Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Hayden Panettiere oskarża Władimira Kliczko o WYMUSZENIE na niej zrzeczenia się praw do opieki nad ich córką: "Najgorsza rzecz, jaką zrobiłam"

173
Podziel się:

Hayden Panettiere zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i opiatów, co poskutkowało rozstaniem z Władimirem Kliczko i utratą praw rodzicielskich do ich córki. "Śmiał się, że chodzi i pyta inne kobiety, czy może nazywać je mamą. To było dla niego zabawne, a dla mnie przerażające" - wspomina aktorka.

Hayden Panettiere oskarża Władimira Kliczko o WYMUSZENIE na niej zrzeczenia się praw do opieki nad ich córką: "Najgorsza rzecz, jaką zrobiłam"
Hayden Panettiere oskarża Władimira Kliczko o WYMUSZENIE zrzeknięcia się praw do opieki nad ich córką (East News)

W Hollywood niewiele jest przykładów dziecięcych gwiazd, które potrafiły udźwignąć ciężar sławy i nie zejść na złą drogę. Zdecydowana większość młodocianych celebrytów wepchniętych przez swoich "ambitnych" rodziców do brutalnej branży kończy na odwyku jeszcze przed ukończeniem 20. roku życia, przytłoczona masą obowiązków i presją otoczenia.

Taki los spotkał Hayden Panettiere, którą najlepiej możecie kojarzyć z bijącego niegdyś rekordy popularności serialu "Herosi". Uzależnienie od alkoholu i opiatów, w które wpadła będąc jeszcze nastolatką, zniszczyło jej wieloletni związek z ukraińskim bokserem Władimirem Kliczko i doprowadziło do tego, że musiała zrzec się praw nad ich 8-letnią córką Kayą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rutkowscy jeb*ą biedę, a Wieniawa szokuje strojem

Nałóg celebrytki był na tyle zaawansowany, że w 2018 roku Kliczko zabrał Kayę do Ukrainy, by dziewczynka wychowywała się z dala od pogubionej matki. I choć zdawało się, że dla dobra dziecka rodzice pozostają w przyjaznych stosunkach, prawda jest zgoła inna, o czym Panettiere opowiedziała w programie "Red Table Talk" prowadzonym przez Jadę Pinkett-Smith. Na wstępie aktorka oskarżyła byłego o to, że wymusił na niej zrzeczenie się praw do opieki nad dziewczynką.

Gdyby Władimir przyszedł do mnie i powiedział: "Myślę, że przez to, w jakim jesteś teraz miejscu, przez to, z czym się mierzysz, byłoby najlepiej dla niej, gdyby była ze mną przez jakiś czas", byłoby łatwiej. Gdyby poprzedzała to rozmowa, pewnie powiedziałabym, że to ma sens, że rozumiem, że będą ją odwiedzać i tak dalej - mówiła. Sposób, w jakim się to odbyło, był wyjątkowo przykry. Najgorszą rzeczą na świecie było podpisanie tych dokumentów. To była najbardziej rozdzierająca serce rzecz, jakiej doświadczyłam w swoim życiu.

Amerykanka twierdzi, że jej były bagatelizował problemy kilkulatki wynikające z rozłąki. Wróciła też pamięcią do wyjątkowo przykrej dla niej rozmowy, która dla Kliczko miała być pretekstem do żartów.

Pamiętam, jak Kliczko zadzwonił do mnie i powiedział, że Kaya chodzi i pyta inne kobiety, czy może nazywać je mamą - relacjonowała. Mój oddech przyspieszył i serce stanęło mi w gardle, a on się śmiał. Myślał, że to zabawne, a dla mnie było to przerażające.

Hayden jest przekonana, że mieszkająca w Ukrainie 8-latka boryka się z traumą, a jej zachowanie brzmi jak "wołanie o pomoc".

Powiedziałam, że chcę natychmiast z nią porozmawiać - wspominała. A on na to, że akurat poszła się bawić. (...) Próbowałam mu wyjaśnić, że ona przeżywa dramat, gdy nie ma mnie w pobliżu. Tłumaczyłam też, czym to może się skończyć w przyszłości.

