy dla zabawy, jakoś nic się nie stało :)
Ohh
10 miesięcy temu
No i co w tym dziwnego dzieciak sie bawi a wy dzikusy zmiencie poglady
Dag
10 miesięcy temu
Dzieci tak się bawią. To nie jest dziwne zachowanie
Paula
10 miesięcy temu
Ludzie obudźcie się i przestańcie doszukiwać się w każdym zachowaniu odchyleń. Ja bardzo żałuję, że moje dziecko nie będzie mieć takiego dzieciństwa jak ja, na dworze od rana do wieczora, gdzie rozrywką była oranżada w proszku wyjadana palcem i właśnie zabawy, które pochodziły z naszej wyobraźni, a nie poradnika. Szukajcie więcej frajdy u siebie i swoich dzieci, a mniej analizujcie każdy krok:-)
...
Następna strona
bDAHjKnr