Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Julia Wieniawa z sentymentem o Jarosławie Kaczyńskim: "OHYDNY DZIAD! HA TFU!"

327
Podziel się

Gwiazda młodego pokolenia jasno dała do zrozumienia, co sądzi o najnowszym orędziu prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Podzielacie jej zdanie?

Julia Wieniawa z sentymentem o Jarosławie Kaczyńskim: "OHYDNY DZIAD! HA TFU!"
Julia Wieniawa krytykuje Jarosława Kaczyńskiego (fot. ONS)
bDmJhiMl

Już od tygodnia przez Polskę przechodzi fala strajków sprowokowanych barbarzyńskim orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego, zgodnie z którym aborcja ze względu na trwałe i ciężkie wady płodu przestała być legalna. W efekcie decyzja TK jeszcze bardziej uszczupliła możliwości kobiet do decydowania o swoim ciele i zdrowiu, co rozwścieczyło znaczną część społeczeństwa.

Odporne na udzielające się całemu narodowi emocje nie są z pewnością gwiazdy, które licznie angażują się zarówno na protestach, jak i na swoich mediach społecznościowych, wyrażając swój sprzeciw próbom zaprowadzenia w świeckim państwie, jakim nadal jest Polska, prawa dyktowanego dogmatami wiary. Jedną z najbardziej aktywnych w tej kwestii celebrytek jest na tę chwilę Julia Wieniawa, która, delikatnie mówiąc, nie przebiera w słowach, rozprawiając się z partią rządzącą i jej metodami sprawowania władzy.

bDmJhiMn
Zobacz także: Strajk Kobiet. Rzecznik policji wprost: Zostaliśmy wciągnięci w ten spór przez polityków

We wtorkowy wieczór Jarosław Kaczyński wystosował orędzie do narodu, w którym sugeruje, że protestujące na ulicach kobiety wcale nie walczą o swoje prawa, tylko wymierzają "atak na Kościół", którego sprzyjające PiS frakcje powinny "za wszelką cenę chronić".

Tego typu podjudzanie do agresji polsko-polskiej ewidentnie nie spodobało się Wieniawie, która postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami pod jednym z ostatnich wpisów Michała Piróga.

Ohydny dziad. Najpierw mówi, że jest covid i że strajki są wbrew obostrzeniom, a teraz sam nawołuje do wojny? Ha tfu - czytamy.

bDmJhiMt

Nieco większym opanowaniem wykazał się sam autor wpisu.

"Brońmy polskich kościołów". "Zmasowany atak na Polskę". "Kościół polski ponad polską kobietę". Czym jest Polska jak nie obywatelami? Do czego Pan namawia? Do walki z jakim wrogiem? Wy i kościół jesteście wrogami tego kraju i społeczeństwa. To jest wojna, wojna, którą wy wywołaliście - pisze Michał Piróg, pod nagraniem słynnego już nagrania z Kaczyńskim.

Czy to początek końca politycznej kariery Kaczyńskiego?

bDmJhiMu
bDmJhiMv
bDmJhiMw
bDmJhiMO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(327)
Kkh
4 tyg. temu
Wy znacie znaczenie słowa "sentymentalna"?
ochhh
4 tyg. temu
No skoro Julka tak mówi...przecież ona tyle rozumów pozjadała i jest na pewno autorytetem. Tylko przepraszam czy ona nie brała udziału w akcji stop hejt??!!! Strach się bać co to będzie za kilkadziesiąt lat kiedy ta obecna młodzież dojedzie do władzy....będzie wolno wszystko a to za co walczyli nasi rodacy przestanie się liczyć. Będziemy jedną wielką kolorową Europa bez żadnych wartości i ideałów.
Tgu
4 tyg. temu
Julia dziecko Ty chociaż maturę zdalas
bDmJhiMP
zszokowany
4 tyg. temu
Ale kultura ! Co za słownictwo ! I teraz takim językiem będą mówić aktorki młodego pokolenia ?
Oei
4 tyg. temu
JESTEM PRZETAZONA TYM MLODYM POKOLENIEM POLAKOW
Najnowsze komentarze (327)
Ews
3 tyg. temu
Nie komentuj tak ohydnie.Jesteś taka młoda i ładna.
Itriso
4 tyg. temu
Stanowcza większość Polaków popiera wolność WYBORU w sprawach aborcji, ale oczywiste jest również to, że krytykować rząd, czyli inaczej PiS ośmielą się tylko ci, których praca nie jest zależna od TVP, jak na przykład Julia Wieniawa (Gąsiewska już milczy). Ludzie wspierani przez Polsat, TVN czy inne liberalne lub częściowo liberalne media mogą mówić o tym głośno. A teraz co by było gdyby w Polsce nie było wolnych mediów, a jedynie TVP, czyli telewizja rządowa, która ostatnio znak błyskawicy czyli napięcia porównała do faszystów.
jam
4 tyg. temu
Takie coś z dwoma neuronami (jeden odpowiedzialny za oddychanie, drugi za parcie na szkło) robi za autorytet? Brawo :>
Matka
4 tyg. temu
Ma dziewczyna rację. Dość hipokryzji!!!
John Bobi
4 tyg. temu
Julka co ty w tym wieku wiesz na temat dzieci skoro ty sama jesteś dzieciak rozpuszczony który został przetestowany przez wielu mężczyzn. Pamiętaj do łóżka z facetem idź.ktory ma całą kieszeń prezerwatyw Durex ha ha
John Bobi
4 tyg. temu
Julka co ty w tym wieku wiesz na temat dzieci skoro ty sama jesteś dzieciak rozpuszczony który został przetestowany przez wielu mężczyzn. Pamiętaj do łóżka z facetem idź.ktory ma całą kieszeń prezerwatyw Durex ha ha
Dziadek
4 tyg. temu
Julka, wprawdzie nie jestem Twoim fanem, ale w tym przypadku przyznaję Ci 100% rację.
romi
4 tyg. temu
No wreszcie jestem z Tobą. Ale to nie oznacza, że nie będę krytykował w przyszłości. Zapamiętam jednak twoją postawę.
bDmJhiMH
Koles
4 tyg. temu
Dziecko do nauki,politykę zostaw dorosłym,więcej szacunku dla osób starszych jesteś za młoda,żeby po chamskie tak się wyrażać.
Fox
4 tyg. temu
Uważaj Wieniawa bo na to są paragrafy Kaczyński cię poda o zniesławienie to ci na kolejne mieszkanie nie starczy.
Ann P
4 tyg. temu
Młoda ale mądrze mówi 👏🏻
alek
4 tyg. temu
No , no,no!!!Wstretna ladacznico!!Milo tak innych wyzywac?to poczuj sama jak to jest?
zofia
4 tyg. temu
troche szacunku by sie przydalo dla starszego czlowieka .Jak moze osoba ktora moglaby byc wnuczka tego starszego Pana tak obrazliwie go nazwac .Co to za pokolenie ze nie okazuje szacunku starszym WSTYD P.Wieniawa
Nina
4 tyg. temu
Pani Julia przemowila mowa milosci. Kultura osobista siegnela dna,dna z kloaki !! No coz,przy takiej "sztuce" trudno o KULTURE !!
...
Następna strona
bDmJhiNj