Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Julia S. z "Hotelu Paradise" miała NIE WIEDZIEĆ, że jej kolega zażył narkotyki. "Kazała kierowcy się zatrzymać i WYBIEGŁA Z TEGO SAMOCHODU!"

293
Podziel się

Menedżerka Julii S. zdradza nam kulisy pościgu po Warszawie, do którego doszło w walentynki. "To jest mężczyzna, któremu Julka się podoba" - słyszymy na temat nietrzeźwego kierowcy.

TYLKO NA PUDELKU: Julia S. z "Hotelu Paradise" miała NIE WIEDZIEĆ, że jej kolega zażył narkotyki. "Kazała kierowcy się zatrzymać i WYBIEGŁA Z TEGO SAMOCHODU!"
Julia S. z "Hotelu Paradise" rzekomo nie wiedziała, że jej kolega zażył narkotyki (Instagram, Warszawa w Pigułce)
bDJdFNWZ

Julia S., która dała się zapamiętać jako jedna z uczestniczek drugiej edycji Hotelu Paradise, doświadczyła traumatycznej walentynkowej "randki". Kolega, który wziął ją na przejażdżkę swoim mercedesem, był pod wpływem kokainy i alkoholu. Po badaniu alkomatem zaczął uciekać policji, a finalnie jego drogie auto wbiło się z mur. Mężczyzna w desperacji próbował uciekać na piechotę, ale, jak można było się spodziewać, zakończyło się to fiaskiem...

Od kiedy opublikowaliśmy relację z tego zdarzenia, dopytujecie, co właściwie stało się z celebrytką i co mogło skłonić ją do tego, by wsiąść do auta prowadzonego przez nietrzeźwą osobę. Julia S. nie chciała komentować tej sytuacji, ale nieco więcej szczegółów zdradziła nam jej menedżerka.

bDJdFNXb

Julia nie była świadoma tego, że on był pod wpływem. Nie ma odpowiednich narzędzi do tego, a nie po każdym widać, że jest pod wpływem narkotyków czy alkoholu. Jak tylko zorientowała się, że sytuacja wygląda niebezpiecznie, to kazała kierowcy się zatrzymać i wybiegła z tego samochodu. Julka już nie siedziała w samochodzie, gdy doszło do zderzenia auta z murem. Nie wiem, kiedy dokładnie wysiadła z samochodu. Było to po tym, jak zaczął się pościg, a przed kolizją. Ona nie chce do tego wracać myślami, to było dla niej straszne. Ten kierowca się chyba za dużo seriali gangsterskich naoglądał - słyszymy.

Celebrytka z Hotelu Paradise dochodzi teraz do siebie. Raczej nie umówi się na kolejną randkę z "kolegą" od mercedesa...

Zobacz także: Podekscytowana Klaudia El Dursi o drugim sezonie "Hotelu Paradise: "Będzie się działo!"

Julka nie ma postawionych żadnych zarzutów. Po całym zajściu wróciła do domu na własną rękę, a policja zajęła się kierowcą. Ona psychicznie się fatalnie czuje z tą sytuacją. Julka jest młoda, ale to jest myśląca dziewczyna i nie trzeba mieć wielkiego życiowego doświadczenia, żeby wiedzieć, że z człowiekiem pod wpływem alkoholu i narkotyków nie wsiada się do samochodu.

bDJdFNXh

Oni się znają jakiś czas, ale to nie żaden jej facet. Oczywiście to jest mężczyzna, któremu Julka się podoba, natomiast nic miedzy nimi do tej pory nie zaszło. Ma do niego żal. Ta sytuacja była nieodpowiedzialna, głupia, niebezpieczna. Jakby Julka miała świadomość tego, to by w życiu z nim do samochodu nie wsiadła - dodaje agentka Julii S. w rozmowie z Pudelkiem.

Myślicie, że Julka umówi się jeszcze na randkę z jakimś fanem motoryzacji i używek?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDJdFNXi
bDJdFNXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(293)
One4
2 tyg. temu
Jak naprawić merca będzie wsiadać z nim tam się liczy kasa nie rozum
Jam
2 tyg. temu
Policjant - Pani Julio co tutaj się stało? Julia - nie wiem, nie znam się, nie orientuję się... Policjant - jeszcze jedno pytanie... Julia - jutro, jutro kochany, zarobiona jestem
Figen
2 tyg. temu
Nie rozpoznaję bo coś się jej z twarzą stało
bDJdFNXD
Albert
2 tyg. temu
A czemu ona taka zamazana? Jest podejrzana? Wygląda jak z Minecrafta.
007
2 tyg. temu
Nie wiem nie pamiętam znane słowa
Dr.Skalpel
2 tyg. temu
Tej pani na zdjęciach coś z twarzą się stało. Za dużo operacji?
Celebryta😁
2 tyg. temu
Sami celebryci w tym kraju😂😂😂
Mag
2 tyg. temu
Myślę a nawet jestem w 100 proc przekonany że sama też wciagala. Zobaczyła kosmitów i uciekła.
DE5
2 tyg. temu
Dobrze, że w kartony nie przydzwonił.
Poi
2 tyg. temu
Policja wykonuje za mało badań na obecność narkotyków.
Gosia
2 tyg. temu
To jak mówi (a raczej jak nie potrafi się wysłowić) to efekt ćpania od 15 roku życia. Zamiast skończyć liceum (tak właśnie nie ma zadnej szkoły ukończonej), od dziecka ciągała się po melinach narkomanskich. Nic się nie zmieniło, tylko teraz ciągnie jeszcze hajs z facetow.
Krzysiek
2 tyg. temu
Jakby nawet była by poszkodowana to by się jej nic nie stało bo silikony by ja zamortyzowały . Powinni oboje ponieść konsekwencje za zdarzenie. Pewnie się jej z buta nie chciało iść bo zdarłaby sobie obcasy .. wiec postanowili się zabawić w gta
Kasia
2 tyg. temu
Jak nie wiedziała ! To by nie wsiadła z nim do samochodu! Chyba widać po kimś czy jest pod wpływem czy nie ! A teraz udaje ofiarę ! Patocelebrytka wielka
bDJdFNXv
Mania
2 tyg. temu
Tak, wysiadła wcześniej z samochodu, ale jakoś policja z nią gadała
...
Następna strona
bDJdFNXX