Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Joanna Opozda NAMIERZYŁA HEJTERKĘ, która życzyła śmierci jej dziecku. "Nie będę miała skrupułów, żeby pokazać, JAK ONA WYGLĄDA!"

944
Podziel się:

Okazało się, że hejterka Joanny Opozdy życzyła też śmierci m.in. Piotrowi Gąsowskiemu i Dorocie Gardias... Aktorka ujawniła tożsamość kobiety i zapowiedziała zbiorowy pozew.

Joanna Opozda NAMIERZYŁA HEJTERKĘ, która życzyła śmierci jej dziecku. "Nie będę miała skrupułów, żeby pokazać, JAK ONA WYGLĄDA!"
Joanna Opozda NAMIERZYŁA HEJTERKĘ, która życzyła śmierci jej dziecku (Instagram)

Jakiś czas temu Joanna Opozda oznajmiła, że jest zszokowana obrzydliwą wiadomością, którą dostała od jednej z internautek. Aktorka zapowiedziała, że nie odpuści hejterce i zgłosiła sprawę na policję. Jak się okazuje, bardzo szybko udało się ustalić tożsamość kobiety, co celebrytka triumfalnie ogłosiła dziś na Instagramie.

Parę dni temu pokazałam wam screeny obrzydliwych wiadomości, które otrzymałam od pewnej anonimowej osoby, która życzyła mi śmierci, życzyła śmierci mojemu nienarodzonemu dziecku. Te słowa bardzo mnie dotknęły i obiecałam, że tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby ją znaleźć. No i proszę państwa udało mi się. Także hasło "nikt nie jest anonimowy w sieci" staje się dzisiaj faktem. I chcę jeszcze tylko dodać, że ta hejterka, okazała się nie tylko moją hejterką, bo ta kobieta pisała do masy innych znanych osób, życząc im m.in. śmierci - wyznała Opozda.

Zobacz także: Czy celebryci łamią prawo do anonimowości swoich dzieci?

Okazuje się, że niejaka Antonina wysyłała hejterskie DM-y na Instagramie do wielu celebrytów.

Pisała m.in. do pana Piotra Gąsowskiego, gdy ona leżał w szpitalu chory na covida, ona życzyła mu śmierci. Naśmiewała się z guza pani Doroty Gardias, wysłała obrzydliwe wiadomości do pani Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Tego jest masa, ludzi odezwało się do mnie naprawdę sporo. Myślę, że uda się zrobić jakiś pozew zbiorowy, na razie jestem w trakcie rozmów na ten temat, ale tak jak mówiłam - ja tego nie zostawię - dodała Opozda.

Jak widzicie, to jest taka osoba, która po prostu uwielbia sprawiać ból innym ludziom i naprawdę naciska na mega czułe punkty. Bo ja powiem wam szczerze, popłakałam się, czytając wiadomości od osoby, której totalnie nie znam. I byłam wściekła na siebie, że tej kobiecie udało się doprowadzić mnie do łez. Dlatego obiecałam sobie, że nie odpuszczę i ją znajdę. I nie będę miała teraz skrupułów, żeby pokazać, jak ona wygląda i jak się nazywa. Uważam, że tak należy postępować z tego typu ludźmi i tak będę postępować z każdą kolejną osobą, która będzie do mnie pisać takie wiadomości - stwierdziła Asia.

Opozda ujawniła tożsamość swojej hejterki, tak jak obiecała. Poleciła też kobiecie, by ta czekała na pozew i interwencję policji.

Dlaczego nie piszemy o Dodzie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(944)
aaa
miesiąc temu
Takie osoby powinny być pociągane do odpowiedzialności karnej, nie ma o czym dyskutować.
Ana
miesiąc temu
No i brawo
Julia
miesiąc temu
I bardzo dobrze. STOP hejterom, STOP szerzeniu nienawisci w internecie!!!
Aga
miesiąc temu
Mówicie co chcecie ale hejtowac tez trzeba umieć. Nikt nikomu nie powinien życzyć śmierci proste !
Abc❤️❤️❤️🌺
miesiąc temu
Bezmyślny hejt to okropność. A na marginesie … miał COVID a nie COVIDa ( nie torta tylko tort)❤️
Najnowsze komentarze (944)
Gaj
miesiąc temu
Pani Joanno jesteś świetna dziewczyna i myśle ze będziesz wspaniała mama i proszę pamiętać człowieka może obrazić tylko człowiek i nie denerwować się byle nikim pozdrawiam🥰
Balau
miesiąc temu
Nie wiem kim pani jest (nie jestem zainteresowana) , domyślam się że aktorka ?. Hejterstwo trzeba tępić i to drogą sądową. Powodzenia
Ada
miesiąc temu
Usta pani Joanny też są w ciąży?
Wybacz
miesiąc temu
Te spuchnięte usta jak moje hemoroidy ....
Show must go ...
miesiąc temu
Może pisała sama do siebie, dlatego taka odważna
remi
miesiąc temu
Słusznie. Ale jeszcze czekam na jej fotkę. Żeby wszyscy znajomi wiedzieli, z kim mają nieprzyjemność!
po polsku
miesiąc temu
Jesteśmy Polakami i swój język mamy. Zamiast słowa HEJT proponuję CHEJT przez CH. To bardziej polskie i takie unikatowe...
taka sprawa
miesiąc temu
Ta kobieta nie każdemu życzy śmierci. Wyróżnia osoby znane, zacne, medialne. To wyróżnienie. Pani Opozda powinna być jej wdzięczna, że znalazła się w tak zacnym gronie...
lucky
miesiąc temu
"ja czekam trzeci dzień i patrze na drzwi, czy przyjdzie ktos od ciebie, czy przyjdziesz ty..gdy patrze w twoje oczy zaczyna sie dzień.." tak antonina spiewa opoździe..a asia nic..kompletnie nie wzruszona..cisza..tak nagle przestala interesowac sie tą " hejterka"?.. nie odpuszczaj jej!!
Zyga
miesiąc temu
a wysyłała może coś do Olgi Tokarczuk?
erle
miesiąc temu
do fuylghjb: "trzeba być celebryta, żeby policja wzięła się do roboty" Pytasz serio czy świat jest sprawiedliwy? O to nawet "tylko pytać" jest bez sensu ... P.S. Sam się sobie dziwię, że w ogóle się odezwałem, ale już trudno
Ula
miesiąc temu
Opiździe wyraźnie się nudzi
???????
miesiąc temu
Na tym zdjęciu w różowym wdzianku to ta hejterka? Ładna.
gość
miesiąc temu
Rozumiem, że taki hejt z pewnością ją zabolał, ale czy jako osoba dorosła nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji internetowego ekshibicjonizmu? Czy pani Opozda jest nieświadoma tego, że ludzie są różni i prezentują różny poziom kultury osobistej? Ktoś skrytykuje, a ktoś inny wyleje pomyje. Chyba w/w pani nie jest na tyle naiwna i nie oczekiwała samych peanów na swoją cześć? W żadnym wypadku nie usprawiedliwiam osoby, która napisała tak obrzydliwe wiadomości, tylko zastanawiam się, czy za złe życzenia można karać? Jest paragraf KK za zniesławienie, za pomówienie, ale czy jest także paragraf za złorzeczenie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie