Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Jessica Mercedes przekaże 2 tysiące maseczek ochronnych polskim szpitalom. "Znaleźliśmy się w miejscu, w którym wszyscy musimy nauczyć się działać razem"

101
Podziel się

Doceniacie jej gest?

Jessica Mercedes przekaże 2 tysiące maseczek ochronnych polskim szpitalom. "Znaleźliśmy się w miejscu, w którym wszyscy musimy nauczyć się działać razem"
Jessica Mercedes (East News, East News)
bCHxKCeZ

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie całkowicie zdominowała polskie media. Trudno się dziwić, liczba zakażonych rośnie z dnia na dzień. W obliczu szerzącej się epidemii polskie władze od kilkunastu dni regularnie wcielają w życie kolejne obostrzenia względem obywateli oraz placówek handlowych. Chociaż wielu Polaków traktuje zalecenia rządu z należytą powagą, wciąż nie brakuje osób kompletnie lekceważących zagrożenie związane z COVID-19.

Na temat koronawirusa chętnie wypowiadają się gwiazdy polskiego show biznesu. Wiele z nich wykorzystuje swoją popularność i za pośrednictwem mediów społecznościowych apeluje do fanów o przestrzeganie zasad kwarantanny oraz zachowanie higieny. Chętnie dzielą się także sprawdzonymi sposobami na spędzanie czasu w izolacji. Niektórzy decydują się również na czynne wsparcie polskich służb walczących z koronawirusem. Pokaźnie kwoty na rzecz walki z epidemią przekazali już m.in. Anna i Robert Lewandowscy oraz Deynn i Daniel Majewski.

bCHxKCfb

Losy polskiej służby zdrowia nie są również obojętne Jessice Mercedes. Jakiś czas temu za pośrednictwem Instagrama blogerka zwierzyła się fanom, że w obecnej sytuacji bardzo chciałaby w jakiś sposób pomóc w walce z COVID-19. Wygląda na to, że celebrytka zdążyła już przemyśleć całą sprawę - w piątek Mercedes ogłosiła, że jej marka odzieżowa Veclaim przekaże 2000 maseczek ochronnych najbardziej potrzebującym szpitalom.

bCHxKCfh

Veclaim walczy z COVID-19. Znaleźliśmy się w miejscu, w którym wszyscy pomimo wielu różnic musimy nauczyć się działać razem. Jako firmy, rodziny, jako ludzie. Postarajmy się dać z siebie tyle, ile możemy. Wspierajmy się. W przyszłym tygodniu roześlemy 2000 sztuk maseczek ochronnych dla personelu medycznego do najbardziej potrzebujących placówek w Polsce - czytamy na instagramowym profilu Jessiki.

Doceniacie jej gest?

bCHxKCfi
bCHxKCfj
bCHxKCfC
KOMENTARZE
(101)
lidka
3 miesiące temu
Pomaganie lubi ciszę, a wirus pokazał, że te wszystkie modowe celebrytki są nam do niczego niepotrzebne! Zatem za wszelka cenę chce zaistnieć
Demaskator
3 miesiące temu
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile te inlfuenserki lanserki zarabiaja na was głownie i na wciskaniu wam swoich dresów.Stop insta=stop biznes.
Pod publiczke
3 miesiące temu
Tania zagrywka pod publiczke
bCHxKCfD
Mag
3 miesiące temu
Co ma na myśli, pisząc "profesjonalnych". Maski chururgiczne, będące wydobem medycznym trzeba zmieniać co pół godziny. Maski typu FFP3 są jednodniowe. A jakie ona oferuje?
Fiona
3 miesiące temu
Ciekawi mnie gdzie kupiła profesjonalne maseczki, jak wszyscy je szukają? Ściemnia r i tyle, chce mieć dobry PR. To nie jest nawet jej firma, płaca jej ze firmuje swoją twarzą, bo jest znana. Projektantka od dresow i koszulek HaHaHa
Najnowsze komentarze (101)
Bec
3 miesiące temu
To on a miała operacje twarzy
Piter
3 miesiące temu
2tyś po 10gr z chin to ile wyda????
Wiiix
3 miesiące temu
Czytam te wszystkie komentarze i jest mi przykro, ponieważ dla każdego nastały ciężkie czasy i zamiast po prostu się wspierać to w jeszcze większym stopniu szerzy się wśród ludzi hejt, nienawiści i rozliczanie ze wszystkiego co się robi... halo teraz jest najlepszy czas aby pomyśleć nad swoim zachowaniem i może czas coś zmienić na lepsze? Ps. super pomysł z tymi maseczkami 👏🏻
Vvv
3 miesiące temu
Dno
Mary
3 miesiące temu
Fajnie, że przekazuje te maseczki dla służby zdrowia, ale reklama tej "dobroczynności" daje po oczach. Czy bez rozgłosu i lansu te maseczki byłyby gorsze? W kraju wiele osób to robi i nie krzyczy na cały głos. Są firmy, które drukują na drukarkach 3D przyłbice dla medyków bez nachalnej reklamy...
Aexpa
3 miesiące temu
2000 sztuk to moja firma noname dała lokalnemu szpitalowi od serca a nie żeby się lansować
Xdd
3 miesiące temu
Brawo super Koronalans Jesteśmy z cb dumni właśnie zwiekszylas swoje zasiegi
Yhh
3 miesiące temu
Wszystkie te celebrytki powinny coś z siebie dać. Żadna łaska
bCHxKCfv
Taktak
3 miesiące temu
Czyli dała więcej i pomogła lepiej niż cały pis
Qwert
3 miesiące temu
Ja nazwe swojego Brian Ferrari
fhlhl
3 miesiące temu
2000 ? To jest nic
Ela
3 miesiące temu
Super .i za darmo super!Dziewczyna na 5nie to co ta slotala.Gratki
Obserwator
3 miesiące temu
Ludzie, którzy sami chwalą się w sieci swoimi "dobrymi uczynkami" i niesieniem pomocy normalnie powinni się wstydzić... Zwłaszcza, kiedy poziom pomocy ma się nijak do ich zasobów... drażnią mnie też akcje, w których ludzie chwalą się tym, że coś tam ufundowali, wspomogli. Zwłaszcza teraz, kiedy to np. knajpy publikują zdjęcia przekazanych posiłków dla lekarzy, cukierni, które upiekły babeczki...Chcesz pomóc, to pomóż i nie rób z tego autoreklamy - jest to moim zdaniem absolutnie nietyczne... Zwłaszcza teraz... Jest wielu ludzi, którzy niosą pomoc w ciszy, bez fejsbuków, często ponad miarę własnych możliwości i nie czują potrzeby karmienia swego ego odpowiednią ilością like pod postem. Zdrowia nam wszystkim!
Mick
3 miesiące temu
Co za zawistni ludzie się objawiają, najgorsi z najgorszych. Skoro sami potraficie tylko czerpać a nic nie dawać to choć w tych ciężkich czasach zamknijcie ryje i powstrzymajcie ręce przed krytyką tych co chcą pomóc.
...
Następna strona
bCHxKCfX