Goss
|

Kate Middleton i Rose Hunbury trafiły na siebie w kościele. Rzekoma kochanka księcia Williama miała nietęgą minę...

78
Podziel się

Hunbury popadła w niełaskę po tym, jak media doniosły o jej domniemanym romansie z księciem Williamem. Od tego czasu kobieta praktycznie pojawia się już w ich towarzystwie.

Rose Hunbury i Kate Middleton były na tej samej mszy.
Rose Hunbury i Kate Middleton były na tej samej mszy. (East News)

Kate Middleton i książę William od lat starają się uchodzić za idealne małżeństwo. Niestety swego czasu w mediach pojawiły się pogłoski o rzekomej zdradzie, jakiej miał dopuścić się syn księcia Karola. Mąż księznej Kate miał podobno romansować z wieloletnią znajomą swojej żony, Rose Hanbury. W efekcie Kate zażądała podobno usunięcia kobiety z elit towarzyskich i od jakiegoś czasu nie pojawia się już w ich otoczeniu.

Jeszcze niedawno plotki o kryzysie w relacjach między księżną Kate i żoną markiza Davida Cholmondeleya stale nabierały na sile. Miało to miejsce szczególnie po wizycie Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii. Podczas oficjalnego bankietu w pałacu Buckingham obecna była także Rose, jednak zwaśnione przyjaciółki zostały posadzone na tyle daleko od siebie, żeby nie musiały ze sobą rozmawiać.

Od tego czasu Kate i Rose nie pojawiały się już w swoim towarzystwie, co jedynie utwierdziło media w przekonaniu, że faktycznie doszło do zdrady. Co prawda tych plotek nigdy nie skomentowała żadna ze stron, jednak Rose Hunbury rzeczywiście przestała "bywać" wśród swoich znanych przyjaciół. Przynajmniej do teraz, bo w niedzielę zarówno ona, jak i Kate z mężem pojawili się na mszy w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham.

Co ciekawe, do sieci trafiły zdjęcia, na których widzimy jak Rose Hunbury w futrzanej czapce i z dość nietęgą miną przemyka się między innymi uczestnikami mszy. Widok fotoreporterów wyraźnie ją speszył, dlatego szybko schowała się za osobami, z którymi się tam zjawiła. W tym samym czasie przebywali tam też Kate i książę William, jednak oczywiście panie nie miały okazji na bezpośrednią konfrontację. Jest to natomiast pierwszy raz od dawna, gdy Kate i Rose gościły w tym samym miejscu i w tym samym czasie.

Zobaczcie, jak speszona Rose Hunbury ukrywa sięprzed paparazzi w kościele. Myślicie, że ona i Kate jeszcze sobie kiedyś wybaczą?

KOMENTARZE
(78)
Mała mi
2 miesiące temu
Jeśli to prawda to trzeba być naprawdę mega wyrachowana żeby się ładować zonatemu z trójka dzieci do wyra. I robić takie świństwo kobiecie która media zjadlyby żywcem.
Kali
2 miesiące temu
Takie rzeczy działy się w arystokracji od tysiącleci. Widać nic do teraz się nie zmieniło... Rodzinna tradycja.
jawale
2 miesiące temu
"Od tego czasu kobieta praktycznie pojawia się już w ich towarzystwie." co to znaczy praktyczne pojawianie sie???? #facepalm
Anna
2 miesiące temu
Po tym jak facet ,z którym jestem flirtował z brzydka stara baba nic mnie nie dziwi.
Natka
2 miesiące temu
„ Od tego czasu kobieta praktycznie pojawia się już w ich towarzystwie” Kali byc kali jeść. Czytacie przed wysłaniem?
Najnowsze komentarze (78)
Lisa
4 tyg. temu
Tak, tak, na pewno się trafiły... Przecież musiała być zaproszona, skoro pojawiła się wraz z całą rodziną królewską na mszy. A to sugeruje, że Kate wcale nie wykluczyła tej kobiety i utrzymują normalne kontakty. Skandal z niczego, bez logiki i sensu, ale trzeba coś napisać, żeby kliknięcia się zgadzały.
Romb
miesiąc temu
Zjazd sztywniaków !!! W Europie ocalało całkiem sporo monarchii. Ci ludzie są całkiem normalni, poszli z duchem czasu. Tylko monarchia brytyjska to drewniane kołki, nudne i próżne, nawet najmłodsze pokolenie nie ma w sobie nic ludzkiego, takie manekiny.
gosc
2 miesiące temu
kate probuje robic na cool...slabe. hahahahah mie cudzoloz i pruja wszyscy do kosciola. kochanke oddalila a dlaczego meza nie oddalila? hipokryzja, falszywa moralnosc
anexic
2 miesiące temu
ah te błędy w artykułach, jak w cgm.
Jagga
2 miesiące temu
Niepojęte dla mnie jest to, że po takiej traumie z dzieciństwa jaką było dorastanie nieszczęśliwej rodzinie, gdzie ojciec nie kochał matki, nie szanował jej i notorycznie ją zdradzał... William powiela takie wzorce.... Co w tych ludziach siedzi, mają wszystko, kupę kasy, lekkie życie.... ??? Zapewnioną przyszłość... I mało... Szukają wrażeń? Szkoda tych dzieci... I tej Kate...
Ewa
2 miesiące temu
Nie wytrzymam. Te stroje, ubiory szaty....rodem z 19 wieku. Ludzie , my żyjemy w 21 wieku. Tragedia worost
Chateu
2 miesiące temu
Po raz pierwszy Kate nie wygląda korzystnie. Okropny kapelusz.
Egj
2 miesiące temu
Kate chyba pożyczyłem kapelusz od Trumpa
Asia
2 miesiące temu
Dajcie spokój skąd w ogóle wiecie że tam coś było. Jakby mieli romans to na pewno nie pozwolono by na takie wspólne spotkanie. Ktoś gdzieś coś źle podsluchal i poszło w eter.
Sława
2 miesiące temu
Motyl śpiewa a ja żyję iiiii śpiewam
Anna
2 miesiące temu
Po tym jak facet ,z którym jestem flirtował z brzydka stara baba nic mnie nie dziwi.
nika
2 miesiące temu
Żeby William zdradzał Kate z takim paszczurem??? Eeeee ... Nie sądzę ...
gość
2 miesiące temu
stara i brzydka ta kochanka,,,,nie ma porównania do żony ,, chłopie ogarnij sie,,!
Belial
2 miesiące temu
Ładnie skrojone jesionki na brzydkich przasnych ludziach.
...
Następna strona