Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Halle Berry wywalczyła obniżenie alimentów dla EKSPARTNERA-NIEROBA! Zajęło jej to 7 lat...

182
Podziel się:

Halle Berry od 2014 roku ubiegała się o obniżenie alimentów na swoją córkę, na którą i tak łożyła. Pieniądze w kwocie 16 tysięcy dolarów miesięcznie lądowały więc w kieszeni jej byłego partnera, Gabriela Aubry, który wyjątkowo nie palił się do pracy.

Halle Berry wywalczyła obniżenie alimentów dla EKSPARTNERA-NIEROBA! Zajęło jej to 7 lat...
Halle Berry wywalczyła obniżenie alimentów na byłego partnera (fot. Getty)

Dokładnie 10 lat temu sąd Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej zasądził, że Halle Berry powinna miesięcznie przelewać na konto swego byłego partnera, Gabriela Aubry, kwotę 16 tysięcy dolarów, tj. około 60 tysięcy złotych. Pieniądze w założeniu miały być przeznaczane na utrzymanie córki pary - Nahli, gdy mała znajdować się będzie pod opieką ojca. W praktyce zaś Aubry miał fundować sobie za nie luksusowe życie, podczas gdy sam migał się od wszelkiej pracy.

W takich okolicznościach trudno się dziwić, że aktorka już od 2014 roku walczyła w sądach o obniżenie alimentów. W końcu sama łoży na utrzymanie córki. Przez siedem lat jej starania nie przyniosły niestety wymiernych skutków. Aż do teraz.

Zobacz także: Danuta Martyniuk chciałaby odebrać wnuczkę byłej synowej

Jak informuje portal The Blast, od marca 2021 roku Halle Berry nie będzie już musiała wypłacać byłemu partnerowi tak chorej sumy. Zamiast 16 tysięcy Aubry będzie dostawać od niej "zaledwie" 8 tysięcy dolarów na miesiąc. Nadal jest to imponująca kwota (w przybliżeniu 30 tysięcy złotych), jednak z pewnością znacznie ograniczy ona rozrzutność Gabriela.

Aby osiągnąć zamierzony efekt Halle była gotowa ponieść spore całkiem spore koszty. Sąd zarządził bowiem, że gwiazda powinna wypłacić swemu eks jednorazową "zapomogę" w wysokości 85 tysięcy dolarów, jak również opłacić jego rachunki za prawnika - kolejne 5 tysięcy dolarów.

Mało tego, Halle będzie musiała płacić Gabrielowi dodatkowe alimenty, jeżeli tylko jej roczne zarobki przekroczą wysokość 1.95 miliona dolarów rocznie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(182)
Cos
2 lata temu
Dziecko mieszka z nią. Ona je utrzymuje. Alimenty ma płacić dlatego, że kiedy dziecko jest u ojca to nie może mieć gorszych warunków życia. Efekt taki, że on żyje jak król za jej kasę.
Gość
2 lata temu
Dziecko mieszka z Halle, to ona wychowuje corke. Nieroob, ojciec dziecka dostawal alimenty na rzekome wyrownanie poziomu życia, gdy corla jest z nim. On jest cwaniamiem i nierobem, ktory żyje z kasy Halle.
Xyz
2 lata temu
Szczyt bezczelności. Nie rozumiem dlaczego sądy zasadzają alimenty na byłego partnera jeżeli owy partner jest zdolny do pracy. Z jakiej racji były partner/partnerka, mąż lub żona maja utrzymywać lenia.
Aaa
2 lata temu
Szczyt bezczelności. Nie rozumiem dlaczego sądy zasadzają alimenty na byłego partnera jeżeli owy partner jest zdolny do pracy. Z jakiej racji były partner/partnerka, mąż lub żona maja utrzymywać lenia. - no cóż, każdy szuka swojego sposobu na życie. Dla mnie takie wiszenie na byłym to gorsze niż prostytucja. Tam przynajmniej dwie strony coś z tego mają ;)
Magda
2 lata temu
Nie rozumiem utrzymywania eks partnera, niezależnie od jego płci.
Najnowsze komentarze (182)
Sprawiedliwoś...
2 lata temu
Niepotrzebnie obrażacie Gabriela. Takie jest prawo w USA, że bogatszy rodzic dopłaca temu mniej zamożnemu, aby dziecko u obojga rodziców miało podobne warunki. Jeśli jedno zarabia 50 mln rocznie, a drugie 3 mln rocznie, to oboje są bogaci, ale ten z 3 mln dostaje support od tego z 50 mln.
Vivienne
2 lata temu
Ale maja chore prawo. Ona wychowuje dziecko i zapewnia mu byt. W Poosce to on musialby placic alimenty, a tam alimenty placi ona. Chore.
ze cooo
2 lata temu
przepraszam bardzo a czy jak dziecko jest z matka to ojciec płaci matce? to jest chyba troche nienormalne...
irma
2 lata temu
jednego nie rozumiem - tak bardzo chciała zajść w ciążę i urodzić dziecko a teraz nie chce mieć tego dziecka przy sobie i wychowywać je ?!? za taką postawę powinna płacić podwójną stawkę alimentów !!!
aaa
2 lata temu
lepsze prawo niż u nas,dlaczego mam utrzymywać ex a nie odwrotnie?
prawda
2 lata temu
Ale cwaniak, a gdzie nakaz pracy. On wciąć żyje na jej koszt. Żenada
Weteran
2 lata temu
Widziały gały co brały?.
Aaricia
2 lata temu
Przeciez to jest świetny przyklad na to jak bardzo feminizm zaszkodzil kobietom. Kiedys mialy przywileje a dzis jest rownosc plci i od kobiet sie wymaga tego samego co od mezczyzn. Nikt tez juz nie szanuje ich jak dawniej. Kobiety oburzają się, że na pierwszej randce otrzymuja na twarz pytanie o prace a na tinderze faceci maja wymagania. Feminololo zmienilo wiec front i juz krytykuje rownosc plci powracajac do punktu wyjscia, czyli nawiązując do biologicznej roli kobiet xD Każda rewolucja zjada wlasne dzieci. Kurtyna.
Fdysudu
2 lata temu
Seksistowski artykuł. Kobiecie te pieniądze po prostu by się należały?
Grzegorz
2 lata temu
Miało być równouprawnienie? To jest...
myk
2 lata temu
Klasyczny toy boy, ustawił się przy znanej kobiecie
pobozny
2 lata temu
co tu komentowac takie jest zycie bogatych zepsutych ludzi....dziecka zal bo wyrosnie na kolejna Paris Hilton
internauta
2 lata temu
Dlaczego on musi płacić jemu? Moze to ktoś wyjaśnić? Bo nie kumam. On łoży na dziecko i jeszcze na niego? Świat zwariował i nigdy nie zgodziłem się z powszechną tezą ze " Sąd jest niezawisły" większej bzdury nie słyszałem . A kto wydaje wyroki? zwykły człowiek który nie rzadko myśli że jest kimś nad ludzkim. I palma wali w łeb I potem takie wyroki jakie są
ziew
2 lata temu
Może dla niektórych mega cwaniak ale dla mnie jednak amator. W Wierzbicy matka 15 dzieci, której w 2019 r. sąd chciał odebrać 11 z nich (do czego nie doszło) dostała całkowicie nowy i wyposażony dom a dzieci dodatkowo laptopy. Mąż alkoholik - niby z artykuły wynika, że postawiono warunek, że mąż ma się wyprowadzić, ale kto taki warunek postawił to nie wiadomo czy sąd czy ludzie, którzy pomogli. Kobieta ma wśród sąsiadów nieskalaną opinię :))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie