Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Fundacja Deynn i Majewskiego przekazała szpitalom zakaźnym 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH. "Ceny maseczek są złodziejskie"

248
Podziel się:

"90% ofert sprzedaży maseczek to zwykłe czerpanie korzyści z krzywdy innych i dobijanie walczących szpitali!" - grzmi w rozmowie z Pudelkiem para influencerów.

Fundacja Deynn i Majewskiego przekazała szpitalom zakaźnym 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH. "Ceny maseczek są złodziejskie"
Deynn i Majewski (Instagram, Instagram)
bECYdVWZ

Fundacja "Unicorn" prowadzona przez Deynn i Majewskiego przekazała ostatnio sporą sumę na rzecz wybranych szpitali zakaźnych w Polsce. Fani pary influencerów byli na tyle hojni, że uzbierali aż 400 tysięcy złotych. Na Instagramie fundacji pojawiły się już potwierdzenia dokonanych przelewów. Napisaliśmy do Deynn i Majewskiego, by zapytać, czy uzgodnili wcześniej z placówkami, na co dokładnie zostaną przekazane środki. W odpowiedzi otrzymaliśmy oświadczenie, w którym celebryci tłumaczą, czym kierowali się przy wyborze szpitali. Nie szczędzą też mocnych słów pod adresem producentów maseczek i kombinezonów...

"Wczoraj przesłaliśmy ostatni przelew z zebranych 400 000 PLN na pomoc szpitalom zakaźnym w walce z koronawirusem. Szpitale wybieraliśmy na podstawie kilku czynników: szpital musiał być na liście 19 szpitali zakaźnych z wykazu na gov.pl, wybieraliśmy szpitale z województw najbardziej dotkniętych liczbą zakażonych lub liczbą zgonów, oraz/lub na podstawie rozmów mailowych lub telefonicznych z przedstawicielami lub dyrektorami".

bECYdVXb

Para infuencerów przyznała, że szpitale były im bardzo wdzięczne za pomoc.

Zobacz także: <h2>"Tarcza Antykryzysowa" to dopiero początek. Piotr Mueller o kolejnych działaniach rządu</h2>

"Niektóre rozmowy ze szpitalami były bardzo wzruszające, a po innych rozmowach decydowaliśmy, że szukamy dalej, ponieważ wychodziło na to, że dany szpital akurat otrzymywał większą pomoc od rządu i na "nic" nie narzekał". Mimo wszystko zdecydowana większość szpitali była bardzo wzruszona i wdzięczna za pomoc pomimo uczciwego stawiania sprawy, że to i tak kropla w morzu potrzeb".

bECYdVXh

"To, co nas najbardziej zaskoczyło, to maile czy oficjalne pisma (!) z niektórych szpitali niezakaźnych z prośbą o jakąkolwiek pomoc finansową lub w postaci niezbędnych maseczek, kombinezonów i innego sprzętu. Niektóre szpitale są już przygotowane pod przyjmowanie zakażonych jeśli sytuacja w Polsce nadal będzie szła w tym kierunku.. a będzie. Nie mogliśmy im jednak pomóc finansowo, ponieważ celem zbiórki były szpitale zakaźne, w związku z czym nie możemy przeznaczać ani złotówki na inny cel. Rozpoczęliśmy jednak produkcję maseczek we współpracy z pewną wrocławską firmą posiadającą własną (nieczynną teraz) szwalnię, a te trafić mogą właśnie do szpitali niezakaźnych".

Deynn i Majewski uderzyli w producentów maseczek i kombinezonów, którzy chcą zarobić jak najwięcej na pandemii.

"Największym problemem szpitali nie jest nawet brak środków na niezbędne rzeczy, a ich dostępność czy złodziejskie ceny ustawione przez sprzedawców aby czerpać zyski w tak trudnych chwilach. Produkowane dla naszej fundacji maseczki przez firmę Talya pozwalają nam zobaczyć jaki jest realny koszt produkcji i powiemy tylko tyle, że 90% ofert sprzedaży takich maseczek to zwykłe czerpanie korzyści z krzywdy innych i dobijanie walczących szpitali. Świata nie zbawimy ale nie chcemy siedzieć bezczynnie".

bECYdVXi

Myślicie, że inni influencerzy pójdą w ich ślady?

bECYdVXj
bECYdVXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(248)
Choroba
rok temu
Bardzo popieram. Byli jacy byli ale mega popieram ich zmianę. Sama z chłopakiem wspieram fundacje. Nikogo nie krzywdzą, pomagają l. Brawo. Uczcie się CELEBRYCI!!!
AgataS
rok temu
Brawa dla nich!
Rinko
rok temu
Brawo !!!!!
bECYdVXD
Karolina2988
rok temu
Jacy by nie byli to nie ważne w tej chwili , grunt ze łączą się w takiej chwili , brawo
Agata.
rok temu
Szanuję
Najnowsze komentarze (248)
Gość
rok temu
Przynajmniej na coś się przydało i coś zrobili. Nie jak Górniaki i inne Rodowicze, które płaczą, że nie mają za co żyć.
oburzenie
rok temu
BŁĄD, NIE DZIELIC "DLA KOGO", BO TO TERAZ NIE NA MIEJSCU, TYLKO DO MIN. ZDROWIA, ONI WIEDZA KOMU BRAK!- Szpitale zakazne sa w miare doposazone, a zwykle szpitale nie maja ŻADNYCH środków ochrony, sa bezbronne, jeszcze 2-3 dni temu tak było... a tez ciagle trafiaja do nich zakazeni nawet jak maja 100% objawy, tak np. było w Szp. Woj. w Lublinie na Al. Kraśnickiej, 22.03 - 24.03 / 2-ch pacjentow wg Kuriera Lub. , jeden juz nie zyje 69 lat, to jego Sanepid zmusil szpital do przyjecia, pomimo że na ul. Staszica jest przygotowany oddz. zakazny! EFEKT 5 oddz. i SOR -były zamkniete, moze dalej sa, a 40 os. personelu kwarantanna ( nie znam ich wynikow) i okolo 100 pacjentow tez kwarantanna, czesc z nich dalej została na oddz.tych gdzie oni lezeli, a reszta szpitala dalej pracuje na bombie jakby nic, bez zabezpieczen, dopiero 2 dni temu mialy isc pierwsze śr. ochrony na ogrom tych zwykłych szpitali (kropla w morzu), jest mnostwo takich szpitali z korona, tych niezakaznych, za moment poumieramy na inne choroby, bo nie bedzie kto mial leczyć, bo personel w tych szpitalach nie ma zadnych zabezpieczen ! Tego co tak pokierował na siłe pacjentow z objawami nie tam gdzie trzeba powinni zwolnic w Sanepidzie, jednego corka mowila ze ojciec był dłuzszy czas z nimi w kontakcie
MAX_LANS
rok temu
LANSOWANIE ZA CUDZĄ KASĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NIE ICH CWANIAKÓW PIENIĄDZE.
a chu
rok temu
Nie wiem kto to, ale brawo Wy ...
ula
rok temu
super . dziękujemy
Kjl
rok temu
Brawo, chociaż raz słusznie
Julka
rok temu
Brawa dla nich! Robią kawał duzej roboty!
TIMKO
rok temu
LUDZIE TO NIE ICH PIENIĄDZE. ZNOWU ROBIĄ SOBIE REKLAME ZA CZYJEŚ. AKCJA SZLACHETNA I GODNA POPARCIA ALE NIE PIOSZCIE ŻE DAJĄ. JAK ZAROBIĄ I PRZEKAŻĄ TO BĘDZIE COŚ
bECYdVXv
PRAWDA
rok temu
Pudelku - warto napisać, że WSZYSTKIE pieniądze ze zbiórek są przeznaczone na konkretny cel! To oni z własnych pieniędzy pokrywają koszty księgowej, prawników, obsługi strony itd.
Andrzej
rok temu
Czy jak by nie mieli ani jednego tatuażu to młodzież także by się nimi zachwycała ? Odpowiedź: Nie, młodzieży wystarczy że ktoś ma 50 tatuaży na jednej ręce i już są ochy i achy jaki on cudowny, a co tam jeszcze babka musi otworzyć usta jak by komary łapała, a facet musi mieć brodę - o to już szczyt wspaniałości godnej uwagi, a jeszcze jak ich ubrać w modne potargane ciuchy i spodnie krótkie jak do mierzenia wody w piwnicy o to już prawie bogowie hahaha
twoja stara
rok temu
swoja kase czy wasza dali ?
renifer
rok temu
Pomoc pomocą, ale ciekawe jak wysoki procent im został na tzw cele statutowe...
WŚCIEKŁY
rok temu
TAK SIĘ UPAĆKAĆ DŁUGOPISEM WSTYD!!! TFU TFU!!! !!!
sss
rok temu
Brawo!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYdVYo
bECYdVYp
bECYdVYq
bECYdVYr
bECYdVYs
bECYdVXX