Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie w sprawie afery podsłuchowej! Złożyła zawiadomienie o POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA!

464
Podziel się:

Katarzyna Cichopek w końcu zabrała głos w związku z pojawiającymi się od ponad tygodnia doniesieniami dotyczącymi nagrań jej prywatnych rozmów z Maciejem Kurzajewskim. Celebrytka zamierza walczyć o dobre imię w sądzie.

Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie w sprawie afery podsłuchowej! Złożyła zawiadomienie o POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA!
Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie w sprawie afery podsłuchowej (AKPA)

Ponad tydzień temu o Katarzynie Cichopek, o której w związku z rozwodem od kilku tygodni rozpisują się media, zrobiło się jeszcze głośniej. Wszystko za sprawą tzw. afery podsłuchowej, a mianowicie nagrań prywatnych rozmów celebrytki z Maciejem Kurzajewskim, które przedostały się do sieci.

Kasia, tak jak w przypadku rozstania z ojcem swoich dzieci, i w tej sytuacji nie była zbyt wylewna. Zapewniła jedynie za pośrednictwem instagramowego oświadczenia, że wbrew pojawiającym się plotkom cała sytuacja nie wpływa na jej zatrudnienie w Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Dopiero w środę 39-latka wprost odniosła się do sprawy. Cichopek udostępniła pismo zredagowane przez jej adwokata, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, że złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Na prośbę mojej klientki Katarzyny Marii Cichopek-Hakiel, w związku z pojawiającymi się w mediach artykułami dotyczącymi nagrywania prywatnych rozmów mojej Mocodawczyni i ich udostępniania, wskazuję, że nagrania te zostały zdobyte w sposób sprzeczny z prawem, a więc bez zgody i wiedzy mojej Mocodawczyni, jak i osób prowadzących z nią rozmowy - czytamy na początku oświadczenia.

Następnie czytamy, że celebrytka nie miała świadomości, iż rozmowy były nagrywane i nie wyraziła na to zgody. Zamierza w związku z tym wyciągnąć konsekwencje prawne względem osoby odpowiedzialnej za to, co się stało:

(...) Moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 267 Kodeksu karnego w Komendzie Stołecznej Policji z siedzibą w Warszawie, której to sprawie została nadana sygnatura - brzmi dalsza część pisma. Odpowiednie organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawcy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi - dowiadujemy się.

Z dokumentu możemy się także dowiedzieć, że dalsze rozpowszechnianie informacji o treści nagrań nie będzie bezkarne.

(...) Nagrywanie prywatnych rozmów mojej Mocodawczyni lub udostępnianie jakichkolwiek rozmów prywatnych mojej Mocodawczyni osobom trzecim poprzez rozsyłanie lub publikowanie w jakiejkolwiek formie, w tym w formie stenogramów, a także publikowanie jakichkolwiek artykułów na temat ww. nagrań, treści rozmów prowadzonych przez moją Mandantkę na tych nagraniach, komentarzy dotyczących ww. nagrań czy wreszcie streszczeń ww. nagrań, będzie bezprawne i zostanie potraktowane w ten sam sposób. (...) - zapowiada prawnik celebrytki i dodaje na zakończenie:

