Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Jarosław Jakimowicz NIE ZOSTANIE zawieszony w TVP Info: "Nie stwierdzono nieprawidłowości"

157
Podziel się:

Mimo że dane Jarosława Jakimowicza nie padły w poście Piotra Krysiaka ani razu, to sam zainteresowany w serii nocnych postów stwierdził, że "szczegóły wskazują na niego jako rzekomego "sprawcę" tego czynu". Zagroził też reporterowi pozwem.

Jarosław Jakimowicz NIE ZOSTANIE zawieszony w TVP Info: "Nie stwierdzono nieprawidłowości"
Jarosław Jakimowicz nie zostanie zawieszony w TVP Info (AKPA)
bEURUpiZ

Poniedziałkowy wpis Piotra Krysiaka, w którym ten przekazał obszerną relację z prywatnego dochodzenia w sprawie gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation 2020, skutecznie wywołał medialną burzę. Reporter nie podał przy tym danych ani inicjałów agresora i tytułował go jedynie "gwiazdorem publicystyki TVP Info".

Po fali komentarzy wywołany do tablicy poczuł się Jarosław Jakimowicz, który od początku przysięga, że nie ma z tą sytuacją nic wspólnego. Dodatkowo w we wtorek w nocy aktor wystosował oświadczenie na Instagramie oraz zaapelował do Piotra Krysiaka o usunięcie posta. Jak sam stwierdził, "zamieszczone w treści postu szczegóły wskazują, że jest rzekomym "sprawcą" tego czynu", co miałoby być niezgodne z prawdą.

bEURUpjb
Zobacz także: Jakimowicz o "Big Brotherze": "Zarobiłem bardzo dużo pieniędzy. Miałem 30 TYSIĘCY ZA TYDZIEŃ"

Choć sytuacja wydaje się bardzo poważna, to warto pamiętać, że niczyje nazwisko nigdy nie padło w poście reportera i wobec nikogo konkretnego nie zostały sformułowane żadne oskarżenia. Wiele osób zastanawiało się natomiast, czy przez medialną wrzawę władze TVP Info zdecydują się tymczasowo zawiesić Jarosława Jakimowicza. Jak twierdzi portal Wirtualne Media, nie ma jednak takich planów.

bEURUpjh

Według naszych informacji Jarosław Jakimowicz nadal będzie pojawiał się w programach TVP Info, nie wycofano go z żadnego wydania - czytamy.

Potwierdza to też post szefa TAI, w którym zaznaczył on, że przeprowadzone postępowanie wyjaśniające nie wykazało nieprawidłowości.

Dyrekcja TAI przeprowadziła postępowanie wyjaśniające dotyczące internetowych informacji na temat jednego ze współpracowników TVP Info. Nie stwierdzono nieprawidłowości w funkcjonowaniu redakcji publicystyki TVP Info. Należy podkreślić, że opisywane zdarzenie - do którego miało dojść w lutym 2020 roku - nie ma żadnego związku z TVP Info oraz Telewizyjną Agencją Informacyjną. W tej sprawie do TAI nie wpłynęły żadne informacje, pytania ani wnioski ze strony prokuratury czy policji - przekazał na Twitterze.

