Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kafel
|
aktualizacja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują urlop w Alpach. Dołączyła do nich Anna Mucha (FOTO)

128
Podziel się:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski właśnie relaksują się podczas wakacji w Alpach. Okazuje się, że wywczas z dala od Polski i TVP na dłuższą metę chyba nie jest możliwy, bo pośród oblodzonych gór "Kurzopki" spotkały Annę Muchę.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują urlop w Alpach. Dołączyła do nich Anna Mucha (FOTO)
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Anna Mucha (Instagram)

Nie da się ukryć, że Katarzyna CichopekMaciej Kurzajewski to para zapalonych podróżników. Dopiero co wrócili z Bliskiego Wschodu, chwilę poprowadzili "Pytanie na Śniadanie" i znów ruszyli w świat. Obecnie nasi turyści spędzają wspólny urlop w Alpach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wypoczywają w Alpach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zimowy urlop relacjonują w mediach społecznościowych. Niedawno prezenterowi udało się uchwycić, jak Kasia zaliczyła spektakularny upadek na stoku. Na szczęście celebrytce nic się nie stało i mogła kontynuować jazdę. Ona z kolei dokumentowała ukochanego, jak ten profesjonalnie i szybko pokonuje nawet te najtrudniejsze zakręty na trasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kurzajewski rozpływa się nad Cichopek: "Jest absolutną gwiazdą. Jestem z niej dumny i podziwiam ją"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spotkali Annę Muchę

Sielskie ferie aktorki i dziennikarza, oprócz tego że zdecydowali się tam na samodzielne gotowanie, dopełnia jedynie fakt, że para spotkała w górach znajomą twarz.

Okazuje się, że na ferie w tym samym alpejskim ośrodku zdecydowała się też Anna Mucha, która od kilku dni także relacjonuje zimowe szaleństwa. Zdarzył się jednak taki moment, w którym aktorka-smakoszka postanowiła się zwrócić do obserwatorów z gorzkim apelem.

Spieszcie się jechać na narty, snowboard, bo nasza planeta się gotuje. To przerażające, ale tak widoczne, choćby tu, na stoku. Moje dzieciństwo to skrzypiący śnieg pod stopami, budowanie igloo, lepienie bałwana, zabawy śnieżkami itp. Dziś śnieg jest tylko na stoku, na wyznaczonych trasach. Nie ma go nigdzie dookoła! Spieszcie się na narty, snowboard, bo zaraz to będzie bardzo, bardzo ekskluzywna impreza - wyraziła ze smutkiem.

Fajne spotkanie z refleksyjną Anią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(128)
Żetelna, tvp
4 tyg. temu
I pięknie, kolejne wyjazdy, urlopy, wczasy, zimowiska, luksusy, bravo dziennikarze tvp PiS żyją luksusowo, bez stresowo, za wielka kasę z naszych podatków, a A ty gdzie byłeś podatniku w ciągu roku, bo ta para po ciężkiej pracy w tvp PiS była już kilkakrotnie na zasłużonych wakacjach.. Tvp PiS dostało 3 miliardy, na propagandę i na świetne wynagrodzenia dla psedo dziennikarzy tvp pis
Aga
4 tyg. temu
Spragnieni prywatności i intymności ludzie …. czekamy na relacje z sypialni bo tam nas jeszcze z wami nie było!
Ten sam denty...
4 tyg. temu
Suszenie zębów....
gość
4 tyg. temu
Niech to się wreszcie skończy. Polak musi liczyć każdą złotówkę, a patocelebryci, wynagradzani za nasze podatki, rozbijają się po świecie. To wstyd pokazywać drogie stroje, wyjazdy i kpinę z przeciętnego obywatela, któremu na chleb i opłaty nie starcza.
Kruk
4 tyg. temu
Inną co😆kogo?😆
Najnowsze komentarze (128)
Ola
4 tyg. temu
Wow, no NIESAMOWITE ….
anna
4 tyg. temu
Nie szanuje kobiet włażąc .do łóżka żonatemu facetowi PAUINA poświęciła swoje życie karierę żeby szanowny małżonek mógł błyszczeć a teraz on ja zostawil
Adam
4 tyg. temu
Upadek moralny. Helka okłada konkubenta matki śniegiem, bo nie znalazła kamieni.
Dobry żart
4 tyg. temu
Gwiazdy?? Hehe, sięgające pieca pyskaczki bez wykształcenia aktorkiego i Pan katarynka po maturze beż wykształcenia dziennikarskiego
🤣🤣🤣
4 tyg. temu
Kasia w tym kasku wyglada jak osoba, która potrzebuje opieki 24h na dobę....
Etina
4 tyg. temu
Choćby nie wiem co robili i jak się starali ocieplać swój wizerunek i nawet jak minie kilkanaście lat to i tak wszyscy będą pamiętać zdradliwą Kaśke która przyprawiła rogi swojemu mężowi taka jest prawda.
Praeda
4 tyg. temu
Ale mi sensacja, że spotkali Muchę coś nieprawdopodobnego, aż trzeba to było opisać coś niebywałego 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
beata
4 tyg. temu
Przestańcie o nich w końcu. pisać bo to są ludzie bezczelni. którzy żerują na ludzkich uczuciach są bezwzględnie którzy nie liczą się z nikim i z niczyma a ona niech zajmie się swoimi dziećmi a nie kochankiem
beata
4 tyg. temu
Przestańcie o nich w końcu. pisać bo to są ludzie bezczelni. którzy żerują na ludzkich uczuciach są bezwzględnie którzy nie liczą się z nikim i z niczyma a ona niech zajmie się swoimi dziećmi a nie kochankiem
anna
4 tyg. temu
Chciałabym wiedzieć dlaczego Pudel likwiduje niektóre wpisy co boi się pisu
Fryz
4 tyg. temu
Pyza ma fajnie, bo przez ten natapirowany i wylakierowany na sztywno hełmofon z włosów, nie musi używać kasku.
Gosia
4 tyg. temu
Urlop,urlop,wypoczynek ,a kiedy oni pracują🤔
Gosia
4 tyg. temu
Faktycznie muszą wypoczywać,po tak ciężkiej pracy.😏🤦🏼‍♂️
gggg
4 tyg. temu
Niech każdy przypomni sobie swoje początki miłości, pierwszy rok nawet dwa - sielanka. Poczekamy zobaczymy co będzie dalej bo w pierwszych miesiącach to ja też zawsze w skowronkach byłem a teraz ? Pytam żony: Pokochamy się?" , a ona "No dobra, ale będę prasowała.."
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie