Droppa
|
aktualizacja

Ilona Felicjańska i Paul Montana WZIĘLI ŚLUB w Londynie!

142
Podziel się

Była modelka posługiwała się nazwiskiem Paula już od kwietnia zeszłego roku, jak się jednak okazuje, dopiero w ostatni czwartek przysięgła mu miłość do grobowej deski.

Ilona Felicjańska i Paul Montana WZIĘLI ŚLUB w Londynie!
Ilona Felicjańska i Paul Montana (fot. ONS)

Konia z rzędem temu, kto twierdzi, że jest w stanie nadążyć za pozornie niekończącymi się zwrotami akcji w uczuciowym życiu Ilony Felicjańskiej. Przypomnijmy, że była modelka postanowiła zostać przy swym narzeczonym, Paulu Montanie, mimo że w 2018 roku polskie media obiegły zdjęcia mężczyzny obmacującego inną kobietę przy barze. Na początku kwietnia zeszłego roku Ilona obwieściła natomiast, że "oficjalnie i urzędowo nazywa się już Ilona Montana". Wszyscy stwierdzili więc, że poślubiła swego oblubieńca.

W ostatnią Wigilię Bożego Narodzenia Felicjańska wróciła na pierwsze strony tabloidów po tym, jak wraz z domniemanym małżonkiem została osadzona we florydzkim areszcie na kilkanaście dni, gdzie czekali, aż znajomi z Polski zechcą opłacić za nich kaucję. Obecnie, jak informuje Fakt, Montanowie przebywają w Londynie, gdzie... dopiero co wzięli ślub w ostatni czwartek.

Najwyraźniej kontrowersyjna celebrytka wcześniej przyjęła jedynie nazwisko swego ukochanego, ale na oficjalną ceremonię zaślubin przyszło jej jeszcze trochę poczekać. W tym ważnym dniu Ilonie i Paulowi towarzyszyło około 30 najbliższych członków rodziny i przyjaciół, w tym dwóch dorosłych już prawie synów celebrytki. Nie zabrakło rzucania bukietem i deszczu kwiatowych płatków. Wszystko, rzecz jasna, odbywało się w towarzystwie fotoreportera Faktu, jakże by inaczej.

Mamy tylko nadzieję, że Ilona nie miała żadnych problemów ze zrozumieniem urzędnika stanu cywilnego, bo sądząc po pamiętnym nagraniu z aresztowania na Florydzie, mogło być z tym różnie.

KOMENTARZE
(142)
Tytek
miesiąc temu
Super czekamy teraz na rozpierduchę z wesela 🤣😂🤣😂🤣
Lusia
miesiąc temu
Historia tej Pani jest tak bardzo smutna. Na dodatek jej toksyczny mąż. Szkoda, bo kiedyś była piękna kobietą, jest sympatyczna, mogła wiele osiągnąć. W sumie nadal może, pani Ilonko trzymam kciuki za pozytywny obrót sprawy.
Hela
miesiąc temu
To ona teraz będzie się nazywała Rdułtowska, nie Montana. Trudno jej będzie wymówić: łdułtowska 😀
KIKKO
miesiąc temu
Głosujemy: kto większą żenadą - oni czy Majdany???
Ojoj
miesiąc temu
Ja prd. Ona kiedyś była fajna baka. Szkoda mi jej. Pogubiona alkoholiczka, która udaje przed światem i sobą sama, ze jest ok. Ze jest świetnie. Ona złe skończy. Powiesi się, albo połknie jakieś leki i zapije. Oby nie.
Najnowsze komentarze (142)
abc
miesiąc temu
masz duzo negatywnych opinie o innych .. ciekawy jestem co bys napisal o sobie gosciu
Zayne
miesiąc temu
Dwie pijackie geby .Bija sie , gryza i usmiechaja do kamerki , zeby zdjecie fajnie wyszlo .
LDK
miesiąc temu
Dziś wracali ostatnim samolotem LOT z Londynu do Wawy ,rozpierduchy nie robili 😁
Antonella
miesiąc temu
Dlaczego słowa klucze na końcu artykułu przy Ilonie są z malej litery a przy Montanie z dużej ?
Diana
miesiąc temu
Pewnie alkohol lał się strumieniami
sum
miesiąc temu
On znudzona obrażona mina na tym ślubie. On ją kocha w ogóle czy ona mu płaci, żeby z nią był? Pewnie im za tę sesję zafundowali hotel. Ja bym wolała mieć najtańszy ślub w starym t-shircie niż sprzedać tak intymną chwilę. Mentalność prostytutek. Nie mówiąc, że oszczędzanie na własnym ślubie - żenua. Ta parka jest żenująca. Życzę wam na nowej drodze życia wspólnej eksploracji dna szczególnie dna butelki. I żeby wątroby wytrzymały.
Zorus
miesiąc temu
W której kronice policyjnej napiszą o tym?
Zniesmaczona
miesiąc temu
Gdyby nie było Montanów Pudelek nie miałby o czym pisać
Kama
miesiąc temu
Co za czasy: czcimy wszystko - nie szanujemy niczego❗️ celebryci- aktorzy, celebryci- muzycy, celebryci- dziennikarze, celebryci- lekarze, celebryci- znani bo znani, celebryci- bandyci, celebryci - alkoholicy❗️
Gratki
miesiąc temu
Super👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨
columbus
miesiąc temu
No i w końcu to zrobił. Mamił ją, degradował, upokarzał, uzależniał. A teraz poślubił. Oczywiście, niezrównoważona alkoholiczka jako żona bardzo mu się przyda, kiedy rypnie się kolejny jego lewy interes, w którego rejestrze ona również figuruje. Wtedy będzie można zrzucić całą odpowiedzialność na nią.
mniam
miesiąc temu
czy zdjęcia nowych lodów będą w internecie?
Feli
miesiąc temu
Londyn??? niema takiego miasta 😉
Nik
miesiąc temu
Paweł nieee... Znowu to zrobiłeś! To ja miałam być Twoją żoną! Jak mogłeś? Zapomniałeś o nas? Czy zadzwonisz nudząc się, uciekając od stagnacji? Nie wszystko jest na sprzedaż. Czyżby?!?
...
Następna strona