Przerażające?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(173)
Piach
2 miesiące temu
Ktoś powinien zabrać córkę również naszej celebrytów od prochów i tulum.
Teril
2 miesiące temu
No niestety, ale wiele rzeczy po wytrzeźwieniu wygląda inaczej niż po wpływem, ale nie wszystkie da się jeszcze naprawić....
Nutria
2 miesiące temu
Dziecko powinno mieć oboje rodziców, ale skoro jedno z nich wolało używki. .
Cóż
2 miesiące temu
Cóż, czasem tylko terapia szokowa potrafi zdziałać.
KINGA
2 miesiące temu
Przykre, że nałóg zabrał jej to, co najcenniejsze…
Najnowsze komentarze (173)
Krool
2 tyg. temu
no ciekawe bo NA Ukrainie funkcjonował w najlepsze prlocedur handlu dziećmi na organy i seks... a nasi poliniacy na kolankach ślą dary chazarskiemu księciu z kijowa
Hmmmm
2 miesiące temu
Mała z dala od niej przeżywa dramat... No tak, lepiej przecież, żeby przebywała w domu z alkoholiczką i narkomanką, wtedy na pewno nie miałaby problemów w przyszłości 😏🤦🤦 jeżeli facet wziął od niej dziecko to musiało być z nią naprawdę źle. Jest jeszcze szansa, że jak dziecko dorośnie to sama będzie chciała widywać się z matką, więc musi trochę poczekać.
Magda
2 miesiące temu
Dobrze facet zrobił, jeszcze by w amoku dziecku krzywdę zrobiła. Pewnie też zaniedbywała córkę a teraz kochająca mamunia się znalazła. Mądry facet.
Ixlka
2 miesiące temu
A to co ona chciała żeby jej uwierzył na słowo że pozwoli mu się zająć córka?! Wiaodmo że musiał się zabezpieczyć. A co jak w amoku pijana by po córkę przyjechała i zażądała jej powrotu? Wiadomo że sądy zawsze stają za matka! Jest mądry i temu zapobiegl. Jej może pomóc tylko leczenie a nie latanie do mediów i wyciaganie brudów. Jak się ogarnie to napewno się dogada z ojcem dziecka. Widać że facet z klasą.
Nem
2 miesiące temu
Ok chwilowo sie ogarnęła i zaczela myslec, ale miala duzo czasu na to ogarnięcie sie. Dziecko nie patrzyło i nie przezywalo jej wyboru! Bo wybrała narkotyki i alkohol o zabawe i nawet partnera ktory ja bil! I przy tym wszystkim powinna byc dumna z podjetej decyzji a reszte jak chce moze naprawic. Na czysto! Zawsze mozna.
Żenujące
2 miesiące temu
Szkoda, ze nie było przerażające jak to dziecko zostawiła i imprezowała.
Jojo
2 miesiące temu
Kobieta ma problem z wchodzeniem w związki z przemocowcami, leje się z nimi na ulicach, ma prwnie problem z używkami, to nie jest dobre środowisko do wychowywania dziecka.
adfgg
2 miesiące temu
O jejku jejku, lepiej żeby córka widziała, jak mamusia pije i ćpa. Dobrze facet zrobił, chronił córkę przed współuzależnieniem.
Arq
2 miesiące temu
Mamusia, która nade wszystko kocha używki i lanse na instagramie, wypłakuje się w tv nad formą przekazania opieki nad dzieckiem jego ojcu. To jakiś totalny odjazd, że matka prowadzi swoje życie w niemal całkowitym oderwaniu od swojego dziecka. Przecież więź matki z dzieckiem jest najsilniejszą więzią, jaką można sobie tylko wyobrazić. To pokazuje jak bardzo ona jest odklejona od ziemi. Kliczko za to jest mega twardzielem. Nie dość, że chłop bierze udział w wojnie o swoją ojczyznę, zamiast leżeć gdzieś pod palmami nad oceanem, to jeszcze sprawuje opiekę nad córką (choć oczywiście z czyjąś pomocą). Jestem dla niego pełen podziwu.
Dr. Dolittle
2 miesiące temu
Dobrze zrobił. Nie ma usprawiedliwienia dla chlania !!!!!
Oggi
2 miesiące temu
Swoja droga jak oni potrafili uprawiac seks przy takiej roznicy wzrostu…nie wiem🤷‍♀️
takjasnenapew...
2 miesiące temu
Skoro dla tej Pani to takie przykre to gdzie były jej uczucia, gdy wolała pić i ćpać? Nie ruszają mnie żale osób z nałogiem, które ten nałóg wybrały ponad swoją rodzinę...
ABC
2 miesiące temu
Tak, z pewnością dziecko przeżywa katusze, że nie musi oglądać naćpanej, nachlanej i niezrównoważonej emocjonalnie matki, którą przytłoczyły "obowiązki" normalnego życia i zamiast iść po pomoc wolała ćpać i chlać. I pomyśleć, że nawet w tej sytuacji potrafi wszystko zakręcić wokół siebie. Podpisanie tych papierów było dla niej najgorsze, ale co tam trauma dziecka, któremu zafundowała takie życie... Teraz jest dobrze, ale kto wie kiedy dorosłe życie ją znowu pokona? I co kolejną traumę dziecku zapewni, byleby tylko dalej robić to na co ma ochotę i kiedy ma ochotę. Dziecko to zobowiązanie na całe życie a nie na chwilę pomiędzy nawrotami uzależnienia. A ponieważ nie zrozumiała najwyraźniej swoich błędów i dalej wszystko jest ja, ja i mi było najgorzej, to może niech da dziecku święty spokój, a nie burzy jej życie, bo się jej przypomniało o byciu matką.
ana
2 miesiące temu
Przede wszystkim nic tu nie wskazuje na to żeby została zmuszona do podpisania tych papierów. Zrobiła to dobrowolnie. Zgodę na tymczasowy wyjazd na Ukrainę mogła wydać bez zrzekania się praw. Po drugie jeśli wyszła z nałogu to może starać się o przywrócenie praw i powrót córki do Stanów. Tym bardziej biorąc pod uwagę to, co dzieje się na Ukrainie. Jeśli nie walczy o dziecko a tylko gada no to cóż... komentarz zbędny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie