Paw
|
aktualizacja

Julia Wieniawa: "Seks nie jest tematem tabu"

108
Podziel się

"W moim domu nie rozmawiało się super otwarcie" - wyznaje gwiazda w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

Julia Wieniawa: "Seks nie jest tematem tabu"
(pudelek)

W jednym z ostatnich wywiadów Julia Wieniawa postanowiła poruszyć temat dzisiejszych relacji z płcią przeciwną, ubolewając, że kiedyś były silniejsze, a "mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość".


Wieniawa przy okazji premiery drugiego sezonu Sex Education, opowiedziała również o swoich miłosnych przygodach. W wywiadzie udzielonym Michałowi Dziedzicowi nie kryła, że rozmowa o seksie z młodymi osobami jest bardzo ważna. Wieniawa zapewnia, że wiedza przekazywana przez rodziców lub nauczycieli pozwala na prowadzenie bezpiecznego życia seksualnego.

KOMENTARZE
(108)
Shark
3 tyg. temu
Czy Tylko dla mnie ona ma morde jak rekin?
lol
3 tyg. temu
serio wszędzie ona, już mam jej dośc..a jak już zacznie się wypowiadać to tym bardziej..
macrus
3 tyg. temu
Codziennie Małgonia i Wieniawa! Zwariować można. Może przestańmy lajkować i pisać komentarze. Ta pusta dziewczynka myśli pewnie, że jest piękna, robi sobie głupie minki przed lustrem... Rzucam na nią klątwę, niech jej sznurek od tamponu wyskoczy lub podpaska podczas TzG.
Ups
3 tyg. temu
Ludzie, włączcie samodzielne myślenie. Praca takiej (stygmatyzowanej) kasjerki w Biedrze jest dla społeczeństwa bardziej wartościowa niż pierdy tych celebrytów-pasożytów. Oni nie wnoszą do społeczeństwa nic pożytecznego. Nawet rozrywka przez nich serwowana jest wątpliwej jakości, a czasem wręcz patologiczna.
Aaa
3 tyg. temu
Ma bardzo irytujący, piskliwy głos (dziwne, ze jako aktorka nie jest po ustawieniu głosu i lekcjach dykcji) i ubogie słownictwo
Najnowsze komentarze (108)
damono
2 tyg. temu
Kolejne psełdointelektulane goofno wygłasza swoje wypociny,jak każda tzw"celebrytka" oszczędzaj usta nie masz ich do gadania
Gwaty
2 tyg. temu
Depresja po kawałku pizzy też nie jest tematem tabu?
IOi
2 tyg. temu
Brzydka dziewoja , a głos to skrzek. I ratunku! Koło gwiazdy ,to być może kiedyś stała. Nie jest i nigdy nie będzie gwiazdą!
Ja18
2 tyg. temu
No jasne bo dajesz kazdemu ile chce
Guma wieni
2 tyg. temu
Wygląda gorzej niż rekin paskudny ryj. I do tego sama daje dupy za lajki haha tempa ci...
julianek
2 tyg. temu
pusta dziewczynka, która kiedy tylko otworzy usta pogrąża się na całego.
Ant
2 tyg. temu
Kiedy ona dorosnie i przestanie siać swoje pseudomądrości..
Szejk
2 tyg. temu
Do szkoły! !! Pustoglowie nie służy
Aaa
2 tyg. temu
Ludzie z całym szacunkiem...ale ona zapie.... Co chwilę jakiś projekt i coś! A Wy....hm no tak myślałam...to co dziś pomidorowa i mielone na obiad?
#Julka
2 tyg. temu
Czemu ją tyle hejtujecie? To dziewczyna, która jest serio pracowita. Cały czas nowe projekty, dlatego o niej tak słychno. Chyba o to chodzi w showbiznesie.. Ja ją tam lubię i kibicuję mocno! <3
Ola
2 tyg. temu
Otwierasz lodówkę A tam paszczur wieniawa
Myszka1
2 tyg. temu
Ale ją załatwił tym pytaniem....
mirka1
2 tyg. temu
Oczywiście, że tak ! Seks a antykoncepcja nie powinna być tematem tabu, sama rozmawiam głośno a anty, akurat stosuje vines, i jak mnie ktoś pyta czy bym coś poleciła to po prostu normalnie mówię i tyle :)
Pirania
2 tyg. temu
Jaka ona jest zalosna dajka
...
Następna strona