bEURUpji
bEURUpjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
Bart
11 miesięcy temu
Warto dodać, że TVP Info nie ma też nic wspólnego z rzetelną informacją
Anna
11 miesięcy temu
Jarek jaki śledczy. Stwierdził że dowody wskazują na niego. Ale jest niewinny. Niech się jeszcze aresztuje, wypuści po 48h, osadzi w sądzie, uniewinni i przyzna zadośćuczynienie.
KKKK
11 miesięcy temu
Rzeczywiście dawniej było dużo więcej artykułów. Teraz w ogóle nie ma zagranicznych gwiazd na pudełku, tylko relacja z istagrama o celebrytach o których gdyby nie Pudełek to nawet nie wiedziałabym że istnieją.
bEURUpjD
Powka
11 miesięcy temu
A tak się zdenerwował...od czasów big brothera kojarzy mi się z kobieciarzem.
Martinos
11 miesięcy temu
Hmmmmmm.......robi sie coraz ciekawiej
Najnowsze komentarze (157)
auxonne
11 miesięcy temu
Jak nic się nie stało to po co się tłumavzy🤔
Jozin z Bazin
11 miesięcy temu
W taki sposob to kazdemu mozna zrobic Afere. Narazil sie Jasnie Panom takie sa tego konsekwencje.
Rrdd
11 miesięcy temu
Ludzie "dobrej zmiany" jak zwykle bezkarni :-( Prawo i Sprawiedliwość, ale tylko dla innych....
Yancio Wódnik
11 miesięcy temu
Sprawa zostanie zamieciona pod dywan, a z dziewczyny zrobią niewiarygodną wariatkę. Skoro ukręcili łeb sprawie syna Kurskiego, który przez kilka lat gwałcił dziewczynkę, to tym bardziej uda się ze sprawą podstarzałego wilka. Właśnie po to m.in. Zbyszek Zerro przejął prokuraturę i sądownictwo
Waszek
11 miesięcy temu
No cóż, jaki gwiazdor, takie działanie TVP i taka reakcja TVP.
gość
11 miesięcy temu
Powinien być odsunięty do czasu wyjaśnienia sprawy to będzie uczciwe dla młodych ludzi.
SsS
11 miesięcy temu
Dobry pies. Będzie oszczekiwał do samego końca.
Miu
11 miesięcy temu
Antypatyczny z fałszem w oczach.
bEURUpjv
Stan
11 miesięcy temu
Z bieniukiem powinni jakiś kanał tv założyć
Jurek
11 miesięcy temu
mnie była żona oskarżyła o gwałt tylko daty jej się nie zbiegły bo wtedy byłem jedyne 3tys km od warszawy. Mimo to sąd zdecydował się na postępowanie z którego musiałem wyplątywać się prawie rok. Do tego czasu nawet nie mogłem widywać się z dziećmi. Równocześnie postanowiła prowadzić postępowanie alimentacyjne i o to jej tylko chodziło. Udało się przenieść sprawę do innego sądu gdzie sędziną nie była baba. Postępowanie w 1 miesiąc zostało zakończone na moją korzyść a ją oskarżono o pomówienie, krzywoprzysięstwo i teraz ona się tłumaczy... potrwa. Nie chce jej pogrążyć sama to zrobiła ważne, że mam kontakt z dziećmi. Pewnie dostanie zawiasy więc może uda się wywalczyć więcej widzeń.... Laski są tępe już nigdy się nie zwiążę. Szkoda nerwów.
Jacek
11 miesięcy temu
Niektórzy z nas doskonale wiedzą Jarku, ile masz za uszami. I nie są to głupoty nie mające znaczenia. W ogóle nie zdziwiłbym się, gdybyś okazał się gwalcicielem. Jesteś wyjątkowo śliskim typem, który kręgosłup moralny ma chyba z żelków. Nikt poważny, normalny, szanowany nie chce mieć z tobą nic wspólnego. I ci poważani, popularni i prawdziwie utalentowani ludzie nawet nie chcą za bardzo z tobą dyskutować i olewają twoje zaczepki, bo jak wiadomo, z głupim się nie dyskutuje, a gówna się nie tyka. A teraz twoja reakcja pokazuje, jaką ty masz "klasę" i jaką miernotą jesteś. Warto być przyzwoitym, drogi Jarku. Ty nigdy nie byłeś. Dlatego nikt nie chciał ci pomagać w robieniu "kariery", bo każdy znał twój śliski charakter. A kiedy ta twoja ulubiona partia przegra wybory, a w koncu na pewno to nastąpi, ty będziesz spalony. Na zawsze. Nawet, jeżeli znowu zmienisz swoje poglądy na rzecz tych, którzy będą na fali. Każdy będzie pamiętał, jakim wrednym typem jesteś, jaki smród się za Tobą ciągnie. I będziesz musiał zarabiać już chyba tylko jako babcia klozetowa albo zamiatacz ulic, czego szczerze ci życzę, bo tylko do tego się nadajesz.
ewka
11 miesięcy temu
Jakimowicz mógłby wreszcie ściąć krótko swoje ,często przetłuszczone, kłaki i zapracować na wygląd prawdziwego faceta a nie wyglądać jak podstarzały nastolatek.
Kokos
11 miesięcy temu
A jakie niby nieprawidłowości mają znaleźć? Fiita mu będą teraz wąchać?
Gość
11 miesięcy temu
Super gość, lubię i oglądam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEURUpko
bEURUpkp
bEURUpkq
bEURUpkr
bEURUpks
bEURUpjX