Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Joanna Krupa broni sadzania Ashy-Leigh na "niebezpiecznej" poduszce. "Ja wiem, co jest najlepsze dla mojego dziecka!" (FOTO)

360
Podziel się

41-latce dostało się od "instamatek" za "ryzykowanie zdrowia" 7-miesięcznej córeczki. "Widzę, że nudy przez quarantine" - grzmiała gwiazda.

Joanna Krupa broni sadzania Ashy-Leigh na "niebezpiecznej" poduszce. "Ja wiem, co jest najlepsze dla mojego dziecka!" (FOTO)
Joanna Krupa awanturuje się z internautami (Instagram)
bCIGqHnV

Na początku listopada spełniło się wielkie marzenie Joanny Krupy: w końcu została mamą, witając na świecie małą Ashę-Leigh. Od tamtej pory całe życie modelki zostało w pełni podporządkowane macierzyństwu. 41-latka chętnie dzieli się z internautami swoimi poradami w kwestii parentingu, błyskawicznie zasilając szeregi znanych mamusiek-ekspertek, prawiących na Instagramie mądrości w kwestii pedagogiki i pediatrii.

Niestety, jak zdążyło się przekonać większość celebrytek dzielących się swoimi cennnymi spostrzerzeniami w sieci, pod postami często pojawia się masa komentarzy wszechwiedzących "instamatek", które najlepiej znają się na doglądaniu pociech (przynajmniej w ich mniemaniu). Ostatnio Krupie dostało się za karmienie córki w "niehigieniczny" sposób, wtedy jednak celebrytka nie dała się sprowokować i pozostawiła zaczepki bez komentarza.

bCIGqHnX

Joanna Krupa radzi: "Jak się nie roztyjesz w ciąży to łatwiej wrócić do formy"

Nieco inaczej potoczyła się "dyskusja" z internautami pod opublikowanym na Instagramie filmikiem, na którym widać, jak Asha-Leigh jest posadzona w foteliku. Zdaniem komentujących siedzonko jest wyjątkowo szkodliwe dla maluchów, o czym dali znać Krupie w licznych komentarzach.

Ludzie, widzę że komentujecie poduszkę małej - napisała Dżoana pod nagraniem. Ona siedzi sama, tylko ma poduszkę, żeby nie spadła z kanapy. Czy naprawdę nie macie w życiu o co się martwić? Asha ma wszystko, co potrzebuje i co jest najzdrowsze dla niej.

bCIGqHod

Jeżeli się wywraca, to znaczy, że nie umie sama siedzieć! - brzmiał jeden z nich.

Zniecierpliwiona Joasia nie kryła rozdrażnienia.

Sama siedzi tylko na kanapie, nie będę ryzykować życia dziecka, żeby spadła - stwierdziła. Niech pani się martwi o swoje życie. Moje dziecko ma najlepsze w życiu, co może mieć.

Dziecko, jak się wywróci, powinno samo potrafić usiąść - napisał inny internauta. A nie być posadzone i siedzieć. To dwie różne rzeczy...

bCIGqHoe

Ja wiem, co jest najlepsze dla mojego dziecka - grzmiała celebrytka. Widzę, że nudy przez quarantine.

Na tym nie skończyła się interakcja celebrytki z "fanami".

Mała jest urocza, ale poduszka do odłożenia w kąt - zwrócił uwagę kolejny internauta. Nie sadzamy na siłę dziecka, które nie usiadło samo.

Ludzie bez klasy - skwitowała Joanna.

bCIGqHof

Wśród masy ataków pojawiło się również kilka komentarzy, w których fani wyrazili współczucie dla borykającej się z hejtem Krupy.

Pani Asiu, współczuję większości tych komentarzy, czego by się nie wstawiło już zaczyna się hejt - brzmiał jeden z komentarzy. Córcia jest przeurocza i pozuje, jak mamusia.

Tylko ludzie, co są nieszczęśliwi głupoty komentują - odparła Krupa.

Zasłużyła sobie na ten "lincz"?

bCIGqHog
bCIGqHoy
KOMENTARZE
(360)
Lusia
2 miesiące temu
Dziecko zaczyna siadać samodzielnie od 5 miesiąca życia. Krzywdy nie robi małej, widać bardzo ja kocha. Straszne są ciągle oceny matek przez inne matek, każda stara się jak może odnaleźć w tej trudnej roli. Kobieta kobiecie wilkiem. Zauważyłam, ze zwykle kobiety niepracujące, które oprócz dziecka nie mają żadnych osiągnięć, najczęściej krytykują inne mamy a same uważają się za wybitne i nieomylne. Kompleksy
Fly
2 miesiące temu
Ale o co chodzi? Ta mała jest zabezpieczona, żeby nie zleciała z kanapy. Proszę zwrócić uwagę jak mocno się trzyma siedząc- to nie jest żaden flaczek bez mięśni. Jak posiedzi chwilkę to nic jej się nie stanie. Najważniejsze to mięśnie- jak one sa silne to nie potrzebne ortopedyczne buty czy krzesła itd. Pozdrawiam mamusie :)
Bebe
2 miesiące temu
Mała to wykapany ojciec;-) A poza tym, Asia ma rację, ludzie się nudzą na kwarantannie i wyszukują powodów do czepiania się. W ogóle bym nie zauważyła jakiejś tam poduszki, gdyby nie szanowne internautki;-)
bCIGqHoz
Magda
2 miesiące temu
Tak sobie czytam ten artykuł, komentarze, zarzuty matek roku, które mówią wszystkim jak wychowywać maluchy...A co się dzieje potem, gdy te słodkie dzidzie są starsze i zaczynają chodzić do przedszkola lub szkoły? Dlaczego wtedy tak sobie nie dają wzajemnie rad i nie są już takie obeznane w temacie. Dzieci chore czy zdrowe, zawiezione do żłobka/przedszkola. W szkole dzieci (również niepracujących matek) potrafią spędzać ranki i popołudnia w świetlicy, długo przed i po lekcjach. W domu żadnych konkretnych, spójnych zasad, rozmów, wspólnie spędzanego czasu, wyjść dalej niż do sklepu lub do galerii. Tylko dziecko wpakowane przed komputer lub z komórką w ręce i z byle czym do jedzenia. Potem problemy z koncentracją, czasami też i z zachowaniem i ze zdrowiem, w tym z wagą. To jest to dobre wychowanie? Gdzie wtedy znikają te mądre matki z okresu niemowlęcego, które radziły wszystkim?
Justi
2 miesiące temu
Kazda matka wie co jest najlepsze dla jej dziecka, na pewno krzywdy jej ta poduszka nie zrobi
Najnowsze komentarze (360)
Karolina
miesiąc temu
Ale one obie śliczne! Naprawdę :)
XDDD
miesiąc temu
Jej dziecko jej sprawa
Zoe
miesiąc temu
Ta mała jest przesłodka
Jula
miesiąc temu
Eksperci od siedmiu boleści
MAT.S.
miesiąc temu
żenujące są te "ekspertki" - pewnie czasem niechlujne, które pouczają Joasię w różnych dziedzinach. Siedzą takie i się nudzą, to piszą. Pewnie nieszczęśliwe, bo nikogo nie interesują … Joasia ma je w "de" i się z nich śmieje. Łapcie się za miotły i szmaty i posprzątajcie chałupę.
Klaudia
miesiąc temu
To moze i ja się wypowiem. Moj najstarszy syn sam usiadł gdy miał 3 miesiace, siedział bardzo stabilnie bez żadnych poduszek. Przez miesiąc co kilka dni latalam do lekarza na badania asekuracyjnie. Teraz ma 4 lata i idealny kręgosłup( słowa doktora). Także należy niektórym "MAMUSIOM" należy przypomnieć ze KAŻDE DZIECKO JEST INNE, mam 3 dzieci i wiem co mówię.
Xxx
2 miesiące temu
Ludzie ogarnijcie się każde dziecko jest inne. Jak napisała Josia mała umie usiąść sama a że jest na kanapie to poduszka żeby z niej nie spadła bo może raczkuje. Każde dziecko jest inne. Mój starszy syn zaczął sam siadać jak miał 6 miesięcy. Nie raczkowal w ogóle. Nie chciał. Stawał do pozycji raczkowania i z niej siadał ale ruszyć do przodu nie chciał. Młodszy syn zaczął siadać jak miał 7.5 miesiąca a raczkowac jak miał 8. Nie ma regoly. Ale matki specjalistki od wszystkiego wiedzą wszystko najlepiej.
!!!!!!
2 miesiące temu
,,gwiazda" ??? ŚMIECHU WARTE!
bCIGqHor
!!!!!!
2 miesiące temu
,,gwiazda" ??? ŚMIECHU WARTE!
!!!!!!
2 miesiące temu
,,gwiazda" ??? ŚMIECHU WARTE!
!!!!!!
2 miesiące temu
,,gwiazda" ??? ŚMIECHU WARTE!
asra-leż
2 miesiące temu
jak mozna tak skrzywdzić dizecko dając takie z je bane imionta
ale gnojara
2 miesiące temu
WSPOŁCZUJE TEJ BABIE i jej córce IMIENIA/imion DZIECKa toz to jkas masacra
grrrr
2 miesiące temu
Połowa tych gadżetów dla dzieci jest niepotrzebna, taka specjalna poduszka na przykład to jakiś idiotyzm, można dziecko zwykłą poduszką podeprzeć, można też siedzieć i czytać na podłodze. Niemowlęctwo to naprawdę bardzo krótki czas, dziecko szybko się zmienia i zmieniają jego potrzeby. Ale jak się Krupie podoba, niech ma, niech wydaje kasę na bzdury, nie mój problem. Wtrącanie się przemądrzałych mamusiek i udzielanie "dobrych" rad to jakaś plaga w internecie.
...
Następna strona
bCIGqHoT