Takie zachowania nie tylko wyczerpują znamiona czynu zabronionego, ale również stanowią naruszenie dóbr osobistych mojej Klientki, w tym między innymi jej dobrego imienia, wizerunku, czci, reputacji czy tajemnicy korespondencji i nie może pozostać bezkarne.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(464)
XYZ
3 miesiące temu
Chcemy dawne logo pudełku. W majówkę brakło tutaj naszej z okazji Święta Narodowego. Robi się niezręcznie.
Normalna
3 miesiące temu
Niech się rozwodzą po swojemu, nam obcym nic do tego.
Kiki
3 miesiące temu
To się Maria Pyza wkurzyła
123
3 miesiące temu
Żenada..., nawet nie wiem jak to skomentować.
Gość
3 miesiące temu
Niech robi co chce
Najnowsze komentarze (464)
Heh brawo
3 miesiące temu
Dobrze się stało.Tak powinno ukazywać się twarze niby swietojebl....ch..
Lecimy...
3 miesiące temu
Nie nowość. Latawiec zawsze były i będą.
Angol
3 miesiące temu
Skąd ona go wytrzasneła? Mie stac jej bylo na lepszego mecenasa?
Ewa
3 miesiące temu
i bardzo dobrze jeszcze powinni dobrać sie do hejterów którzy mysla że są ponad prawem
Gość
3 miesiące temu
Trąbią o tych taśmach a czy ktoś je słyszał, czy one istnieją i co tam takiego strasznego na niech było?
Anna
3 miesiące temu
Pani Cichopek powinna wyciszyć swoje media społecznościowe jak i swój udział w TV do czasu zakończenia sprawy rozwodowej. Podsycanie gorączki nie będzie dla niej korzystne w sądzie.
Eva
3 miesiące temu
tylko stracila na tym wszystkim, warto bylo rozpetac taka byrze?!! mialas fajna rodzine, dobra opinie, a teraz co? skandale, afery
Elwira
3 miesiące temu
Kasiu mialas fajne spokojne zycie, meza, a teraz tylko akandale, afery i po co ci to bylo? !! twoj wizerunek ie jest teraz dobry
Elwira
3 miesiące temu
Kasia nialas fajne spokojne zycie, meza i po co to ci bylo?!!! teraz tykko afery, skandale, twoj wizerunek nie wyglada juz tak dobrze
Rozwódka
3 miesiące temu
Kaśka, załóż temu Hakielowi sprawę o psychiczne znęcanie się nad Tobą! To wtedy ucichnie raz na zawsze. Ile można słuchać jego publicznego biadolenia i robienia z siebie męczęnnika???!!!! Zrób z nim porządek bo nie chcemy go więcej słuchać! Wcale Ci się nie dziwię, że od niego uciekłaś! Nie jesteś jego własnością ani zabawką, tylko człowiekiem z wolną wolą! Ja tez odeszłam od męża bo mnie bił i psych się znęcał na mnie i na moich dzieciach z innego związku. Ale przed rodziną i obcymi też udawał męczęnnika, wredny manipulant!
Crazy
3 miesiące temu
Żaba Crazy Frog to manipulant i intrygant! Ma obsesję na punkcie Kurzaja! Pewnie sam założył im podsłuchy (bo kto inny?), a potem Hakiel polazł do telewizji robiąc z siebie publicznie męczęnnika i oczywiście zasłaniając się dziećmi! Na litość chciał ludzi nabrać, jak większość chorych psych ludzi, którzy robią z siebie męczęnników, a w domu to sadyści, szantażyści i demony! Mnóstwo jest takich mężczyzn i kobiet, robiących z siebie męczęnników, bo to wyrachowane aktorki i aktorzy!!!! dzięki temu , mają też dobre posady państwowe i nie tylko. Plociuchy jakich mało!!! Trzeba od nich trzymać się z daleka bo wciągają wszystkich znajomych w swoje intrygi!!!!
Jacuch
3 miesiące temu
Dobrze, że Jacuch wynajał Rutkowskego, bo Rutkowski potrfi rozkminić każdą sprawę! Jest mega drogi, to fakt, ale jeśli ktoś zarabia 20 tysięcy złotych na rękę samej pensji+ inne dodatki, to go stać wynająć Rutkowskiego. A Jacuch jeszcze dodatkowo przemawia na różnych imprezach ogólnopolskich, to hajsu ma jak lodu. Więc wyjdzie szydło z worka, kto im nieprawnie podłożył podsłuchy. A potem niech pójdzie do kicia osoba, która to zrobiła nieprawnie czyli bezprawnie podłożyła im podsłuchy. I jeszcze dodatkowo za karę ta osoba zapłaci im za nękanie psychiczne mega odszkodowanie. Niech nękacz psycholek nie myśli, że ujdzie mu to płazem! Wszystko ma swoje granice! Nie można ludzi nękać czy znęcać się psych. Wcale się nie ździwię jak ta osoba co im podłożyła podsłuchy dostanie (oprocz 100 tys kary i odsiadki) to jeszcze zakaz zbliżania się do nich:-))) ha ha ha ha ha
Warszawa22
3 miesiące temu
Kurwizja tyle złego wyrządza. Po co zatrudnili rozwodnika do pracy z Cipopek? Ale jaki pan taki kram. Dziwne że Kamel tam jeszcze wytrzymuje, ciekawe co bierze..
niemka
3 miesiące temu
No to niezle "rozmowy" tam sie odbyly skoro ich ujawnienie jest takimi karami obwarowane!!!!!:))))))))))))) Kaska, Kaska - po ci co to bylo!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie