Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Oburzona Marina o tłumach na warszawskich ulicach: "Jesteście egoistami. Błagam, opanujcie się!"

622
Podziel się:

Wokalistka nie szczędziła słów krytyki spacerowiczom lekceważącym zagrożenie koronawirusem.

Oburzona Marina o tłumach na warszawskich ulicach: "Jesteście egoistami. Błagam, opanujcie się!"
Marina Łuczenko (Instagram, East News)
bECYtEMl

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie całkowicie zdominowała polskie media. Trudno się dziwić, choroba rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie - na chwilę obecną w Polsce odnotowano już 1771 przypadków zakażenia, w tym 20 ofiar śmiertelnych.

W mediach nieustannie mówi się o tym, jak poważne skutki niesie ze sobą zakażenie COVID-19. W obawie przed szerzącą się epidemią na terenie całego kraju zamknięte zostały liczne placówki publiczne, ograniczono również działalność galerii handlowych. Kilka dni temu rząd wprowadził natomiast znacznie obostrzenia w kwestii gromadzenia i przemieszczenia się obywateli.

bECYtEMn

W obliczu aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie wiele gwiazd show biznesu aktywnie wykorzystuje swoje zasięgi i regularnie apeluje do fanów o przestrzeganie zasad kwarantanny oraz zaleceń władz. Niestety okazuje się, że w naszym kraju wciąż nie brakuje osób, które lekceważą zagrożenie. W sobotę głośno mówiło się o instagramowym wpisie Doroty Gardias. Prezenterka udostępniła na swoim profilu nagranie, na którym wyraźnie widać było tłumy ludzi spacerujące po ulicach warszawskiego Wilanowa.

bECYtEMt

Opublikowane przez Gardias wideo wzbudziło ogromne emocje wśród jej obserwatorów. Nagranie miała również okazję obejrzeć Marina Łuczenko. Celebrytka skomentowała sprawę na swoim Insta Story i nie szczędziła nierozważnym spacerowiczom słów krytyki.

Ludzie drodzy, czemu jesteście takimi egoistami. Myślicie tylko o własnych potrzebach. A pomyśleliście o tych, którzy każdego dnia ryzykują swoje życie, żeby ratować życia zarażonych? Czy pomyśleliście o ich bliskich, którzy żyją w strachu? We Włoszech umarło 44 lekarzy zarażonych kornawirusem. Błagam, opanujcie się!!! - zaapelowała Marina.

Łuczenko-Szczęsna wraz z rodziną przebywa obecnie w Turynie, gdzie na co dzień Wojciech Szczęsny gra w barwach Juventusu. W związku z zakażeniem jednego z zawodników drużyny mąż Mariny musiał zostać poddany kwarantannie. Nie jest tajemnicą, że sytuacja we Włoszech od dłuższego czasu jest dramatyczna. Trudno więc dziwić się rozgoryczeniu Łuczenko.

Zobaczcie wpis Mariny. Zgadzacie się z jej słowami?

bECYtEMu
bECYtEMv
bECYtEMO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(622)
Benio
rok temu
A jeszcze niedawno były śmichy - chichy z koronawirusa. Co? Trąba opadła?
adam
rok temu
Żeby Pani siedziała w domu ktoś musi też pracować, proszę zobaczyć ile ludzi rano jeździ w tramwajach i autobusach. Taki spacer to przy tym pikuś.
Felek
rok temu
Fajnie się mówi, jeżeli mieszka się w apartamencie wielkości małego parku.
bECYtEMP
Jaa
rok temu
I to byl najgorszy moment z niedzieli. A miala szansę nie odzywać się.
Proszę bardzo
rok temu
Kocham Was ludzie. Błagam zostańcie w domu. Ja wyruszam na wojnę, ponieważ jestem lekarką. Zrobię to chętnie, ale zostańcie w domu.
Najnowsze komentarze (622)
adaśko
rok temu
A kiedy panienka zrobiła te zdjęcia? Może miesiąc temu.... Takich oszukanych fotek jest więcej. Oczywiście z podpisem " z dzisiaj"
Kazik
rok temu
Szkoda że ten wirus nie atakuje tylko tych cogłupszych :D
Wiesia
rok temu
Idź do roboty. Zmądrzejesz.
Hhh
rok temu
Co może będą nami celebryci rządzić ??? Szczam co mówią celebryci tacy ludzie nie mają nic w głowie po za swoimi pieniędzmi i fryzjerem albo kosmetyczka :)
Mimimi
rok temu
Na spacer jak najbardziej, ale wsiasc w auto i wyjechac na stepy, wertepy, lasy, laki, plaze itp byle ludzi tam nie bylo. Polska piekna jest, a kazdy potrzebuje swiezego powietrza.
Titit
rok temu
Pytanie jest tylko jedno: czy ona przyjęła już dzisiaj bolca, czy jeszcze nie
Ze co?
rok temu
Lepiej niech ona sie zajmie ulicami kijowa.
3 lata..
rok temu
temu... widziałem biedę na Ukrainie .... tysiącom daliśmy u nas pracę szanując twoich rodaków ... więc się nie napinaj ..
bECYtEMH
Asia
rok temu
Typowy podejście polaczkow! Cwaniaczki,a słoma z butów! Już takie cwaniaki były we Włoszech,w Hiszpanii....a kazdy z was plujac tu jadem i sypiac "madrosciami" jest zwyczajną mendą społeczną!! Polak najmądrzejszy tylko pamiętajcie-mądry po szkodzie!
????
rok temu
co to?
niewiadomo
rok temu
CO TO ZA JEDNA????????????????????
pani NIKT
rok temu
Kto to jest?
ukrainiec
rok temu
to ta ukrainka???
GORZKA PRAWDA
rok temu
,,INTELEKTUALISTKA"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYtENA
bECYtENB
bECYtENC
bECYtEND
bECYtENE
bECYtENj