Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Hotel Paradise". Do programu weszło DWÓCH NOWYCH UCZESTNIKÓW! Jeden był w "Top Model", drugi w "Na Wspólnej"...

97
Podziel się:

Do składu "Hotelu Paradise" dołączyło właśnie dwóch singli, którzy też pragną poznać "miłość życia" pod okiem Klaudii El Dursi. Co ciekawe, obaj walczyli o rozpoznawalność już od dawna, bo możecie ich kojarzyć m.in. z "Top Model" czy "Barw szczęścia". Wróżycie im sukces?

"Hotel Paradise". Do programu weszło DWÓCH NOWYCH UCZESTNIKÓW! Jeden był w "Top Model", drugi w "Na Wspólnej"...
Do "Hotelu Paradise" weszło dwóch nowych singli. Możecie ich kojarzyć! (Instagram.com, "Hotel Paradise", TVN7)
bELlMsMR

Od jakiegoś czasu "Hotel Paradise" stał się dla jego uczestników nie tylko metodą na szukanie miłości, lecz przede wszystkim kolejnym sposobem na zdobycie krótkotrwałej popularności. Poszukiwanie drugiej połówki u boku kamer i Klaudii El Dursi nie zaowocowało wieloma trwałymi związkami, jednak zapewniło kilku osobom ogólnopolską rozpoznawalność.

Coraz częściej bywa też tak, że nowi uczestnicy "Hotelu Paradise" czy "Love Island" próbowali już swoich sił w innych telewizyjnych formatach. Nie jest tajemnicą, że kilkoro z przeszłych "wyspiarzy" i "hotelarzy" wcześniej brało udział w konkursach piękności, programach typu scripted-reality czy po prostu w podobnych, lecz nieco mniej "ambitnych" randkowych show.

bELlMsMT

We wtorek stało się jasne, że trend angażowania do "Hotelu Paradise" gwiazd pokrewnych formatów wciąż jest w modzie. Do programu dołączyło bowiem dwóch nowych mężczyzn, których, tu bez zaskoczeń, mogliśmy już wcześniej oglądać na szklanym ekranie przy kilku okazjach.

Zobacz także: Klaudia El Dursi: "Nasz program to fabryka gwiazd"

Jednym z nowych uczestników jest Jan Pyrek, 29-letni model i aktor, który pojawił się już m.in. w "Na Wspólnej" czy "Barwach szczęścia". Na tym lista jego osiągnięć się oczywiście nie kończy, bo w 2019 roku brał też udział w konkursie na Mistera Polski. Niestety nie został nowym celebrytą na miarę Rafała Maślaka, co zapewne skłoniło go do poszukiwania miłości na Zanzibarze.

bELlMsMZ

Jestem dobrym taktykiem, playerem i mam nadzieję, że będę mógł udowodnić to i trochę namieszać - chwalił się, wchodząc do programu.

Drugi z panów nazywa się natomiast Mateusz Mil i też ma na koncie doświadczenia w show biznesie. Brał już bowiem udział w 6. edycji "Top Model", gdzie zaszedł nawet dość daleko, bo odpadł dopiero w 10. odcinku, tuż przed wylotem na Fashion Week. Od tego czasu pracował jako model i trener personalny, a w międzyczasie zaliczył nawet epizod w oktagonie na Fame MMA.

Zobaczcie, jak prezentują się nowi-starzy uczestnicy randkowego show TVN-u. Myślicie, że doświadczenie z show biznesem pomoże im w walce o finał?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bELlMsNa
bELlMsNb
bELlMsNc
bELlMsNu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
Sisi
miesiąc temu
Nie ma w hotelu żadnej pięknej kobiety ,ani przystojnego mężczyzny. Kto ich dobiera? Takie zwykłe czeresniaki.
Monia
miesiąc temu
No i cóż z tego, jak dziewczynom się nie podobają 😂 a swoją drogą, czy te panny to znowu takie gwiazdy??
Prawda
miesiąc temu
Namieszali niezle.Szczegolnie w glowie Wiktorii ,ktorej tak bronili jej zwolennicy.Po alkoholu wychodzi prawdziwa twarz.Biedny tylko Milosz.
bELlMsNv
Pracująca
miesiąc temu
Najlepszy jest Pan Lektor i Kisiel🙂
No cóż
miesiąc temu
Jednak grupa miała rację co do wiki. Tu niby milosz ,milosz tylko milosz, ze ona z żadnym innym takiego czegoś nie miała, że myślą tak samo i inne pitu pitu ,weszli nowi i zmiana o 180 stopni.
Najnowsze komentarze (97)
Mila
miesiąc temu
Kto to ogląda? Dno i kilometry mułu
nie znam
miesiąc temu
Nie znam I nie ogladam
Śmieszne
miesiąc temu
Fałszywa Nana... Od razu zmieniła parę ,a na Wiktorii nie zostawiła suchej nitki za trochę szaleństwa z jej byłym ! W ogóle to podłe dziewuchy czepiające się tej Wiktorii ! Mam nadzieję ,że przyjdzie taka co da tym ,,starym,,popalić !
Ana
miesiąc temu
Spotkac kogos kto ma "to cos" to rzadkosc, niestety !
05:41 29
miesiąc temu
Mateusz w fame nie walczył Tylko był na oglądaniu , źle piszecie to o
Kot
miesiąc temu
Laura ma pretensje ze wiki coś kombinuje - najbardziej Laura kombinuje - laura jest beznadziejna !!!
05:39 29
miesiąc temu
Mateusz Mil nawet jest
Ola
miesiąc temu
„ Natka „ jest denerwująca , Maria beznadziejna - mury z poduszek - a później płacz Dziewczyny przyjechały na wakacje za cudze pieniądze !!! Dziewczyny są chamskie w stosunku do Wiki - Klaudia jako prowadząca nie powinna pozwalać na takie poniżanie kobiety
bELlMsNn
Meg
miesiąc temu
Kiepska jest ta edycja, takie flaki z olejem i gdyby nie lektor to nie byłoby co oglądać.
😅😅😅😅
miesiąc temu
Kisiel....No słodziak .
Ot co
miesiąc temu
Wiktoria fałsz ma wypisany na twarzy.
Tyle
miesiąc temu
No i jak zwykle pierwsze skrzypce gra WIRTUOZ LEKTORÓW I KISIEL.......a potem nic.
Optymistka
miesiąc temu
No niestety w tej edycji nie ma żadnej osoby "z tym przysłowiowym czymś". I widać jak LEKTOR morduje się z komentarzami, bo tu nie ma co komentować. A Kisiel chciałby powiedzieć "idźcie już stąd. " bo nuda. Ten to charaktetny słodziak.
12345
miesiąc temu
Po znajomości się dostają a przecież to jest programem gdzie młodzi ludzie szukają miłości a nie kolejne zaliczenie programu przez tak zwanych celebrytów 🗣️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlMsOg
bELlMsOh
bELlMsOi
bELlMsOj
bELlMsOk
bELlMsNP