Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ida Nowakowska wbija szpilę Monice Zamachowskiej: "Nawołuje do bojkotu programu tylko dlatego, że GO NIE PROWADZI"

145
Podziel się

Tancerka postanowiła odwdzięczyć się koleżance z branży za chłodną ocenę programu "Ameryka da się lubić", którego została prowadzącą. Monika odpowie?

Ida Nowakowska wbija szpilę Monice Zamachowskiej: "Nawołuje do bojkotu programu tylko dlatego, że GO NIE PROWADZI"
Ida Nowakowska dogryza Monice Zamachowskiej (fot. ONS)
bDnKkGid

Dla wielu z nas Monika Zamachowska zawsze już będzie widziana przez pryzmat kultowego show Europa da się lubić. Program nie tylko dostarczył nam wiele legendarnych momentów (tratujący widownię Conrado Moreno na skuterze), ale też wyhodował w Polsce całą rzeszę międzynarodowych celebrytów.

Dziennikarka od jakiegoś czasu nie współpracuje już z TVP, dlatego też nową edycję programu, tym razem zatytułowanego Ameryka da się lubić, poprowadzi nowa ulubienica władz stacji - Ida Nowakowska.

bDnKkGif

W połowie marca Monika Zamachowska skrytykowała inicjatywę zachwycania się w państwowej telewizji Stanami Zjednoczonymi. Zaapelowała też przy okazji do swoich amerykańskich znajomych, aby nie przyjmowali zaproszenia do udziału w programie.

Prawie dwa miesiące później w rozmowie z Plejadą do ostrych słów Moniki postanowiła odnieść się Ida Nowakowska, która określiła zachowanie starszej koleżanki mianem "nieamerykańskiego".

bDnKkGil

Nie wiedziałam, jestem zaskoczona, wręcz nie mogę uwierzyć, że ktoś może nawoływać do bojkotu programu, tylko dlatego, że w nim nie występuje lub go nie prowadzi. Ale wiem jedno, że nie jest to w amerykańskim stylu. Spędziłam w Stanach połowę swojego życia. Ameryka nauczyła mnie tolerancji, ale to, co cenię w Polsce, to takie bardzo ważne dla Polaków przesłanie "Zło dobrem zwyciężaj". Staram się tak postępować - zapewniła.

Jesteście ciekawi, jak Ida będzie zwyciężać "zło dobrem" w swoim nowym programie?

bDnKkGim
bDnKkGin
bDnKkGiG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(145)
Grehor szele
6 miesięcy temu
Moniczka wcześniej pieniądze z TVP nie śmierdziały?
Fuj
6 miesięcy temu
Brzydko Pani Moniko. Siedzi w domu bezrobotna I pluje. Bo ona byla tylko gwiazda. Monika, zycie toczy sie dalej. I takie jest, raz na wozie, raz pod wozem. Brzydko zazdrosnico
Graża
6 miesięcy temu
Pani Monika do jakiejś pracy by się lepiej wzięła, zamiast strzykać jadem na prawo i lewo
bDnKkGiH
ŻEREK
6 miesięcy temu
Resortowym gwiazdkom w końcu się ukróciło. Brawo PiS!
GOŚĆ
6 miesięcy temu
Pani Moniko obecnie daje się Pani poznać jedynie jako osoba, która krytykuje, podcina skrzydła innym i umniejsza ich znaczenie. Czy warto być taką zgorzkniałą? Takie zachowania zniechęcają do Pani, tym samym jeszcze dłuuugo pozostanie Pani pluć jadem siedząc w domu.
Najnowsze komentarze (145)
Ardo
6 miesięcy temu
Ida ma rację. Tolerancja. To u nas nieznane pojęcie. Gdziekolwiek się obrócisz, wszyscy wszystko lepiej wiedzą, lepiej robią, lepiej wyglądają. A ty wpadasz w depresję, bo chcesz zostać sobą
lena
6 miesięcy temu
Brawo Ida w sam punkt
Kilo
6 miesięcy temu
Haha ale ta pani śmieszna wielka głowa przyczepiona do ciała pająka albo patyczaka
Ewajot
6 miesięcy temu
Dlaczego musimy aż tak bardzo zachwycać się Ameryką w kolejnym o niej programie, tylko dlatego, że pani Ida spędziła tam pół życia? Jesteśmy Europejczykami.
Mój nick
6 miesięcy temu
Dwie intelektualne potęgi....
kaszanka
6 miesięcy temu
Ani tej ani tej nie trawię, programy tego typu to dopiero obciach (wyobrażacie sobie kogoś z Polski w takim programie za granicą.. nawet nie chce myśleć dalej), wiadomo że i pani Monika i pani Ida to dzieci znanych ludzi i pracę w tv mają/miały tylko dlatego... Mam tylko jedno ale, Monika Richardson vel Zamachowska wydawała mi się zawsze osobą w miarę inteligentną a tu taki hejt?? Ciężko jest stracić pracę na rzecz młodszej rozumiem ale po co to wylewać??
Jan Nowak
6 miesięcy temu
Resortowe dzieci frustrują się uciekającym czasem ? Patrząc na facjatę córeczki Niny Terentiew to rozumie ich zdenerwowanie !!!!
Lola
6 miesięcy temu
Ida zjedz snickersa
bDnKkGiz
Gaga
6 miesięcy temu
Moniczka idzie na rekord, ale w pluciu jadem!
Kasjerka
6 miesięcy temu
Biedronka szuka pracowników, żadna praca nie hanbi, zamachowska może tam zrobi karierę
Ktoś
6 miesięcy temu
Monia im częściej będziesz pojawiała się w mediach w takich okolicznościach, tym gorzej dla ciebie. Tak trudno to pojąć?!
Asia
6 miesięcy temu
Zmieńcie ten tytul, wprowadza w błąd
Zonk
6 miesięcy temu
Myślę, że to plucie jadem wynika z pogardy dla ludzi i poczucia wyższości. Choćby nie wiem jak M. się starała prędzej czy później takie nastawienie do innych ujawnia się. Szkoda, że brak tutaj refleksji nad sobą, bo sytuacje z ośmieszaniem ludzi zdarzają się M. już nie pierwszy raz.
Janka
6 miesięcy temu
Dobrze,ze zniknela z telewizji BEZTALECIE nie wiem jak tam trafila.
...
Następna strona
bDnKkGjb